SağlıkMüstahzarlar

"Ultra Kolajen" ilaç sağlığınızı iyileştirmek

İlaç "Kollajen ultra" - takviyesi, kas-iskelet sisteminin durumunu iyileştirir. Bu madde bir ilaç değildir. Bu önleme ve aşağıdaki hastalıkların tedavisi için kullanılır: romatoid artrit, osteokondroz, osteoporoz, artroz. Buna ek olarak, katkı maddesi selülit gelişimini önlemek için kullanılır.

İlacın etki mekanizması

takviyelerinin Çekirdek bileşenleri kollajen olduğunu. Bu protein, aktif bağ ve kas dokusu değişimi işlemlerinde yer alırlar, özel bir amino asit içerir.

Bağ dokusu proteinleri gıda (elastin, kolajen), genellikle kötü emilen. Yenilikçi teknolojiler amino asitler bakımından zengin kolayca sindirilebilir ürünü, hazırlanan bulunmaktadır.

Bu işlemden hayvan kollajen verir. İlaç vücutta maddenin doğal dengesini geri yükler. Sonuçta, yaşla birlikte, bu denge bozulur.

"Kollajen ultra": bileşimin

Hazırlık içeren askorbik asit ve kolajen hidrolizat. Bu madde, bağ dokusu proteinlerine ait, ve hidrolizat - kolayca sindirilebilir formu. Kollajen ligament, kan damarları, kıkırdak, çivi, tendon, bağ dokusunda bulunur. doku ve organlardaki Onun açığı eklemlerde iltihaplı reaksiyonlar meydana getirebilir. Bu proteinin olmaması deri ve türevlerinin durumunu etkilemektedir. eklemler, omurga, tendonlar üzerinde yaralanmaları, yanıklar, ameliyat sonrası belli yaşlılık insanlar için gerekli bağ maddelerin konsantrasyonunun seviyesini yanı sıra rehabilitasyon koruyun.

vücuttaki protein sentezini teşvik eder Askorbik asit "Kollajen ultra" ilaç dahil edilir. Bu durumda, atama Takviyeler vücutta kolajen eksikliğini telafi ve zaman doğal sentez ayarlanmıştır.

ilacın normal kullanımı ile "Kollajen ultra" ağrı, osteokondrozis meydana gelen cilt esnekliğini geliştirir ve eklem ve bağları geri azaltır. : Iş yapan olanların yardım bir fiziksel aktivitede uğrar veya yaralanma demektir burkulma, suşları, çürükler ve kırıkları. İlaç "Kollajen ultra" almak ve eklem ve bağların fonksiyonu ile sorunumuz yok sağlıklı insanlar olabilir. Birçok uzman belli kozmetik etkiyi elde etmek için bu takviyeleri kullanımı önerilir.

Krem "Kollajen Ultra" çok bileşenli bir yapıya sahiptir. Bu dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır. krem, aşağıdaki bileşenlerden oluşur: glukosamin, kolajen, dimexide, ayçiçeği ve hardal yağı, biberiye, esansiyel yağlar, sardunya, okaliptüs, limon, köknar, şifalı otlar (at kuyruğu, acı biber, tarhun, dulavratotu) ekstreleri.

İlaç "Kollajen ultra": kontrendikasyonlar

Takviyeler toz aşırı duyarlılık ve fenilketonüri durumunda, hamilelik, emzirme döneminde kontrendikedir. krem da başlıca bölümlerine eğer alerjik kullanmamalısınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.