HobiDikiş

Kuklalar için bebek karyolası: efendisinin elleri oyuncakları kendileri

Bir favori bebek için mobilya - Her kızın rüyası. Ama ne mali durum bu pahalı oyuncaklar için çatal izin vermiyorsa? Ve rahat bırakın oyuncak evini çocukluk rüyalarında veya doğaçlama malzemeleri kol ve hepsini kendiniz yapmak? Bu durumda, tasarım sürecine yararlıdır kendi elleriyle bebek için beşik. Böylece, hayal gücünü bağlayarak, acil ihtiyaç eylemde!

karton Bebek yatağı

Yani için karyolaları imalatında yararlı olabilir kendi elleriyle bebek? En yaygın ve kolaylıkla temin edilebilen malzeme - karton. O bebek yatak odası dekore edecek iyi bir kulaklık, yapacağız. Zaten kullanışlı tutkal, makas, bez veya kağıt ve suya dayanıklı boya. Birincisi, mobilya bu parça için tasarlanmıştır bebek, büyümesini ölçmek. Buna uygun olarak uyuyan bir yer olarak hizmet verecek bir dikdörtgen kesin. beşik karton bebek için sağlam için, ayrıntılar 3-4 katmanlardan yapılması gerekiyor. ince bir şerit ya da katlanmış dikdörtgen segmentin tutkal kolay karton kamaların ayakları oluşturmak için, sırasıyla, çubuk ve açık kenar tutkallama şeklinde katlanmış o. bacaklar sadece yatağın alt altında olabilir ve çapı mukabil onlara dekorasyon işlemi yüksek yatağın üzerinde yapıştırılmış boncuk uzanabilir. beşik bir yatak başlığı olarak görev yapacak bir taraftan sabitlenen ayrıntı, On. mobilyanın bu parça üzerinde elleriyle Bebekler bir kalp, bir taç, bir daire veya kare şeklinde geri yapılabilir. Doğru dekorasyon ile bile en basit yatak başlığı şık bakacağız.

Ne zaman yatağın çerçeve hazır, bu kartonpiyer yardımıyla güçlendirilmesi gerekmektedir. Su ile seyreltilmiş kağıt ve PVA tutkal, gerekecektir. Daha sonra boyamadan sürecini kolaylaştıracak, kağıt ve peçete veya tuvalet kağıdı kullanamazsınız. Bu durumda, seçilen malzemenin küçük parçalar yapıştırıcı ile önceden kaplanmış uygulanır ve bol tüm yapıştırıcı yağlama, bütün yüzey çerçevesi ile kaplanmıştır. Dikkatle ürün katı haline gelmiştir ki, bütün kıvrımları ve eklemler parçaları düzeltmek gerekir.

Bir karton yatak Dekorasyon

Yatakta iyi kurur olduğunda, boya ve dekorasyon için hazır. Bu boncuk, zincirler ya da gipür segmentleri - Bu aşamada, sıcak tutkal olarak aynı renkte olması gereken tüm elemanları kaydeder. Onlar ilginç bir doku oluşturmak üzere başın üzerinde güzel desende yayılır. Sonraki resim dönüş geliyor. bir sprey can, ancak, herhangi bir uygun kullanımı en kolay yolu su geçirmez boya. Çalışma tekrar bir süre bırakmalısınız, bu nedenle kuru. Kafa yumuşak hale getirmek için planlanıyorsa, bu aşamadan sonra süsleyin. köpük ya da bez üzerine yatağın arkasına yapıştırılmış dekoratif dikişler, açacağı kınına Sentepon, çevre yumuşak hamur veya daha önce hasat dekoratif dokuma ve lekeli karton dilimleri sabittir.

Bu teknikte, sen bebek için beşik çeşitli yapabilirsiniz. bitmiş ürünlerin Fotoğraflar ölçüde tasarım ve renk seçimi ile yardımcı olacaktır. Ve bazen hayal güvenmek en iyisidir.

kontrplak Bebek yatağı

Daha dayanıklı ve kolay kontrplak oyuncaklarla yapılan bir karyolası için yapılacak. Tek zorluk parçalar kesme yatıyor. Bu malzemenin itibaren, anlaşılması kolay olacak bir yatak yapabilirsiniz. Bu inşa etmek belirli yerlerde yuvaları basit geometrik şekiller olan kısımlarını kesmek için özel şablonlar gerektirecektir. Bu beşik çocuk doğada oynamayı getirmek mümkün olacak, ve o sırt çantasında fazla yer almaz.

Nasıl kontrplak yatak süslemek için?

oyuncak çekici bir görünüme sahip olduğunu, bu parlak renklerde boyanabilir. Bütün kızlar çiçek yayıldı ve yatak detay sıcak tutkal ile güvenli olan beyaz inci boncuk, mükemmel kombine edilecek pembe rengine bayılıyorum. Oymacılık tarzında yapıştırılmış dantel parçalarını ve çizimlerini bakacağız iyi.

ahşap yatak

kolay yollardan ve doğrama ile biraz tanıdık aramıyorsanız olanlar için, ahşap bebeğin içinde beşik için ideal bir seçenek olacaktır. Bu arada, bu ürünün en dayanıklı olacaktır. Ve çocuk bir yatakta oturmak istiyor olsa bile, önceki versiyonları olmadığı, olmadı. Burada ölçüm hesaplama aynı zamanda ürün amaçlanan bebek, büyüme dayanır. Eğer bir yatak koymak, böylece Bir yatakta çevresi boyunca yatak, 4 bacaklar, baş alt ve (isteğe bağlı) tamponlar: En basit seçenek gerçekleştirmek için bu ayrıntılara ihtiyaç duyar. Tüm öğeler yapıştırılması suretiyle toplandı.

ahşap yatak Dekorasyon

Boyanın ilk iki varyant mükemmeldi, o zaman alternatif yok - oyuncak lake açabilirsiniz. Eğer mobilya karanfil ilginç bir çerçeve içinde veya belirli bir sırayla tahrik edilir şapka, ya kör ya da çiçek şeklinde bir desen kontur kullanıcılar için mükemmel seçim dekore etmek istiyorum. Ağaç - karton olduğu, ve kontrplak çok daha güçlü olarak dört direkli yatak imalatı için harika bir malzeme olduğundan, çökmek değil. Bunu yapmak için, raf çerçevesini alıp sonra bebek için kumaş gölgelik beşik arasındaki köprünün dörtlü kaburga, kurmak. oyuncakların Fotoğraf belirlemek ve bitiş yardımcı olacak ve yapının kendisinin bir bakış açısıyla olacaktır. Bazı resimler yukarıda görebilirsiniz.

arzu ve fantezi -, kendi elleriyle bebek için bir beşik özellikle zor değil ana şey yapın. şey çok doğru ve güzel çalışmaz hatta bir yetişkin görüşüne göre, eğer her iki durumda da sonuç, çocuğu memnun edecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.