Sanat ve EğlenceFilmler

Aktör Biyografi: Leonov Evgeny

Çünkü görünümü bu aktör sadece çizgi roller oynamaya mahkum edildiğini görünüyordu. düşük, tam, Tombul - bu her türlü iyi huylu büyüğünü somutlaşan. Ama derin samimiyet ve iç gücü onu bir kült aktörü haline yardımcı oldu. Aksi takdirde, onun biyografi tamamen farklı aktör olabilir. Leonov Evgeny, yani o, bir konuşma - bir yerli Muskovit, Eylül 1926 yılında doğdu. Babası bir uçak fabrikası mühendisi çalıştı ve annem düzenli zaman tutucu oldu. Onlar yaşamış ortak bir apartmanda iki küçük odalar için orada düzenlenen Vasilevsky sokakta.

Aktör Biyografi: Leonov Evgeny. ne rüyalar

Bir aktörün sevilen rüyaydı olmak. Halen beşinci sınıfta okuyor, onun okulun tiyatro kulübüne katıldı. Ama savaş patlak, ve Eugene o çırak Turner oldu babasının fabrikasında çalışmaya gitti. Daha sonra havacılık teknik okula girdi ama orada bile hobileri sahne sanatları indirgenir. Görüldüğü üzere, sadece aktör biyografisi gidiyordu. Leonov Evgeny öğrenci amatör etkin bir rol alır. Onun üçüncü yılında olan, hâlâ Moskova tiyatro stüdyoya girdi ve onun kursları başarıyla 1947 yılında mezun oldu.

Aktör Biyografi: Leonov Evgeny onun sanatsal başladı

(Bu Moskova tiyatro Dzerzhinsky'den bölge bir zamanlar) İlk tiyatro Tiyatro Stanislavsky Dram haline geldi. Bu kitapta 20 yıl çalıştı. Başlangıçta o sadece küçük bir rol verildi ve o kalabalıkta bir film filme bir kuruş haline geldiği açıktır. Leonov komedi "Mutlu Flight" oynadığı İlk cameo, bu 1949 yılında oldu. Sadece 6 yıl ilk kayda değer bir rol ortaya çıktı - ve bu bir komedi ve iki gerçek bir dedektif, "Rumyantsev Vaka" ve "Yol" değildi.

Yevgeny Leonov: Biyografi başarı

Sverdlovsk turunda iken Eugene sonra müzik okulunda öğrenciyken Wanda Stoilov ile bir araya geldi. Bunlar 1957 yılında evlendi ve iki yıl sonra bir oğulları Andrew vardı. Hemen hemen aynı anda, onun oyunculuk kariyeri hızla gelişmeye başladı. Evrensel sevgi komedi "Çizgili uçuş" içinde barmen rolünü getirdi. Ve filmi "Don romanı" onun dramatik yetenek ortaya çıkardı. Yine de, şu roller komedi ile ilişkili bulunmuştur: "Otuz üç", "Luck Zikzak" ve "Fortune Beyler." Onun sesli konuşma karikatür karakter. Bu sadece herkesin favori Winnie the Pooh olduğunu! 70 yıl sonra aslan payı aktör resimlerden alınmış. Bunlardan en ünlüsü - "büyük oğlu", "Athos", "Beyaz İstasyonu", "Sıradan Mucize" ve "Sonbahar Marathon" tüm favori kahramanı. 1978 yılında unvanını aldı SSCB Halk Sanatçısı.

Film kariyerinin 80 yıl içinde Leonov belirgin büyük olasılıkla yorgunluk ve hastalık etkilenen, yavaşladı. Yine de, 1986 yılında, o komedi "Kin-dza-dza" oynadı. İki yıl sonra, o aldı üzerindeki turu Almanya büyük bir kalp krizi, aktör sahiptir deneyimli gerçek bir "klinik ölüm" ve ameliyat olmuştur. Ama 4 ay sonra ben tiyatroda çalışmaya döndü. Son filmi kredisi filmi "Amerikan dede" oldu - 1993 yılında oldu. Ocak 1994 yılında aktör Yevgeny Leonov öldü. Biyo huylu, bu over'ının neşeli ve popüler favori. sanatçı Novodevichy mezarlıkta memleketi Moskova'da toprağa verildi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.