SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Albino insanlar: Bunlardan korkmayın?

Adam bilinmeyen ve alışılmadık bir şey her zaman ilgilenmektedir. Bu nedenle, insanlar her zaman kargalar, geyik, beyaz fareler ve yılanlar beyaz gibi doğal fenomenler ilgi vardır. Bu gibi hayvanlar tanrısal güce sahip, büyülü olduğu kabul edilir.

insanlar için olduğu gibi, sarışın Hintliler ve negros en azından, garip, bizim için arayın. Sıklıkla onlar dedikodu ve fanteziler nedenidir maalesef olumlu yönde değil. albino kim bakalım - erkek ve hayvanlar, ve aslında temsil ettiğini.

Albinizm - genetik bozukluk, deri, saç rengi eksikliği olduğu dışa işaretler ve gözlerin süsen.

İstatistiklere göre, 20,000 yaklaşık bir kişi mükemmel doğmuş canlı beyaz saçlı, deri ve kirpiklerde. Başlangıçta, insanlar kırmızı gözleri ile albino gibi görünüyor. göz küresinin ve saydam altındaki damarlar ve benzer gölge vermek için bunu Benzer renk görünüyor gözlerinizin.

Renk tuhaf yarışı veren pigment - Aslında bu insanlar melanin üretmeye kalmamasıdır. Bunlar genellikle Avrupalılar, aynı zamanda Kızılderililerin ve siyahların ailelerinde sadece doğarlar.

o çünkü bir kişinin, kısmi albinizm (pigment yetersiz tutar) geliştirmiştir Bazen durumlar ortaya açık mavi gözleri ve sarı saçları. Tanı temsilcisi bellidir ise zenci ırkının, derisi sivilceli hale gelir.

Albino insanlar gözün yüksek hassasiyet yaşıyorlar. Onlar her zaman güneş gözlüğü takmak gerekir. Bu duyarlılık da yanık hızla ortaya çıkmasına yol açar cilt için de geçerlidir. Bunlar cilt kanserine yatkındırlar.

Bir kişinin iki ebeveyn genine sahip devraldığı oluşan bir hastalık - biz böyle anomaliler ortaya çıkmasına neden nedenleri incelendiğinde bir o albinizm dikkati çekiyor. Sadece taşıyıcı - Ve bunlardan biri bir albino ve diğer olabilir. Ayrıca, ebeveynler sıradan insanlar olabilir, ama bunlar gene temel alıyorsa, bebek albino doğum olasılığı% 25'tir. Albino insanlar en az bir ebeveyni varsa gen yoktur, doğmazlar.

Ortalama olarak, dünyada medyanın oldukça çok: 70 üzerinden yaklaşık 1 kişi.

Şimdi neden bu insanları dikkate almak gerekir - beyaz? o resim değil ve bunun yokluğu - beyaz renkli olması. Yukarıda ele alındığı Gene, melanin üretimini teşvik eden bir enzim sentezi için kullanılan yanlış bilgi taşır. Bu tirosinaz denir. Ve insanlar bu enzim ile ya da bozukluk, veya düşük bir aktivite düzeyine sahip üretilir sahip olması ile karakterize edilen Albino.

Ancak, bu eleman, protein sentezi, ve diğer birçok maddeler gibi temel süreçlere katılır çünkü ne de organizma için önemli olduğunu hatırlamak önemlidir.

insanlar albino olduğundan, dış kusurları yanında metabolik bozukluklar, bağışıklık sisteminin bir çok yanı sıra hayati organların arıza da bulunmaktadır.

Bu tür insanlar ile ilgili olarak daha önce mit ve batıl bir sürü vardı. sözde güneş ışığı görünmez çünkü onlar "gece insanlar" denilmiştir. Bildiğimiz gibi Ancak, bu tamamen anlaşılabilir nedeni şudur: Onların cilt ışığının etkisiyle karşı çok duyarlıdır.

Ayrıca, çok sayıda onlar erken ölüme mahkum olduğuna inanıyoruz. Böyle bir varsayım olabileceğinden Tabii ki, onlar, çeşitli hastalıkları var. Ancak genel olarak, onların yaşam beklentisi, normal deri rengi olan kişilerin aynıdır.

Daha önce, onlar korkuyorlardı. onlar hiç mantıklı korktukları için Şimdi herkes, kendi doğası bu insanlar albino kim bilir ve ne.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.