HobiDikiş

Tek parça silueti ile Desen çocuk elbiseleri

yeni bir elbise satın alma problemi aşina Anneler kızlar. Oldukça seçici Genç bayanlar: onlar tarzı sevmiyorum, renk sadece o kendilerini küçük fashionistas memnun etmek yeni giysi dikmek kalır ... Bu yeterli fırfırlar, aynı değildir. Bu çocuk elbiseler çok kullanışlı hazır şablon. tedbirler, matematiksel hesaplamalar ve karmaşık hesaplamalar kaldırılmasına dayalı olabilir Construct. Ama bugün sana başka bir yol, maksimum boşta kalma süresini göstereceğiz. Bununla beraber, yapabilir kendi elleri elbise iki saate kadar sevgili kızı.

Böylece, tek parça silueti ile çocuk elbiseler desen. Bunun dayanarak, aksesuarlar dahil sağlamak, farklı güzel yeni bir çok şey yapabilirsiniz. Ve genç modelin bunları gösteriş yapmak mümkün olacak, her yerinde pricked. Bu arada, çocuk kalıpları birçok fantezi elbiseler de çok basit bir teknoloji üzerine inşa edilmiştir. kumaşlar ve ince detaylar uygun seçimi tüm madde.

Tek ihtiyacınız - çocuk dolabı açtım ve bir eldiven gibi uyan bir tişört kızı çıkardı etmektir. Bir desen binada yardım olacaktır. kağıt büyük levha (uygun ve takip kağıt ve grafik kağıdı ve duvar kağıdı bir rulo) üzerinde gömlek koyun ve onun yol çizebilir. Kumaş kabararak ve en doğru daire değildir, onun demir önceden ütülenir.

Sen çocuk elbise kalıbı inşa edileceği temelinde bir temel hatlarını sahip olmalıdır. Yani gerekirse biz sadece gerekli uzunluk ve hacim dorisovyvat vardır. iyi oturmuş elbise için, birkaç noktaya dikkat etmek gerekir. İlk olarak, omuz hattı düz olmalıdır ve hafifçe aşağıya ortasından eğimli. İkincisi, alt dahi yapmaya gerek yoktur ve yarım daire. Ve üçüncüsü, koltukaltı dan, biz hat tarafı dikey değil çizin ve bir trapez benzerlik - ıraksak yönlere. uzak onlar sonuç olarak daha bereketli elbiseler etek edecek, ayrı, bu nedenle.

Hepsi bu. Ve sonra tam yaratıcı özgürlük verilir. Hiç Kesikler armholes ve boyun prototip tişört aynı olması gerekmez. Bunlar, daha derin oluşturabilir farklı bir şekil, vb vermek Önemli olan - iki temel kurallara uyun ideal bebeğinize uygun yeni kıyafetler, dikmek için izin çocuk elbiseler desen çizmek.

  1. (Aksiller satırda) armholes alt kenarları arasında genişliği bebeğin göğüs poluobhvata daha az olmamalıdır. Eğer çok elastik kumaştan bir elbise dikmek için gidiyoruz sürece bu durum yapılabilir. Genelde, poluobhvata meme arasındaki özgürlük oturması için 5-6 cm eklemek gerekir. elbise, hepsi 7-8 "büyüme için" dikilir ise.
  2. armhole yüksekliği poluobhvata göğüs bazında tekrar hesaplanır. Onun değeri dörde bölünür ve 6-7 cm sonucunda eklemek gerekir. Bu armhole mükemmel kız basıncını veya sarkma koymak her yerde olmayacaktır.

ve çocuk elbise kalıbı neredeyse hazır - Hiçbir karmaşık çizimler ayrıntıları vyschityvaniya, bkz. Sadece iki santimetre birinin dikiş payı bırakarak kumaş üzerine yerleştirin ve kesmek zorunda kalacak. Bu arada, desen yapımında gerçekten simetriyi zorlamak olamaz: bir kol aniden diğerinin üzerinde birkaç milimetre boyunca görünürse - kumaşa aktarmak için, sen desen bir yarısını kullanabilirsiniz olarak o kadar önemli değildir.

Kısacası, büyüklüğü ile karıştırılabilir ve ön keser ve arka farklı derinliğe dikkat etmemek çocuk elbise, ana şey, kendi desenini oluşturmak başladığında. sadece hayal gücü ile davanın dinlenme: bir elbise çizin ve bir dönüş dışarı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.