SağlıkMüstahzarlar

"Lopirel" ilaç. kullanma talimatları

İlaç "Lopirel" antiagregatsionnoe etkiye sahip bir ilaç kategorisine değinmektedir. Aktif madde - klopidogler sülfattır.

tanıklık

"Lopirel" (kullanım talimatlarını buna karşılık gelir) araçları aterotrombotik olaylar önlenmesi için endikedir. İlaç periferik arter hastalığı olan bir iskemik felç, miyokart enfarktüsü ya da insanlar sonra hastalara tavsiye edilir. hastalar için reçete ilaç koroner sendrom, akut (elektrokardiyogramda Q dalgasının olmaksızın stabil olmayan anjin veya miyokardiyal enfarktüs) ST segmenti artırmadan akımları. Bu durumda, ilaç asetilsalisilik asit ile bir arada tatbik edilmektedir.

"Lopirel" tıp. Kullanım talimatları. Kontrendikasyonlar

Aşırı duyarlılık durumunda, hemorajik sendromu, intrakraniyal kanama, ve meydana zemin hazırlayan koşullara ilaç almaya izin verilmez. Kontrendikasyonlar duodenal ülser, akut aşaması, mide ülserli lezyonlar, tüberküloz, ülseratif kolit, spesifik olmayan doğası hiperfibrinolizis, akciğer tümörü yer alır. (Talimatlar bu bilgiyi içeren uygulamaya göre) "Lopirel" terimi karaciğer yetmezliği endike değildir. laktoz içeren ilacı oluşturmak için, kontrendikasyonlar laktaz eksikliği, galaktoz intoleransı, kötü emilim sendromu dahil etmek.

"Lopirel" anlamına gelir. Kullanım talimatları. yan etkiler

konjonktivit, nevralji, katarakt, yorgunluk veya baş dönmesine sebep muhtemel tedavi temelinde. İlaç baş ağrısı, yorgunluk, bacaklarda, kasılmalar, hipertansiyon, periferik ödem, nötropeni, agranülositoz parestezi neden olabilir. Tedavi sırasında, eklem, genelleştirilmiş ödem, kalp çarpıntısı, hemoptizi, gastrointestinal kanama, purpura kanama olabilir. İlaç "Lopirel" hepatit, sebep olabilir (burada kullanım için kullanıcı bilgileri gibi içeren) hemorajik gastrite artrit, ağrısı, sırt ağrısı, eklem ağrısı, sinüzit, pnömoni, üst solunum yolu, bronşit, egzama, hırıltı, öksürük, deri döküntüsü iltihabı. tedavinin temelinde bazen idrar yollarında enfeksiyon, göğüs ağrısı, menoraji, döküntü, grip benzeri semptomlar gelişimini gözlemledi. Nadiren görünüm üremik (hemolitik) sendromu, anafilaktik reaksiyonlar ve membranöz nefropati görülmektedir.

dozlama rejimi

Anlamına gelir ağızdan alınan. Reçete vermeye yetkili inme, enfarktüs, 75 mg günde bir kez periferik arterlerde oklüzyonlar. tıp içecek veya yiyecek olmadan. Terapi kalp krizi sonrası yukarı 35 gün kadar bir kaç gün döneminde başlar ve bir haftadan bir felçten sonra altı aya kadar. akut koroner sendrom akışı, işlem bir kez daha 300 mg yük alma dozlarla başlatılır zaman. Daha sonra, ilacın miktarı, günde bir kez 75 mg düşürüldü. Kombinasyon tedavisi mümkün olduğunca erken belirtilerin başlangıcı ile mümkün olduğunca başlar ve en az dört hafta sürmektedir.

"Lopirel" anlamına gelir. Kullanım talimatları. fiyat

İlacın maliyeti beş yüz ruble arasında değişmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.