GüzellikCilt bakımı

Evde Kaldırma

özenle yılda yüz cilt bakımı için bakım sırasında birçok bugün sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeye çalışan olmasına rağmen, onun sesini kaybeder. Bu cilt onun gençliğini uzatmak ve tazeliği ve esnekliğini kurtarmak olabilir ekstra özel bakım prosedürleri gerektiği anlamına gelir. Bu tür bir prosedür - Evde kaldırma. Üzerinde bu makalede görüşmek.

Şu anda tüm profesyonel güzellik salonları başta doğrudan odaklı çeşitli hizmetler, önemli bir listesini sunuyoruz cilt gençleştirme yüz. Ama salon hizmetler tüm mevcut olmadığı dikkati çekiyor. Özellikle prosedürlerin bazı çünkü evde yapmak mümkündür.

Örneğin, evde kaldırma profesyonel çok farklı değildir. Beklenen bir sonuç elde etmek için de, düzenli olarak yapılmalıdır. lazer ve cerrahi facelift veya Botox örtülü bu prosedürleri güvenmiyorum, bir kişinin çekici ve güzel yapmak için en hızlı ve en etkili yollarından biridir bile.

Ve bu oldukça makul olduğunu. Gerçekten de, çoğu sonuçları bu işlemler çok Hüzünlendiklerinde. Evde kaldırırken - bu genç deri geri güvenli yolu en önemlisi, daha uygun fiyatlı ve.

ev hiçbiri yapmak mümkün değilse evde bu prosedürü gerçekleştirmek için, kendi kendilerine bir masaj yaptırabilirler. Bu, üst dudağın kulağın Tragus'un burun gözlük saplarının yöneliktir hafif deri okşayarak, içerir kulak lobu çene orta ve alın ortasından tapınaklardan.

Bu masaj sarkma ve kaybolur şişme, cilt kan dolaşımını artırmak için yardımcı olur. Ve sonuç olarak - cilt pürüzsüz ve sıkılır. Tabii, bu etki bir süre sonra tekrarlanmalıdır günlük masaj, belli bir kurs sonrasında belli olacak.

Evde Kaldırma da soyma ve scrubs yardımı ile yapılır, özel bir kimyasal maskeler olduğunu. ev kullanımı için en iyi seçenek hala mükemmel gözenekler temizlik ile baş gibi, scrubs ve nem ve oksijen ile cildi besler olacaktır. Buna ek olarak, cilt ve liflerin üretiminde maske artırır dolaşımını kaldırmak gibi - Kolajen ve elastin, cildin elastikiyet doğrudan sorumlu olan.

Ama peeling iyi cilde zarar vermeden bu işlemi yürütmek ve onun için daha fazla bakım için bazı öneriler vermek mümkün olacak profesyoneller için bırakılır. Ayrıca belirtmek gerekir ki kaldırma maskesi, tesviye onlara benzer sıkma maskeleri ve pürüzsüz cilt kırışıklıkları aksine veya oluşumuna zaten eğilimli olan.

Pirinç çok etkili bir maskedir. Bunu yapmak için, kahverengi eziyet (ama beyaz olabilir) pirinç unu oluşturur. viskoz bir bulamaç bir tür oluşturmak üzere 2 çorba kaşığı ekşi krema ve yoğurt ile kaşık karıştırın. Sonra (ince üzerine) biraz bal ekleyin. eşit yüzünüze uygulayın. Kurutma işleminden sonra, dikkatli bir şekilde, sıcak ve sonra da soğuk su ile durulama yüzü ile dikkatli bir şekilde, durulama suyu.

Ayrıca, hiçbir az etkili üzüm yüz kaldırma maskesi. Peel ve çilek 9 Yeşil üzüm ezin. yumurta sarısı (bir) ve bir çorba kaşığı ekleyin kozmetik kil. 15 dakika yüzünüzde maske tutun. Ayrıca, daha sonra ılık su ile durulanır, soğuk durulayınız.

Of özel not evde kaldırıyor göz çevresindeki cilt için. deri bu bölgede daha yumuşak bakım gerektirir, yani özellikle duyarlıdır. Bu nedenle, krem çok hafif ve aynı zamanda etkili olmalıdır.

2 ve çam yağı - - Yani, normal deri, nane yağı 4 damla, 3 herhangi krem bir çay kaşığı almak gül yağı. Pürüzsüz kadar bütün karışımı. Günlük Sabah ve akşam uygulayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.