SağlıkMüstahzarlar

Eğer çocuklar için bir sprey "Rinofluimutsil" al ya kontrendikasyonlar olmalı?

Erken yaşlardan itibaren çocukların çoğu genellikle soğuktan muzdarip. Bir şekilde Kendi başına, o görünmüyor allerjik rinit semptom, sinüzit Adenoidit. varsa bir çocukta burun akıntısı, onun ortadan kaldırılması tüm güçlerini yönlendirmek için gereklidir. Eğer yardımcı olabilir çocuklar için "Rinofluimutsil" püskürtün.

"Rinofluimutsil" nedir

"Rinofluimutsil" - KBB pratiğinde kullanılan damar daraltıcı ilaç. O nane kokusu olan berrak bir sıvıdır. Bir meme püskürtücü ile 10 ml'lik ufak şişelerde satılmaktadır. Hazırlama aşağıdaki maddeleri içerir:

 1. Atsetiluistein. bu burun mukus bezleri molekülleri nedeniyle tahrip ve gizli sağlayan, sıvı hale alır zaman daha kolay dışarı üflenir için.
 2. Tuaminoheptane. Bu vazokonstriktör etkiye sahiptir ve burun şişliği ortadan kaldırır.
 3. Yardımcı maddeler: metil hidroksi propil, benzalkonyum klorür, disodyum edetat, sorbitol, sodyum dihidrojenfosfat monohidrat, ditiyotreitol, disodyum fosfat dodekahidrat.

"Rinofluimutsil" olmadığını çocukları olabilir?

Çocuk sprey "Rinofluimutsil" daha küçük dozlarda kullanılan bir ilaç var olmaz. Bu yüzden "Rinofluimutsil" çocukları almaya mümkündür? doğru bu sorunun cevabını bilmek için, ilaca dikkat etmek gereklidir ve sizin çocuk doktoruna danışmak daha iyidir. Sadece o Çocuğunuza bu ilacı kullanmamalıdır ve kontrendikasyonlar nelerdir nedenleri olup olmadığını bilemez.

Çocuklar için Sprey "Rinofluimutsil" Talimatlar

İlaç bir aerosol şeklinde kullanılabilir. aşağıdaki kurallara göre uygulanabilir hazırlanması:

 • şişe kapağı çıkarın;
 • püskürtme tabancasından kapağını çıkarın ve iki kez basarak aktif hale getirin.

İlaç püskürtücü kullanılarak, her bir burun kanalı içine tatbik edilmektedir. İlaç vanaya bir basın günde üç defa uygulanır. Çözümün şişe açtıktan sonra sadece yirmi gün ilaç kullanın.

Çocuklar için "Rinofluimutsil" Sprey: yan etkileri ve aşırı doz

Tedavi yedi gün geçmemelidir. Olası yan etkileri ve aşırı doz aşan, hem de yok, bir doktora danışmadan tedaviyi unutmayın. Ne zaman bu ilacı kullanan oluşabilir:

 • alerjik reaksiyonlar (ürtiker);
 • yağ bezlerinin iltihaplanması;
 • heyecan;
 • titremesi;
 • idrar tutma;
 • Burun boşluğu, farenks ve ağız kuruluğu.

Bu ilacın uzun süre kullanılması alışkanlık yapıcı olabilir.

Çocuklar için "Rinofluimutsil" sprey yan etkileri

İlaç yaş ve bronşiyal astım hastası genç hastaların üç yaşından küçük çocuklara dikkatli reçete edilir.

Çocuklar için "Rinofluimutsil": fiyatı

Sprey bir ortalama maliyetle eczanelerde ya da internette satın alınabilir. Biz doğru kullanmak ve çalışma prensibini anlamak için sürece bu ilacın nadiren herhangi bir olumsuz tepkilere sebep olduğunu söyleyebiliriz. 172 244 ruble dan (ikamet bölgeye göre) - Ve fiyatı çok düşüktür. Sen çocuklar için ya da değil "Rinofluimutsil" satın almayı tercih.

Umarım bu bilgiler size yardımcı olmuştur! Hoº ve kendileri ve çocuklarına bakmak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.