Sanat ve EğlenceTV

Andrew Kaikov: biyografi, kişisel yaşam ve oyuncu ile en iyi filmleri listesi (resimde)

Her gün, yine de, en azından, televizyonda farklı film izlemek ama tiyatroda olur. favori - Ve çünkü aktörlerin büyük ordusunun, Her birimiz var. Ve biz mümkün olduğunca onlar hakkında bilmek istiyorum. Andrew Kaikov - popüler bir aktör bugün tiyatro, sinema ve televizyon. Kariyeri dram okulda çalışmanın yıllarında başladı. onun yetenek yeni bölümleri keşfeder beri aktöre seyirci ilgi giderek büyümektedir.

biyografik gerçekler

Andrew Bryansk Kaikov kentinde 25 Aralık 1971 yılında doğdu.

1990 1994 yılları wtu onları tabii Nikolai Alexandrovich Vereschenko okudu. Shchepkin. mezuniyet diye bu güne kadar çalışır Kumpanyası "Commonwealth Taganka Aktörler", kabul edildi.

1992 yılından beri filmlerde aktif.

2008 yılında animasyon filmi eklemlenmesi iş başında elini çalıştı.

Bu televizyon projelerinde aktif bir şekilde katılmaktadır.

yerli yerinde

Bryansk'daki başlayan Andrew Kaikov, biyografi, hala şükran bu şehir ile hatırlar. İşte onun çocukluk, onun gençlik ilk günlerinde geçirdi. Bu onun arkadaşları, nadir hale gelmiştir toplantıya ev sahipliği ama aktör özellikle onları takdir. Sonuçta bu daha önemli ne olabilir?

yaşamın kökeni dönmek, çocukluğunu geçti Bryansk Yolculuk, eski arkadaşlarıyla toplantı güzel yerlerde yürürken, bize devam etmek güç ver.

Aktörün ailesi. çocukluk

Andrew Kaikov entelektüel ailede büyüdü. Anne kütüphanesinde başındaydı ve babası tiyatroda tüm hayatı çalıştı.

Buna rağmen, çocukluk Bryansk ve ülkemizin diğer yerlerde kentinde diğer çocuklar binlerce olarak gerçekleşti. şirketlere giderek, çatılar ve bodrum tırmanıp nehir kaçtı. İletilen "deneyleri", hangi yetişkin mutlu değildi. Ne demek: "erkekler de her zaman kendilerini eğlendirmek için bir şeyler bulmak."

o en "gizli" olduğu için velilere Bu hilelerin birçok ilgili bilgiler asla ulaştı. aktör oğulları şimdi onun "dublör" hileler bazı tekrarlandığı takdirde o acı olmazdı söylüyor.

Liseden sonra üniversite tiyatro kayıt karar verdi, ama kader olumlu değildi. Geri Bryansk'daki, o Sanat Okulu'nda çalışmaya gitti. tiyatro okulu giren Ertesi yıl girişim başarılı oldu. O zamandan beri, hayatı yakından hareket ilişkilidir.

tiyatroda Çalışma

Kaikov Andrew - tiyatro aktörü 20 yıldır "Taganka Actors Topluluğu". bu süre içinde oynanan işlerin ve rollerin sayısı büyük bir listedir.

Seyirci bir komedyen olarak Andrew Kaykova bilir. Ama tiyatro repertuarında o farklı işler var. Onun yönlülüğünü açılır. tiyatro yılında klasik ve çağdaş yazarların oyunlarında ilgilenmektedir.

Filmde Çalışma

izleyiciler aktör Andrew Kaikov arasında Şöhret ve popülerlik filmlerde eserlerin sonra aldı. 1992'den beri düzenli olarak resimlerde ateş film yapımcıları gelen davetleri alır. Ana filmlerin türleri aktör oynadığı - Bir romantizm, dram, komedi.

Toplam Andrei Kaykovym filmi 45 rolleri oynandı. Bunlardan ilki ölçüde anekdot vardı. ve diğerleri "Kırık Lambalar Sokaklar" "bunun üzerine" "ihanet içinde" filminde Oyuncular.

Şimdi aktör birkaç filmlerin çekimlerde meşgul - "Deniz. Dağlar. Genişletilmiş kil "" Oz Büyücüsü "" Orlov ve Alexander. "

yaratıcılık diğer alanlar

Andrew Kaikov oyunculuk diğer yollarla dabbled. 2008 yılında animasyon filmi "Stepochkin ve Ay iniş", filmi "Deniz Stepochkin 2" için başka bir isim dublajına üzerinde çalıştı.

