HobiDikiş

Şık Yılbaşı hediyesi - geyik ile Çorap

Yeni yıl düşünmek tüm beklentisiyle olarak, aile ve arkadaşlar ne vermek. En şık, rahat ve sıcak hediyeler biri - edilmektedir iğneler çorap ile ilişkili geyik ile. bir kez çomak tuttuklarını daha fazlasına sahip ve örgü en azından biraz tecrübe varsa, neden hediye olarak birisine bir kış aksesuarı oluşturmaya çalışmayın? Ya kendin için.

Norveçli örgü Tarihçesi

Norveçli desenlerle Giyim hep şehir dışında harcanan hafta sonları ve rahat kış akşamları ile ilişkilidir. örgü için böyle desenler hiçbir cosseting sıcak günler Norveç ortaya çıktı ki şaşmamak.

Kadınlar sıcak kazak, eşarp, kocalarını örme şapka, çorap. Desenler doğayı istenir ve renk kombinasyonu daha çok beyaz, siyah ve gri - boyanmamış koyun yünü, bükülmüş iplik renkleri. Elde edilen iki kalın iplik ürünleri örgü nedeniyle çok yoğun ve sıcak değil, soğuk kuzey rüzgarları şişmiş vardır.

Ünlü İtalyan ikilisi Dolce & Gabbana Norveçli desenleri adanmış bütün bir koleksiyon yayınladı beri onlar demode gitmez ve her bir dikişçi, mücevher kar taneleri, Noel ağaçları ve ren geyiği yaratılmasını amaçlamaktadır.

geyik ile çorap - Norveç desen kullanımı ile ilişkili olabilir en basit ürünler, biri. Bize iyice Yeni Yıl hazırlanmak için bu örgü tekniği düşünelim.

işe alacak ne

geyik ile Örgü çorap modelleri ve şemaları seçimi ile başlamalıdır. uzunluğu, rengi, iplik tipine ve en çok devre desen verin.

İhtiyacınız olacak çalışmak için:

  • İplik, en az iki zıt renkler: mavi ve açık gri, siyah ve beyaz, kırmızı ve beyaz ya da koyu. Yumuşak bir iplik ve kancalı seçin. Genel bir kural olarak,% 100 yün çok sıcak, ama hassas cildi tahriş eğilimindedir, eğer bir hediye olarak çorap örme unutmayın. yün ve moher ve akrilik ya da akrilik bir karışımından örme Çorap, daha az sıcak ama daha yumuşak ve hoş bir dokunma olacaktır.
  • Beş konuşmacı bir dizi iplik boyutu için uygun, çorap.
  • Opsiyonel - yüksük Örme jakarlı. Bu cihaz sol elinin bir parmağı giyilir ve özel ayırıcılar farklı renklerin iplikler germek, böylece aracılığıyla onlar şaşkın ve bükülmüş değil alamadım.
  • Şema desenli. şeması, yazdırıldığındaki kullanımı çok daha kolay olacak ve kalem işareti zaten öğeleri ilgili.

Nasıl bir iş yapmak

geyik konuşmacı ile Önce örme çorap temel tekniği anımsıyorum. Biz sakız ile başlar. Bunu yapmak için, döngü dört konuşmacı arasında dağıtmak ve sakız istenilen uzunluğa kravat çevirmek gerekir. Ardından, iki döngü sayısını bölmek, bir kısım topuk başlangıcıdır. Örgü ön nakış yüksekliği. Şimdi topuk tabanı içerisine bir geçişi oluşturacak gerekir. sadece tek bir merkezi olacak sürece (provyazyvaniya iki tarafından) yan bölümleri ile döngü ortadan arkaya üç topuklar döngü sayısını bölün.

Biz bir daire içinde örgü devam edin. Biz topuk gergi tellerine tarafına yazdırmak ve parmaklar başlamak noktasına bir daire içinde örme, o zaman ayak kapatmak gerekir. Bu her iki taraftan kapak, ve seçtiğiniz çeşitli bölümleri olabilir.

Jakar genellikle ayak bileğinde veya ayak parmakları etrafında örme sakız sonra başlayacak.

Jakar Örme nasıl

Öncelikle geyik ile çorap dekore edecek bir resim seçmeniz gerekir. Şema hücrelere ayrılır, bir hücre - bir döngüdür. Doğru hesaplamalar ürün haline harmanlanmış anlamaya yapmak önemlidir.

Jakar çalışma sırasında bunları kesintiye değil, iki iş parçacığı tarafından aynı anda örme. İplik yanlış taraftan geçiyor. daha sen kapısı yapmak tidier ürün içeriden gibi görünecektir.

aşağıdaki gibi Diyagramlar okunur: Ön sıra - çorap bir daire içinde örme gibi, tamam, fakat bu durumda, her satır sadece sağdan sola okunur - sağ arka kalmadı. şemasında bir göz atın ve eğer mümkünse, zaten bağlı bir kalem işareti.

boyutunu hesaplarken Norveçli desenli çorap neredeyse, bu hesaba hiçbir streç alınması gerektiğini unutmayınız. Ayaklarınız artması durumunda, bir çorap biraz daha özgür hale getirmek için daha iyidir. çünkü bu çarpık görüntünün çok fazla iplik sıkın ve ürün tamamen elastikiyetini kaybeder vermeyin.

Norveçli örgü jakarlı kolay, büyük olasılıkla, örgü bu tip geciktirecektir. Kendinizi ve aile sıcak vermek, deney deneyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.