HobiDikiş

Striploin kanca desen: özellikle uyum diyagram

Dana ajur desenleri, tığ işi göre dana ızgara olarak adlandırılan. Bu ancak, desenli kumaş oluşumunun en basit şeklidir, ve kendi karmaşıklığı vardır. fileto tığ, sen makalede bulacaksınız düzeni iç öğeleri, giyim ve aksesuar üretimi için uygundur.

fileto deseni nedir

Genellikle resimlerinde ilgili bel desen, dikdörtgen hücreler ile bir tablo gibi görünüyor. Diğerleri boş kalır Bazıları, dolu ve sağlam bir görünüm vardır. doldurulmuş hücreler ve form bir desen kombinasyonu. Bazen Fillet tığ desen tamamlayacak ağların başka tür kullanarak. Kare SC (CCH) ile sütun tarafından tanımlanan hücre ve hava döngü (VP) seyir, her zaman en basit olanıdır. Hemen hemen tüm Örgü için görsel olarak berraktır, aynı zamanda bıçak ortasında ve kenarı boyunca çizim yapmak çok kolaydır.

rahim için temel örgü veya örme için diyagramı gelen desenleri olur. nakış uyarlama programları monoton desen ve süs tercih edilecek olduğunda. Fillet tığ desen (düzen ve önemi yoktur ürünün görünümü) imkansız renkli tablolar oluşturarak, ipliğin tek tipe uyan. Bu nedenle, farklı renklerin iplikler olmadan somutlaşan renk şeması bulanık ve belirsiz olabilir.

Kumaş Döşeme Sırları

Bel ızgara elemanları ihtiva eden ürünlerin üretimi için, yoğun bir pamuk ya da keten ipliği kullanmak gereklidir. Bu şekil, değil deforme tutacak ve sarkma yok gerçekten yüksek kaliteli kumaş alacak. En uç bir durumda, akrilik veya poliamid (en fazla 50%) küçük bir miktarının varlığında ile uyum iplik.

Kanca seçilen örgü ipliği için önerilenden daha biraz daha küçük almak daha iyidir. Ayrıca Fillet kroşe desen (sadece hatırlamak gerekir, böylece diyagramı resimsiz) orta sütunda, çok daha derin olan örgü CCH önceki CCH üst "örgü" başlığı altında ve kanca kurulması üzerinde değil sağlar. Bu şekilde yüksek yoğunluklu model fileto elde eder.

En büyük eksiklik bel kumaş Gerilmiş döngüler ve zayıf bağlı CCH oluşturulan delikler, doğru algılama model engel olup, burada onun dikkatsiz yürütülmesini olur.

Tığ: Her durum için tasarımlar Loins

fileto örgü uygulanması çok yaygın gerçekten. Bu teknik alaka kaybetmez yine yüzyılların derinliklerinden gelerek. Bu halk tarzında geleneksel ürünler ve moda gardırop öğelerin üretimi için kullanılır. Doğal olarak, ikinci durumda bunun aksi takdirde askıları bir yastık kılıfı alabilirsiniz, model, iplik ve desen seçimi çok dikkat etmek gereklidir.

En sık bel kanca deseni (devresi başlangıçta örgü için tasarlanmış veya bağımsız bir şekilde, kalifiye işçi adapte edilebilir), bu durumlarda kullanılır:

  • Tığ sınır.
  • Üretim peçete, masa örtüleri, perdeler.
  • giysiler yaratmak.
  • örme aksesuar üretimi (kemer, çanta, cüzdan, pasaport, küpe ve diğer birçok konular için kapakları).

Bonfile Tığ: Sınır şemaları

Fringe veya narin bağlama - En popüler kapsam Örgü nice nesilleri arasında desenleri Loins olduğunu. O sonrası metresi zamanlayacak yerde perde, masa örtüsü, havlu, bebek battaniye, elbise ve etek alt kenarını süslemek, hem de kullanılır.

Fotoğrafta sen resim ve şemalar dar jantlar için çeşitli seçenekler görebilirsiniz aşağıda.

Biraz örgü alışılmadık şekilde oluyor açıktır: karşısında. Yani, saçak kısa tekrarlayan satırları örme edilir. Bitmiş kumaş yüksekliği, dikiş olan kenara uzunluğuna eşittir.

Boş bırakılan hücre bel kumaş iki HİS ve VI ile oluşturulur. sonraki hücrede başlangıcı, yeni bir CCH ile başlar. Bu nedenle, her iki bitişik hücreler SSN'yi sahiptir. doldurun ve yerine iki örgü VI iki CCH çalıştırmak için. Bu nedenle, dolu hücre üç CCH tarafından oluşturulur.

Bir CCH arasında bir boşluk VI ya da Clo doldurulmuş olup, burada örgü desenleri Bel bir yöntem olup, olduğuna dikkat edin. Bu hücreler, düzensiz bir şekil uzatılmışlardır, ve desen deforme dönecek. Aynı hikaye örme 2 CCH olur ve boşluk iki VIlar veya iki HİG'lerin tarafından doldurulur. sc sayısı da bir birim hücre doldurma artırmak gerektiğinde (3 VI 3 CCH).

fileto modellerine iş yerinde Yaratıcılık

Geleneksel devrelerin bazında yapılan süs eşyaları, başa oldu O ustalar, çeşitli nesnelerin üretiminde mükemmel uyum olduğunu sığır filetosu ızgara kanca (desenler, çiçek, geometrik ya da çok fantezi olabilir) not edin. Örneğin, geniş bir limbus bir desen öğeleri (model kendisi, kare, ajur sınır bölgesi) ayrılabilir ve çeşitli kombinasyonlar halinde kullanılabilir. Böylece, örneğin, perde hava yastıkları ilişkilendirmek mümkündür. Ana eleman model bir merkez yastık olarak hizmet vermekte ve ağ firfirlannda dönüştürülmüş bağlamasının. Aynı ilke fileto giyim modellerini örme. Tarih ve modaya şeye kalkmak için, modern bir kesim ya da alışılmamış unsurlar süsler üstleri, bluz ve elbiseler kullanmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.