Kendini yetiştirmeZaman Yönetimi

Nasıl güne başlamak, bu yüzden başarılı oldu mu?

iyi gitti bu yüzden nasıl güne başlamak için? Bu soru sabah sevmiyorum birçok kişiye ilgilendiriyor. Ve aramızda kim onu seviyor? Sonuçta, işe ya da çalışmaya gitmek için saat 6:00 da uyanmak istemiyoruz. Çok daha iyi evde kalıp yatağını ıslatmak. Ama sadece uyanmak gerekir, bu nedenle Bilmeniz gereken güne başlamak nasıl. Aksi hayatın bir korku hikayesi gibi olacaktır.

mutluluk dakika

İyi bir gün için, düzgün başlar. O kadar kısa gözlerini aç olarak, yataktan fırlayıp kahve yapmak veya duş gidin birkaç dakika bekletin için mutfağa koşmak, gerekli değildir. bu güzel anları keyfini çıkarın.

daha fazla oksijen

En kısa zamanda, yataktan kalkmak pencereler açmak gibi ev temiz hava ile dolu olsun. Ben onların önemli konular hakkında gitmek için şehir zaten, bu nedenle, zaman gün başladığını hissediyorum.

"Gülümseme tüm parlatacak ..."

kendini gülümsemeye unutmayın. sokak yağmur ve dahi güneş bir bulutun arkasına saklandı. Bu gün güzel olacağını önceden biliyormuş gibi, bugün sadece iyi bulacaksınız Gülümseme.

pozitif düşünmek

Gereksiz düşüncelerle kendini yüklenmemesine sabah deneyin. Gerek onarım acilen favori pantolon yırtık çocuğunu bitirmek için gerekenleri düşünmek. Sonuçta, bu yüzden sadece şimdi neler olduğu konusunda düşünmek, sen karar veremezsin sabah bulunmaktadır. Örneğin, nasıl kokulu kokusu taze demlenmiş kahve, ya da ne kadar güzel yapılmış sandviçler Sevdiğine. Hoş şeyler düşün.

doktorların Konseyi

Kahvaltıdan önce temiz bir bardak su içmek (bir limon mümkündür). Bu prosedür doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Eğer mide çalıştırmak Yani, aynı zamanda vücudun arınma sürecine vücut yardımcı olur.

ritmini kaybetmeyin!

Hoşunuza şarkı, müzik dahil, toplanmaz. Yani bir çok daha hızlı ve daha ilginç düşünüyoruz. Eğer şarkı söylemeye seviyorsanız, o zaman birlikte şarkı başlar. Dans - O zaman bu görev için dikkat edebilirsiniz. dans sonra, emin ruh hali size ilginç "egzersizleri" make aynı yükselecek.

Tanrı yardımcısı!

başlatmak için başka bir yolu yoktur kuyu gün. Sen azizlere, Allah'a yardım isteyebilirsiniz. Bu basitçe yapılabilir. günün başında Namaz size yardımcı olacaktır. Bunu okuduktan sonra, artık her şeyin yolunda gitmeli demektir enerji patlaması, hissedecektir.

aşk

Hemen önce mutlaka öpüp sarılmak sevdiklerini. Onlarla hassasiyet ve sıcaklık bölümünü paylaşmak Yani, onlar aynı söyleyecektir.

İyilik dünyayı kurtaracak!

Günün nasıl hakkını başlamak için? Tabii ki, iyi bir neden ile. İşe ya da okula gidip bir sokak köpeği görseniz, lezzetli bir şey ile onu tedavi emin olun. ona biraz para vermek - Sen yolda ilerlemiş yaştaki bir zavallı kadın bir araya geldi. Eğer araba ile seyahat ve acele, gördüğünüz gibi komşunuzun iseniz, ona bir sürüş vermesini ister.

dakika sevinç

Çalışma gününün başlangıcı keyifli geçecektir. Hemen, dinlenmek, oturup çalışmaya başlar şeker, çikolata parçası ile en sevdiğiniz çay veya bir fincan kahve var, en kısa sürede ofise gelip, gerekli değildir. Nedeniyle rahatlamak böyle keyifli etkinliklere ve yeni güçlerle çalışmaya başlar.

Sonuç

Şimdi güne başlamak için biliyorum, bu yüzden sadece olumlu anları getirdi! bunu hak çünkü mutlu ol!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.