SağlıkMüstahzarlar

İlaçlar "Hilak" ve "Hilak forte" - bağırsak florasının ihlalleri için Başvuru

"Hilak" ve "Hilak forte" asidik koku ile sarımsı şeffaf damla temsil eder. Bunlar, normal olarak insan mide bağırsak sistemini yaşayan bakterilerin atık ürünleri içeren (- Buna ek olarak, "Lactobacillus helveticus,« Hilak forte Hilak »" - Escherichia coli, Lactobacillus acidofilus ve Streptococcus faecalis). yardımcı maddeler, laktik asit, formülasyonlarında kullanılan olarak potasyum sorbat , vs.

Nedeniyle rahatsız olan antibiyotikler, yetersiz beslenme ve cerrahi işlemler, hem de stres ve olumsuz çevre koşulları alışılmış bağırsak florasını kullanımına - İçinde patojenik bakteriler çoğalmaya başlar. Sonuç hazımsızlık (kalıcı kabızlık veya diyare), rahatsızlık ve bağırsak şiddeti vardır gaz. Bu durumda, doktorlar genellikle "Hilak" veya "Hilak forte" ilaçlar tavsiye edilir - bu durumda uygulama, iyi sonuçlar getirir.

Bu ilaçları alma normal pH yol açan gastrointestinal sistem asitliğini normalleştirmek ve yenileme alışılmış bağırsak ortamını teşvik edebilir. pratikte hiçbir kontrendikasyon sahip kullanımı olan "Hilak" ve "Hilak forte", içinde bulunan, patojenik intestinal mikrobiyal metabolizma ürünleri asidofilik bakteri sayısını artırmak katkıda bulunur. salmonella - Onlar etkili bağırsak enfeksiyonları en tehlikeli patojenlerin biriyle kavga. Bu ilaçların resepsiyon aynı zamanda bağırsakta sıvı emilimi artırmak, su ve elektrolit dengesini normalize olabilir. Bunlar suda seyreltilmiş yemeklerle birlikte günde üç defa alınır. Yetişkin bir resepsiyon 40-60 damla tayin eder. İlaçlar süt içmemelidir.

Kullanımı, çeşitli gıda ihlalleri sindirim gösterilir "Hilak" ( "Hilak forte"), kullanımına kısıtlamalar bir dizi sahip - örneğin, ağır keskin kapsayan akut durumlar bağırsakta ağrıları bazen dışkıda kan, artan sıcaklık ile birlikte. Bu belirtiler bazı ciddi hastalıkların gelişimini, hem de bağırsak enfeksiyonları gösterebilir. Hasta acil tıbbi yardım almalısınız - bu durumlarda, genellikle oldukça etkilidir kullanımı olan "Hilak" ya da "Hilak forte", iyi getirmezler. Bundan başka, bu ilaçların muhtemel tek tek intoleransı olan - örneğin, bunların bileşimi, laktoz dahil edilmiştir. olan hastalar artan asit bu ilaçları almaya midenin dikkatli olmalı ve daha düşük dozda - bu hekime belirler.

(Yukarı bireysel bazda hekim tarafından belirlenen iki yaşına kadar olan çocuklar için doz) alımı "Hilak" uyuşturucu ve "Hilak forte" kabızlık düzenli barsak hareketleri elde edebilirsiniz: Bu ilaçlar genellikle sandalyeye ile ilgili sorunlar kullanımı ve küçük çocuklar için tavsiye edilir. Onlar hamile bir kadın ile fetusun vücut için herhangi bir tehlike teşkil etmez. İki yıl içinde gebelik ve emzirme, yanı sıra çocuklar sırasında, genellikle 20-40 yıl bir seferde reçete edilir ilaçlar "Hilak" veya "Hilak forte." damla Bu araçların kullanımı için endikasyonlar, böylece oldukça kapsamlı ve hastanın durumu hızla düzeliyor. Tedavinin gidişatı az 3 hafta değil.

Bu akılda gerektiğini ile eş zamanlı olarak alınan istenmeyen bu ilaçların antasitler, yüksek asidite, peptik ülser ve gastrit ile atanır - "Almagel", "Rennie", "Gastalom" ve diğerleri. Bunlar "Hilak" içerdiği laktik asit nötralize edebilir.

Bu çocukların ulaşamayacağı "Hilak" tutulmalıdır: mümkünse, bunun sonucu olarak, aspirasyon sendromu (boğulma) oluşumunu seyreltilmemiş yetersizliği almak ve değerlendirmek için. ihtiyacı ile aynı anda çocuk daha hızlı hastaneye teslim edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.