SağlıkMüstahzarlar

Ilaç "Kolofort": Doktorların yorumlar, kullanılması, kompozisyon, fiyat için talimatlar. Analoglar "Koloforta"

Antispazmodik kas spazmları bastırılması katkıda ilacı çağırdı. Bilindiği gibi, bu ilaçların çoğu zaman sindirim sisteminde ağrı ve diğer hoş olmayan duyguları ortadan kaldırmak için kullanılır. Ayrıca, bu ilaçların çoğu zaman üriner sistem hastalıkları için reçete olduğunu söylemeliyiz.

Ne biliyorsun antispazmodiklerden? Böyle özelliklere sahip en popüler araçlar ilaç "Kolofort" dir. doktorlar, benzerlerine ve bu ilacın özelliklerinin kullanımı, fiyat yorumlara Talimatlar aşağıda listelenmiştir.

tıbbi ürün, ambalajı, açma formu ve bir açıklama ve

Ne şeklinde yapılan ilaç "Kolofort"? Doktorların Yorum bu araç bir pastil formunda herhangi bir eczaneden satın alınabilir iddia etmektedirler.

Görüntülenen tıp beyaz, konik, risk Valium şeklidir.

Ne maddeler "Kolofort" içerir? Hekimlerin yorum olarak ilaçların aktif bileşenleri afiniteyle saflaştırılmış antikorlar için olduğuna işaret etmektedir:

  • histamin;
  • insan TNF-alfa;
  • Beyin spesifik protein S-100.

Preparatın gibi ilave aktif bileşenler MM, laktoz monohidrat ve magnezyum stearat içeren da not edilmelidir.

Satılan bu tıp kontur hücreleri kutularda paketlenir.

İlacın ana özellikleri

olağanüstü ilaç "Kolofort» (Koloforl)? Talimatlar, yorum (aşağıda belirtilen ilacın fiyatı) ilaç, anti-inflamatuar antispazmodik ve anksiyolitik özelliklere sahip olduğunu göstermektedir.

Uzmanlara göre, proteinlere, özellikle (ilgili reseptörlerinin endojen düzenleyici ligand-reseptör etkileşimi aktivitesini modifiye edebilen aracının mevcut bileşenleri, antikorlar, S-100 -, serotonin ve sigma-1 reseptörleri, TNF-alfa antikorları için - TNF reseptör histamin alfa antikoru -) mide-bağırsak sisteminde bulunan histamin H4 reseptörler için.

Bu aktif maddelerin kombinasyonu, ilaçlar da dahil olmak üzere fonksiyonel mide-bağırsak bozuklukları, merkezi ve periferal birimler karmaşık etkileri sağlar karın ağrısı.

İlacın Özellikleri

olağanüstü kür "Kolofort"? Yorumlar, talimat (bu ilacın fiyatı oldukça yüksektir) iddia inceleme altında ilacın, etkinliği nedeniyle bileşenlerine söyledi.

S-100 proteinleri ile antikorlar yaygın psikotropik aktivitesi vardır. Ayrıca bir nootropic, anksiyolitik, antidepresan ve antiasthenic eylemi var. Bu iç stres ve anksiyete ortadan kaldırılması olarak kendini gösteriyor. Buna ek olarak, bileşen kolon çalışması dahil olmak üzere, iç organ işlevleri, bir dizi normalleştirir. Aynı zamanda, geri çekilme semptomları (bağımlılık dahil) neden olmaz, protein S-100 için bu antikor not edilmelidir ve sedatif etkiler gösterdiği yoktur.

histamine antikorlar, anti-enflamatuar dekonjestanlar, ve spazmolitik etkileri vardır.

TNF-alfa için antikorlar belirgin bir anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Buna ek olarak, onlar pro-inflamatuar sitokinlerin dengesini normalleştirmek için yardımcı olur.

Çalışma prensibi

İlaç "Kolofort" Nasıl çalışır? Doktorların Yorumlar bu ilaçların bileşenlerin kombinasyonu reseptörlerinin viseral aşırı hassasiyeti azaltır, hem de bağırsak sinir ve humoral düzenleme normalleştirmek bildirmiştir.

Biz, bozulmuş GI motilite geri yardımcı olur, karın ağrısının şiddetini azaltır ve tokluk hissi ortadan kaldırır, söz konusu ilaç şişkinlik ortadan kaldırır olduğunu söyleyemeyiz.

Bu ilacın antispazmodik eylem gelince, düz kas ve intraluminal basınç azalmasına rahatlatıcı, azalan sindirim yolu duvarının tonu, dışkı normalleşmesi yansır.

Endikasyonları para almak için

Ne zaman ilacı "Kolofort" almalı? Doktorların Yorumlar tür pastiller de olduğu IBS tedavisinde, tecelli iddia irritabl bağırsak sendromu. Ayrıca bu araç sindirim sisteminin yaygın fonksiyonel bozukluklar için kullanılabileceğini belirtti edilmelidir.

Kontrendikasyonlar

Görüntülenen ilaç neredeyse hiçbir kontrendikasyonu vardır. Sadece onun bileşenlerine aşırı duyarlılık varlığında alınamaz.

dozlama ilaç

Süspanse tablet "Kolofort" yalnızca uzun yemekten önce, ağızdan alınmalıdır.

ilacın tek bir dozu, günde iki kez, bir veya iki tablettir. İlaç, tamamen çözülünceye kadar ağızda tutulmalıdır.

Bu tür bir aracın tedavisi iki ay biridir. kesinlikle gerekli terapi altı aya kadar uzatılabilir zaman ya da 60 gün sonra tekrarlanır.

Bir konu ilaç idaresinin Sindirim Hastalıkları çokluğu alevlenmesi sırasında en fazla iki hafta boyunca günde dört kez olacak şekilde arttırılmalıdır.

istenmeyen etkiler

olumsuz tepkiler ilaç olarak kabul mu? kişiler bu tüketici geribildirim ( "Koloforte") hakkında ne diyorsun? ilaç analoglarının ve oldukça hastalar tarafından iyi tolere bir araç içerir. Sadece bazen kendi kullanımı ile aşırı duyarlılık reaksiyonu gelişebilir.

ilaç alınması için öneriler

incelenmekte olan ürünün talimatlara göre laktoz içerir. Bu nedenle, konjenital galaktozemi ve insanlara reçete edilmemelidir laktaz eksikliği, hem de emilim bozukluğu glukoz ve galaktoz.

Aynı zamanda ilaç tehlikeli makine veya motorlu taşıtları işletmek hastanın yeteneğini etkilemez unutulmamalıdır.

Analoglar ve ilaç maliyeti

Bu ürünün maliyeti yaklaşık 400-430 RUB 100 rezorbe tabletlerdir.

Bu araç, "Pepsanom-R" ile ikame edilmiş olabilir, "Antiflat Lannaherom", "Bobotikom", "Plantex", "Bebinosom", "Disflatilom", "Gaskon damla", "Gastrokapom", "Ditsetelom", "Iberogast", "Meteospazmilom "" Sab simplex".

İlaç "Kolofort": yorumlar

Bu araç hakkında gerçek yorumlar, doktorlar olumludur. İddiaya hassas bağırsak sendromu karşı kabul ilaç etkili, deneyimli.

Kural olarak, tamamen hastalarda, normal dışkıda bu ilaçla tedavinin seyri sonra geçti. Ayrıca, hastalar söz konusu enterik hastalığı ile ilişkili tüm nahoş hisler kayboluyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.