HobiDikiş

Elleriyle Denim yelek

denim Giyim görülebildiğinden, ilk günden beri demode - bu son on yıllar boyunca bir trendle kalır. Böyle materyal şeylerin herhangi olmayacak hatta bir moda koleksiyonu, bulmak zordur. Bu, şeylerin olduğunu göstermektedir denim moda her zaman vardır. Genellikle eğilim her moda sezonunda yeni bir benzer ürün bulunmaktadır. Moda bu yaz şüphe, kot yelek olmadan,-olması gerekir. dergilerde fotoğraflara bir göz atın - Hollywood yıldızları ve popüler müzik sanatçılarının çoğu zaten giyim eşyasını var.

Ancak, o kadar kolay değil sizin için doğru bir bitmiş ürün bir dükkan seçin. Denim yelek elleriyle - bu tür sorunlara büyük bir çözüm. Nerede başlar?

yeterli elleriyle bir yelek dikin. Bunu yapmak için, hazır desen alabilir veya başka kendim inşa etmek. Sen hazır desen herhangi alabilir, ancak ürün saçma oturmak gibi hepsi, ona şekil için özelleştirilmiş olması gerekir. Yelek ile veya cepler olmadan olabilir - bu sizin arzu bağlıdır.

dikişler işleme tabi musunuz? Bu sizin yeni bir şey astar bağlıdır: eğer Evet, süreç dikiş gerekmez. Aksi halde neaten gerekecektir. Önemli bir konu bitmiş kot yelek dekorasyon olduğunu. Burada tam bir davranış özgürlüğüne sahip. Tasarımcılar dilediğiniz ile dekorasyon böyle bir şey itiraf.

Eğer yoksun becerileri uyarlamak için, elleriyle kot yelek herhangi dikiş olmadan yapılabilir. basit ve mümkün olduğunca çabuk olun ... Eski bir gelen kot ceket! Bu sadece kollu kurtulmak için gerektirecektir: Onları otporot veya basitçe kesilmiş. Kenar işleme saçak moda kalır, gerekli değildir. Son dokunuş - Ortaya çıkan yelek herhangi şık detaylar süslemek için.

bitmiş ürün gönlünüzce hepsi olabilir süsleyin: kurdeleler, boncuklar, rozetler, metal dikmeler, kayışlar ve hatta dantel. metalden yapılmış Çıtçıt ve perçinler ile Denim yelek bu yaz özellikle ilgilidir. Bunun gibi "demir" unsurların aptallığına sizin ürün dokunuş verecektir. Yapılacaklar acımasız türlü artık her zamankinden daha alakalı! Kendi kendine dekorasyon için yelek malzemenin içinden geçer ve elle bükülebilir mümkündür metal bağlantı elemanları, özel sivri ve Çıtçıt kullanımı daha iyidir. cepler, yaka kenarı ve omuz - Çıtçıt ve perçin yeni şeyler üzerinde en alakalı konumu.

Denim yelek elleriyle başka çok alakalı bir seçenek süslemeleri olan - dantel. Bu hassas malzeme de popülaritesinin zirvesinde yer almaktadır. Dantel süs yaka, yelek cepleri ve hatta geri.

Sıyrık ve delikler popülerliğini kaybetmez. Güçlü yeni bir şey yırtılmış, daha şık görünüyor. Deneyin ve görün: kot yelek elleriyle - bu basit ama çok önemli! Tüm ihtiyacınız çünkü sadece keyiflerini yaşamaları, zaten var, moda takip edin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.