BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Ne kadar farklı arabalar için "Streetracers" oyununda bir kontrol noktası kurarak nasıl?

Son yıllarda sosyal ağlarda Bilgisayar oyunları onlar sıradan oyuncunun oynamak için daha mobil, verimli ve rahat bir yol sunar çünkü daha fazla popülerlik kazanmaya başlıyor. Eğer sabit disk, para ve kaliteli projesini oynamak için zamanında alan harcayamam. Sadece ihtiyaç sitesinde profilinize eklemek ve zaten bunu indirip oynayabilir. Birçok kişi sadece grafik tam bir eksikliği ile küçük oyunlarından her türlü mevcut yolu, ancak böyle olmadığını düşünüyorum. Mükemmel bir örnektir yarış oyunu iyi grafik ve tüm detayların ayrıntılı üreme olarak karakterize edilir "Sokak yarışçıları". birçok oyun oyunu bir kontrol noktasının nasıl anlamayabilir Böylece ayrıntılı "Sokak yarışçılar." Bu yazıda, karmaşık sürecin temel bilgileri almak ve düzgün ve doğru bir şekilde ayarlayarak yapmak öğreneceksiniz şanzıman oyun mevcut otomobiller için.

araba alıyoruz

Bu oyunda bunun sizin binmek için gidiyoruz hangi araçların tüm almak gerekir. Ama bu şaşırtıcı değildir - hemen hemen tüm otomobil simülatörleri size fırsat verir. Sadece burada "sokak yarışı" içinde de tamamen araç değiştirmek ve ırklar kendileri için hazırlamak için davet edilir. Bunu yapmak için, iyileştirmeler çeşitli satın onları arabada herşeyi kontrol yüklemeniz gerekir. Aynı zamanda en soruları iletim karmaşık bir sistemdir. Birçok yolda onu kırmak değil, optimum aralıkta çalışmış ve yarışı kazanmak için verir, böylece oyun "Sokak yarışçıları" bir kontrol noktasının nasıl anlamıyorum. Artık herhangi bir sorun olmadan manuel ayar yapmaya muktedir devam etmek için tüm gerekli bilgileri öğreneceksiniz. Başlat, tabii ki, araba satın standları - Yeni bir araba almak bir kez, PPC kurulum menüsü olduğunda aşağıdaki gibi: altı önünüzde asist, yanı sıra ana çıkıyor ve bunların her biri için üzerinde hız veya odak ayarlamak için izin veren bir kaydırıcı ivme. Birçok kişi varsayılan Optimum yapılandırmayı sağlamak ve her şeyi olduğu gibi bırakmak için ayarlanır düşünüyorum, ama çok büyük bir hata. Sen her şeyi kendiniz yapmak gerekir. Yani oyun içinde bir kontrol noktasının nasıl bilmek gerekir nedeni budur "Sokak yarışçılar."

Temel kurulum

Yani, önce yüklediğiniz devam edilecektir olası yükseltmeleri bakılmaksızın, yani araba aldıktan sonra hemen oyun "Sokak yarışçıları" bir kontrol noktasının nasıl dikkate almak gerekir. sır yoktur - Stok videoda neredeyse tüm arabalar (yani, hemen satın aldıktan sonra size içinde bulundukları durumda) ayarında bir tür uyuyor. Sen yönünde sürgü ana tam hızda sürüklemek gerekiyor ve altı vites hızlanma tamamen çekin. Bu ayarlarla, sen katabatik araba ile gitmek için iyi olurdu. Eğer bir stok araba yolda çok zaman harcama yapma olasılığı düşük Ama sadece kurulum bu tür odaklanmak gerekmez. Ancak, orijinal makinede yarşına bile, yine de daha iyi düzgün gerçekten oyunda ayarını CPR gerçekleştirilen olup olmadığını kontrol etmek "Sokak yarışçıları." Yukarıda belirtildiği gibi, temel ayar ama hepsi değil birçok uygundur.

PPC ayarını kontrol

Oyun "Sokak yarışçıları" in PPC kurma - Bu maksimum konsantrasyon yanı sıra testler için harcanan zaman bir sürü gerekecektir çok hassas ve ciddi bir süreç. Test yapılandırma vites kutusu gibi? onlar her zaman rakam optimum şekilde sizin için ne olduğunu kontrol etmelidir, böylece ayrı ayrı yüklenir belirli konfigürasyonda her araç için vardır - Bu anahtarlama hızını kontrol ederek yapılır. Sonra yakından ok zaman göstergesi hızlandırmak nasıl davranacağını izlemek için gerekli olan bir test sürüşü için gitmeye gerek vites değiştirme. o devrimlerin optimum sayıda ulaşamazsa ya da kötü o zaman yanlış bir şey kurma, atlar ve daha iyi farklı bir yapılandırmayı deneyin. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu yöntem sadece temel CPR ayarları için değil, aynı zamanda herkes için uygundur. Bir iletim yapılandırmak öğrenmek kez bir oyun olabilmesi için, ne kadar kolay göreceksiniz "Sokak yarışçılar." CPR her yapılandırmak mümkün olmalıdır.

optimizasyon ayarları

Doğal olarak, her zaman oyun üzerinde bir PPC kurulum yapılandırmasını muhafaza etmek imkansızdır "Sokak yarışçılar." "Golf" alçalan durumuna ve pompalanan bir yapılandırma gerektirir; yapılandırma "Dodge" olarak çok ayarladığınız olduğundan farklı şekilde olacaktır.

atlar yokluğu

Bir iletim kurma yılında ani önlemek için çok önemlidir. Eğer o zaman dördüncü ve altıncı viteslerde çok yüksek düzeyde kalır olmadığından emin olun beşinci viteste hızlanan kuvvetle çekmek zorunda Yani, eğer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.