ModaAlışveriş

Denim yelek. gardrobunu çeşitlendirmek ve şık bir kıyafetin olun.

Denim yelek herhangi modacı gardırop çok daha çeşitlidir yapabilir ve şık bir şeyin içinde mevcut hemen hemen her kıyafeti açabilirsiniz. Denim yelek hem dekore ruches bluz ve beyaz erkek gömleği, hem de renkli tişört ile iyi görünüyor. Bugün kot veya pantolon ek olarak, çıplak vücut üzerinde yelekler giyen özellikle popüler.

erkekler için özel olarak giysiler - O kot yelek inanmak gerekli değildir. Bu giysi parça uzun bir dişi erkek dolap taşındı. Hatta iş tarzı yelek sadece durumu karşılamayan, ancak onun sahibi olağanüstü kolaylık verecektir.

Optimal uzunluk yelek ile ilgili olarak, o zaman bugün tespit etmek zordur. Aynı popüler ve (orta uyluk yaklaşık kadar) uzun ve çok kısa kot yelek sağlar. altta İpli bile mükemmel fermuarlar, düğmeler, ve bitirmek için. Denim yelek bugün kostüm parçası değil, aynı zamanda genel olarak elbise tarzı belirlemek mümkün değil sadece.

Neden dolayı kot giymek bu sezon yelek? iyi seçim pantolon ve etek gibi klasik kazak ve bluz olurdu. Moda ilginç bir özellik olduğunu belirtmek gerekir - bu bazen dönmek seviyor. Yani bir yelek ile olduğunu. Her zamanki beyaz üstleri ve büyük eşleştirilmiş bakacağız şifon etek. Yelek kot başka "Merhaba geçmişten" halk üzerinde gerçek bir sıçrama yapabilir!

Nasıl Bir kot yelek dikmek için? eli ise kot sen kendi hayal gücünü kullanmaya desen ve süslemeleri birçok bulabilirsiniz internette - ve dikiş makinesi bu zor bir şey yoktur. Ayrıca yelek eski kot ceket yapılabilir - orada bir irade ve hayal çalışacak.

en aksesuar ve kız tarzı vurgulayacak takım elbise, diğer bileşenler üzerinde duralım.

Önemli bir ayrıntı - kot yelek küçük büst boyutu ile büyük bir kız ve kadınlardır. Eğer sezonun moda zirveye kulak Özellikle - cilde doğrudan yelekler giyen.

Denim yelek balıkçı ile kombine edilebilir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken tek şey, renklerin doğru seçimdir. Her giysi bileşeni bir kız tarafından seçilen stilde rengine uyacak ve Onun olmalıdır. mükemmel tişört ile Yelek, yine renklerin doğru seçim, üstleri gömlek ya.

yelek gömlek üzerine giyilen edilirse, buna ek olarak, bir kalem etek ile giyebilir. Bu durumda Gömlek etek içine sıkışmış. Ayrıca, bu kombinasyonda büyük klasik pantolon, etek, lale, düz kot veya alevlendi kot bak.

Başka bir seçenek yelek ve pantolon, muz bir kombinasyonudur, ama burada şekillerin özelliklerini dikkate almak gerekir: Tam kız için, bu bir seçenek değildir.

İdeal bir varyant yelek ve bermuda veya kısa şort bir kombinasyonu olarak düşünülmektedir.

dolap içeren kot yelek Bir örnek olarak, aşağıdakileri verir. Üst ve beyaz kot ile birlikte moda kot yelek. Hep birlikte bu şık ve parlak görünüyor. Bu açıklama beyaz renk imajını yenilemek için yeteneğidir.

seçerken iyi bir ayakkabı topuklu ayakkabı, bu düzenlemede, bir düşük yük ve bale daireler de ayakkabı tercih edilecek - kesme spor batısında yer dışında.

yelek için en uygun aksesuarları, masif takı haline - kolye, zincir, küpe ve bilezikler.

, Şık, şık, güzel ve eşsiz bakmak için kendinize zevk inkar etme! Bu durumda Denim yelek - En iyi yardımcılarından biri!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.