Aktör defalarca kanal STS ve REN-TV televizyon programında katıldı. Bu nedenle, daha tanınabilir hale gelmiştir. Bu izleyiciler Andrew Kaykova çalışmalarına aşina olma fırsatı vardı o zaman oldu. Kendisine reenkarnasyon ustası gösteren son derece popüler oldu.

Rağmen ben aktörün yüzü televizyonda kendisine kadar halka bilindiğini söylemek gerekir. yaratıcı yaşam Andreya Kaykova başka gerçeği - reklam Çekim.

"Zalim oyun" Katılım şüphesiz aktör popülerliğini artırdı. Sonuçta, pek çok izleyici bu esterler için yakından izledi. O proje hakkında bir fikri vardır. sigara sayısı tek parça günde düşürülmüştür füme olumlu gerçeğini göz önünde bulundurur. düzenli egzersiz Oldu.

Buna rağmen Andrew bu atışların katılan aktörler her zaman haklı değildir emin olun. Burada eğitim verdi insanın katılması zor ve travmatik bir iştir.

bir aktör Kişisel yaşam

ünlülerin yaşamlarında meydana gelen olaylara sıradan insanların ilgi her zaman mevcuttur. İstisna yok ve aktör Andrew Kaikov, kişisel yaşam izleyiciler milyonlarca bakışları altında.

Bizim kahraman hayatta çok mütevazı. İstihbarat - karakterinin ana özelliği.

Ben onun küçük oğullarının annesi tanışmadan önce Kaikov iki defa evlendi. Ancak bu sendikalar uzun sürmesi değildi. İlk eşi Evgenia Dmitrieva aktörün sınıf arkadaşıydı. Onların öğrenci evlilik iki yıl sürdü.

Oyuncu Anna Mokhova - Andrew ikinci eşi. Bununla beraber, onlar 7 yıl geçirdi. Bu evlilikten büyük oğlu Basil geldi. Ebeveynler gayet mutluyduk. Küçük bir mucize doğumu daha güzel bir şey yoktur! oğlu ve babasının dostluklar veliler birlikte yaşamayan olmasına rağmen oluşturulur.

Lyudmila Kaykova Moskova Devlet Üniversitesi gazetecilik fakültesi mezunudur. Yana artık yasal olarak Kaikov Andrew evli. Valeriya ve Nikita - eşi iki harika oğulları doğurdu.

tiyatroda çalıştıktan sonra sette, aktör bazen aile, arkadaşlar, iş arkadaşları ile doğada olmayı sever. Bu toplantılar birbirini tanımak için bir fırsat, bir araya getirmek. Sonuç olarak, onları gerçekten samimi kılan ilişkiler geliştirir.

kimin özel hayatı ilgilendiren en küçük ayrıntısına kadar hayranlarına Andrew Kaikov, ilişkileri takdir eder. Karısının velilere saygılı, onlar torunlarının eğitimine katılan ne için onlara teşekkür ediyorum.

Andrey Kaikov yapamaz ve sevmeyen bir araba. toplu taşıma kullanın. asla asla geç - O daha güvenilir olduğunu söylüyor.

hobiler

aktör çıkarları biri neredeyse sonsuza kadar sürmez. Öğrenciyken olarak, o iş Antona Pavlovicha Chehova aşık. o zaman aktörün kariyerinde fikri henüz değildi ama zaman bile, o, onun oyunlarının tüm okumuştu.

Bugün, büyük Rus yazar eserleri ile aşinalık devam ediyor. aktör Çehov eserlerini okumaktan zevk aldığını söylüyor. Zaten okumak çoğu, yazarın mirası 30 hacimlerinin yeniden düşünmek. Buna ek olarak, kahramanımızı bazı eserlerde birkaç kez tekrar okumak karşı olmadığını.

açık hava etkinlikleri Andrew Kaikov destekçisi, bu nedenle, müzeleri ziyaret yeni ilginç bir şey öğrenmek, büyük şehirlerde olmak seviyor. Hatta büyük kentlerin sokaklarında basit bir yürüyüş ona zevk verir.

Ama yazlık, yatak, çiçek - Onun için değil. Yani bir röportajda aktör söyledi.

Andrew Kaikov sevgiyle ona hayran ifade eder. O bu tutum bu insanlara teşekkür gerektiğine inanıyor. En sevdiğiniz iş, malzeme zenginliği, insanların tanıma - Onlar hayatınızda aktör ne verdi. iş insanlar memnuniyeti büyük bir kitle getiriyor ve yeni güç verir bilgi, ilham verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.