HobiDikiş

Nasıl elleriyle bir kumbara yapmak - İş ile eğlenceyi birleştirmek

Bugüne kadar, kumbara herhangi bir durum için popüler bir hediyedir. Gerçekten de, böyle bir hediye kendi içinde sadece hoş değil, ama kişi herhangi bir şey için bir kenara para harcamak için yeterli irade yoksa, özellikle eğer onun sahibi pratik bir avantaj getirebilir.

En yaygın ve sıradan bir seçenek geleneksel domuz. Bu kesinlikle en yakın hediyelik eşya dükkanında başarılı bulun. Orada da daha özgün kumbara, ancak bunlar aramak zorunda. Ama en beklenmedik ve hoş bir hediye o fonların toplandığı arzu edilen ve halen nesne şeklinde yapılmış olması halinde, elle yapılan bir şey olacaktır.

Peki bir hale getirmek için elleriyle kumbara? Bu sorunun cevabı parametreleri ve görünüm bitmiş ürüne sahip olacaktır bağlıdır. hediye vurma ve bütün gerekiyorsa, dar boyunlu kavanoz veya şişe süslemek için makul. Kumaş, kabukları, boyalar, parıltı ve daha: Bir cam taban ve dekorasyon için çeşitli bileşenler gerekir.

amaçlanan alıcı bir hediye katı yeterince varsa kuvvet irade, ona katlanabilir modeli verebilir. Bu durumda, elleriyle bir kumbara yapmak konusunda daha fazla sayıda seçenek vardır. Sen geleneksel hatta nakış ve örgü üzerinde çizim, ahşap, plastik, kartonpiyer kullanabilirsiniz. olasılıklar sadece ustanın hayal gücü ile sınırlıdır. Aşağıda kendi elleri verilecek olan bir kumbara yapmak için nasıl yollarından biridir. En ilginç eserler doğaçlama ve deney sürecinde üretilen çünkü, onlara kendini sınırlamaz.

Nasıl kartonpiyer dışına elleriyle bir kumbara yapmak için? Bu kağıt (gazete kağıdı, tercihen) gerektirir PVA tutkal veya macun, fırçalar, yağ bezi, boya ve vernik. Birinci ürünün çerçevesi. Malzeme çalışması gibi görünmelidir nasıl bağlıdır. Eğer Piggy banka yapmayı planlıyorsanız, bu şişirilmiş bir balon almak en iyisidir. kil veya alçı gibi daha kompleks şekiller uygundur malzemeler için.

Vazelin veya sıvı yağ ile Temel yağ ürün yapışmasını önlemek için kullanılırlar. Sonra onun kağıt katmanları, küçük parçalar halinde kesilmiş ve yapıştırıcı ile bulaşmış uygulamak başlar. Bir kumbara duvarları yeterince kalın hale sonra kurumaya boş bırakmalısınız.

top kaldırmak için bir çerçeve olarak kullanıldıysa, yeterince kauçuk delmek. ilgi yaratıcısı daha sıradışı kumbara ve baz hamuru oluşturulmuş durumda, süreç biraz daha karmaşıktır. Bu durumda, dikkatli onlara kartonpiyer birkaç daha fazla katman güvence, yarıyı bağlan sonra yeniden ikiye kütük kesmek çerçeveyi kaldırmak ve olmalıdır. böylece bacaklar, kulaklar ve: Buna paralel olarak, sen temelinde yansıtılmaz hangi ayrıntılar ekleyebilirsiniz.

Tüm katmanlar ürünü kurutmak için bir kez daha ince zımpara ve yapıştırıcı ile prime parlatmak için arzu edilen bir durumdur. Sonra süreç boyaları, pul, boncuk, payetler ve diğer öğeleri dekorasyon başlar. tamamlanan bir kumbara dekorasyon sonra, sonuç lake çözecektir. Bu iyi havalandırılmış oda veya açık havada yapılmalıdır. Boya kurur, iş bitmiş olacaktır. Şimdi elleriyle bir kumbara nasıl sorusunun cevabını biliyorum, ancak bu seçenek - değil tek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.