Ev ve AileÇocuklar

İlk kez yenidoğan için gerekeni

Hamileliğiniz sona erer. Neredeyse dokuz ay geçtikten ve yakında bebeğiniz doğacak. O ilgilenecek zamanı, bu nedenle güzel ve rahattı. Eğer bebeğe ilk kez gereken her şeyin bir listesini yapmak gerekir. Genellikle oldukça uzun olduğunu. Başlangıç alışveriş önceden iyidir nedeni budur. Bu bebek bekleyen anne olarak seni neşelendirir. Buna ek olarak, hastaneye gidiş, alt tüm sağlanır emin olacaktır.

Bütün bunlar yeni doğmuş, çevrimiçi özel dükkanında veya sırayla satın alabilirsiniz ilk defa gereklidir. Herkes kendileri için en uygun yolu seçer. Listedeki ilk büyük şeylerdir.

bebek karyolası

anneler ve babalar, seçecekleri çok sorumlu bir gelir. Fiziksel güzelliğe ek olarak, belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Çocuk en az üç yıl kadar uyku çünkü bebek için Cot, güçlü olmalı. Bir yatak için en iyi malzeme bir ağaçtır. Kaplama yatak zararlı yabancı maddeleri içermemelidir. Yan duvarlar sürekli olmamalıdır. Genellikle raylar sunulmaktadır. Aralarında açıklıklar en az altı santimetre olmalıdır. Kilitler duvar kolayca açılmamalıdır menteşeli. beşik alt hava serbestçe dolaşmasına izin vermek için bir raf olmalıdır.

beşik şilte için ihtiyacınız. O duvara sıkıca boyut uyum içinde uyumlu olmalıdır. Bebek sert yatak iyi uyuyor. İlk kez yeni doğmuş için gerekeni arasında, dikkat ve nevresim olabilir. Sen hafif bir battaniye, nevresim, çarşaf gerekecektir. son kez beşikleri ve gölgelik için yumuşak tamponlar kullanın çok popüler hale gelmiştir. Onları al ya da değil - bu size kalmış. sayfanın altında özel bir muşamba satın unutmayın. iç çamaşırı setleri, en az iki adet gerekecektir.

çocuk arabası

Zaten bir hafta hastaneden taburcu olduktan sonra, yürüyüşe gidebilir. Bu taşıyıcıyı gerektirecektir. teslimattan önce iyi bir seçim yapın. yürümeye başlayan çocuk için araç güvenilir ve güzel bir olmaktır. modelin tüm özelliklerini düşünün, bu konuda değerlendirmeleri okuyun.

yüzme

Burada ilk kez gerekenler banyosu,: yenidoğan banyo termometre su, bebek sabunu, bulaşık deterjanı, bir kova, banyo havluları. : İhtiyacınız olan su prosedürlerinden sonra cilt bakımı için çocuk bezi için bir krem, vücut yağı, yuvarlak uçlu makas, pamuklu ve flagella.

Yeni doğmuş için gerekli şeyler

Ana bebek giysileri bir sürü gerekmez. Doğal kumaşlı tek şey seçin. Aşağıdaki gerekir:

  • 10 raspashonok (ince ve sıcak);
  • 4-5 sürgü;
  • 2, sıcak bluz;
  • 4 kaput (ince ve yün);
  • özel eldivenler (çocuğa kendini kaşıma değil);
  • çorap birkaç çift;
  • uyku gömlek bir çift;
  • Hiçbir beş nagrudnichkov daha fazla.

Buna ek olarak, ne zaman hastaneden boşalma , özel kiti gerekir. Bu genellikle zarif kıyafetler, güzel yorgan ve yaklaşık iki metre genişliğinde grubudur.

Yeni doğmuş için gerekli şeyler yaz kış biraz farklıdır. Sıcak aylarda sadece hafif kapaklar ve yelekler yararlı olacaktır. bir çok şey satın almak aramayın. Çocuğun yaşı büyüdükçe Birçoğu sadece kullanmak için zaman yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.