SağlıkMüstahzarlar

Aerosol "Avamys" - analog için "Mometazon" Rus fonlar

O - diğer ajanlarla kombine hormonal ilaç yerel alerjik rinit, sinüzit kullanılan etkisi ve çocukların adenoid tedavisi.

Ayrıca İngiltere'de yapılan "Avamys" analog "Flixonase" anlamına gelir, sprey, ve bileşim içinde, bu ilaçlar benzerdir. Her iki ilaç alerjik rinitte kullandı.

Mevcut ürün sadece bir sprey şeklinde "Avamys". Bu su içinde çözülür, askıda bırakılır küçük katı parçacıkların, bir süspansiyondur. burunda Damlası "Avamys," Genel kanının aksine, mevcut değil. Bu ilaçlar burun içine damla olamaz - sprey onun mukoza üzerinde püskürtülür. İlacın kullanımı düzgün kullanmak önemlidir sırasında istenmeyen bir etki elde etmek için değil.

araç yana - açık değildir çözeltisi ve beyaz süspansiyon, daha sonra, her kullanım öncesi dağıtıcı delik temizleyin ve atomizasyon biriken tortuların burun temizlemek için gerekli olan kontrol etmek için gereklidir. Salla Ardından, enjeksiyon yapmak, elinde şişe tutan, şapkasını çıkarıp aşağı ve ileri ve dik başınızı eğin. bölme jet burun boşluğu dışa doğru kılavuz değil. sulamaya imkansız Nefes, inhalasyon ilaçları enjekte etmek yapılması gereken.

Aerosol "Avamys" analog "beklometazon" ve yetişkin pratikte sıklıkla kullanılan "Nasobek" Çek ilacı anlamına saman nezlesi tedavisinde ve alerjik nezle ve pediatri kullanılır. Tesir mekanizması oldukça basittir.

reseptörleri mukozal aktif ilaç maddesi ile temas ettikten sonra bloke edilir ve hastanın vücut dış alerjenlere yanıt vermez. Sulama ile çözüm geliyor sinüslerde, şişme ve iltihap bunları kaldırmayı ve burun mukozasında derin kıvrımlar içinde. O karaciğer ve bağırsak yoluyla vücuttan çıkarılabilir, bu yüzden kontrendikasyonlar bir numarası vardır.

kortikosteroid yakın ilaç etken maddenin kalbinde yatan şeyin korkmayın. Ama biz doğru dozajın seçimi için unutmayın ve tabletler, enjeksiyonlar veya merhemler hormonun birlikte uygulanması için izin vermelidir. Sen sprey "Avamys," kullanamazsınız burnunda bir kişinin kırılgan kan damarları ve kanama eğiliminiz varsa.

Sprey kullanmak istenmeyen olduğunda mukoz yaralar, üst solunum yollarında, hem de hamile kadınlar ve küçük çocuklar üzerinde ameliyatı sonrasında. Dikkat karaciğer sorunları olan hastalarda sprey uygulanmalıdır.

Anlamı "Avamys" analog "Aerius" ilaç (ABD) çok dikkatle kullanılmalıdır ve gözüne isabet etmez emin olmalıdır. Ama alerjik konjonktivit öksürük ve hapşırma, büyük davranır giderilmesi yanında, sırayla, damla ve tabletler şeklinde mevcuttur ve hazırlık kendisini "Aerius", gözlerde kaşıntı rahatlatır.

3 yaşından küçük çocuklar burun boşluğu yakınındaki anatomik bir kulak boşluğuna sıvı girişini önlemek için püskürtme "Avamys" uygulanamaz. Ayrıca, bebekler trakea veya yemek borusuna girebilir nefeslerini tutmak mümkün ve sulama çözeltide değildir. Evet, bu da ilaç hala eksik olan bebeklerde hormonal dengeyi bozabilir.

bütüncül bir yaklaşımla olmadan damla yalnız "Avamys" lenf bezleri ile baş veya tedavi sinüzit, sadece naif olduğunu bekleyin. Onlar şişme açıkça burun pasajlar, KBB manipülasyon için erişim sağlamak inflamasyonu azaltmak, ancak bu hastalıkların nedenini ortadan kaldırmaz. Sinüzit antibiyotik ile tedavi edilir ve bu unutulmamalıdır.

şişelerin içerisinde bir sprey dağıtıcısı içinde, sadece üretim araçları "Avamys" Rus analog ilaç "mometazon", evde hazırlanması oluşursa, aerosol, bir losyon, krem ya da merhem yanında. Bu nedenle, "Momatazon" akne, dermatit, sedef hastalığı, nörodermitis ve diğer cilt bozuklukları, alerjik doğası tedavisinde kullanıldığı anlamına gelir.

Gördüğünüz gibi, analoglar yeterli araç "Avamys" var, ama onlar çok daha yaygın kullanılmaktadır ve farklı dozaj formlarında mevcuttur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.