Sanat ve EğlenceFilmler

En iyi aşk hikayesi - "The Notebook". Aktörler, hikaye, dünya çapında başarı

eserleri Amerikalı yazar Nicholas Sparks haklı romantik romanlar listesine vurgulayabilirsiniz ve ismi özdeşleşmiştir. ayrıntılı olarak, bunu düşünmek gerçekten, - nasıl yaptığını Oysa kimse adam, ilişkiyi hissedemedim. Romanlarında, çok ilgi seçimi ve insan kaderlerinin sorunlarına ödenir. bu karakterlerin her biri zorluklarla karşı karşıya ise, çoğu zaman trajedinin gelecekteki yolunu belirlemek, ama sonunda onlar hak sevgiyi alacak.

Şu anda Sparks kaleminden yaklaşık 20 adet çıktı. Bunların hepsi anında bestseller haline. Bunlardan yarısı zaten filme edilmiştir gerçeği sahiptir.

Yıllardır "The Notebook" yazarın en iyi eserlerinin listesinde bir lider. Sparks yakınları gerçek hikayesine dayanan bu yeni bir anlık çok satan albümü oldu.

film

Sparks çalışmalarına aşina Okuyucular, "The Notebook" klasik bir aşk hikayesi denir. Ve oybirliğiyle bunun zorunlu uyarlamasını tekrarladı. Orijinal eser Ekim 1996'da raflarda yer aldı ve sadece yıllar boyayarak aynı adı taşıyan çıkış sonradan meydana geldi. Hemen, stüdyo New Line haklarını satın, ancak üretim birkaç yıl için ertelendi. Jim Sheridan yönetmeni seçildi. Kadın görüntü Eshli Dzhadd yapması planlanan ve iki aşığın erkek rolleri için Allie Hamilton mücadele edildi Mett Deymon ve Robert Duvall.

bu hazırlık aşaması gerekli kaynağı almamış anda, hatta Steven Spielberg ilgilenmeye başladı, ancak üretim yeniden ertelendi. 2002 yılında, New Line Cinema yönetmen koltuğuna Nick Cassavetes yeniden başlattı, başarılı fazla oldu.

başarı malum olma, stüdyo çekimleri için bir yer bulmak için çalışıyor ve büyük bir casting düzenlenmesi, iyi hazırlanmış "Notebook." Aktörler, kimin rütbeler Dzhastin Timberleyk oldu yılında, uzun seçmelere gider. Ama erkek kurşun üreticileri genç Ryan Gosling seçildi. Reychel Makadams Ally dönüşmek hakkını alır, ve James Marsden - sevgilisi Lon Hammond oynamak için. pazarlama ek olarak - stüdyonun finansman $ 29 milyon, 25 ayırır Asistan eksik etmeyin.

Çekimler eylem Kasım 2002'de bir arsa üzerinde yer alan Carolina, eyaletinde başlayacak. salma desen iki kez aktarılır. yaratıcıları ve film "Notebook" aktörleri başarısını tahmin ediyoruz. Sonuçta bu "Message in a Bottle" ve sonrası Sparks üçüncü filmi uyarlaması olan "Walk to Remember." "The Notebook" kira 20 Mayıs 2004 yılında serbest bırakıldı. Filmin başarısı ekleyecek bir şeyim yok - sosyal tanıma, seyirci sevgi, dünyanın ücretleri 2 kat bütçeyi aştı ve "En iyi Kiss" dahil olmak üzere ödül bir dizi.

öykü

Bir bakım evinde yaşlı adam yaşlı kadın defterdeki kayıtları okur. Alzheimer hastalığı ile Struck, o hikayenin kahramanları hakkında hiçbir şey bilmiyordum ama ilgiyle her gece hikaye dinler. Kereste fabrikasında çalışmak, ilk bakışta Nuh güzel Alice aşık olur. Birlikte, tek yaz geçirmek, ama sonsuza kadar hatırlar.

Sosyal fark onları kavga neden olur. Ayırma İkinci Dünya Savaşı tamamlar. Döndüğü zaman Nuh uzun hayal eski bir ev, yerleşir, ve Ellie askerlere boylam evli alır. düğün arifesinde gazetesinde Kasım ayında resmi görünce, kız akıbetini belirlemek için, tanıdık yerlerde acele ...

"The Notebook". Aktörler ve rolleri

beklediğiniz gibi - she için filmlerle taraftarların bessmetnoe dizi toplandı. yetenek Nicholas Sparks olarak milyonlar tarafından takdir Nuh ve Allie Aşk hikayesi. Beklendiği gibi, fanlar çok nasıl oluşturulacağını ilgilenen "Notebook." Aktörler, bir anlık kazanmıştır ün içinde seyirci lezzetli bir dilim vardı.

Kanada, Ryan Gosling doğumlu ergenlik filmlerde hareket etmeye başladı. İlk adımlar çok belirgin değildir, ama yakında o büyük rol davet edildi -. Notebook "sonuçlandı" tür boyama çeşitli "Believer'ın" "Murder by Numbers" ve "United States of Leland" O Nuh rolünü, aktör 23 yıl var. deliler gibi aşık, basit bir sert işçisi ve favori kız için umutsuz eylemi düzenlemek inanılmaz cesur - Ryan türü altında mükemmel uyum.

Aslen Kanada'dan, ancak onun meslektaşı daha eski iki yıl, Reychel Makadams gençlik komedisi "The Hot Chick" ve sonra takdir aldı "Kötü Kızlar". Bu görüntüler üreticileri gelecek vaat eden yeni oluşan ün aktris yararlanmıştır izleyici ile çok mutluyuz. Bu mükemmel biraz eksantrik Ellie rolü ile başa.

aktörlerin kariyer filmin büyük başarı sağladı artmasına katkıda bulunacağı "Defter". Aktörler, pek çok dergi kapakları süslüyor fotoğrafları, eserinde olarak hürmet ve reçete karakterler kendi karakterleri oynadığı cezası ile konuştu. "Notebook" ile World Fact takdir Hollywood'un en başarılı yıldızlarından biri olmayı Ryan Gosling ve Reychel Makadams izin verdi.

Hayır daha az önemli ve filmdeki diğer karakterler "Notebook." az, izleyiciye tanıdık küçük karakterleri, oynadığı Aktörler. Gaziler Dzheyms Garner ve ekrana Dzhina Roulends kendi yaşlılık Nuh ve Allie romantik ikili somutlaştırmak. Dzheyms Marsden Allie onun tek sevgilisi için terk boylam Hammondın askeri, oynadı.

Misafir izleyiciler: çevresinde ilk

"The Notebook" - heyecan verici bir ürün. duygusallıktan dolu, yine de bize herkesin başına gelebilir çok gerçek bir hikaye yansıtır. her zamanki melankoli ve dokunmadan sayesinde yıllar sonra gerçek aşkı taşır.

kaçırmamalısınız, kaçırılmaması gereken değil "Notebook." sedasız tam samimiyet ve birlikte Aktörler, tüm duyguları iletmek ve eziyet onun karakterleri, hevesli hoş bir izlenim bıraktı. Saf ve güçlü sevgi ekran enkarnasyon sonsuza izleyici belleğimize çünkü böyle bir hayatı bulmak zor ve neredeyse imkansız.

Resmi diyor ve nasıl herkes kendi eylemlerinin sorumluluğunu almaya hazırdır. üzerinde Ebedi tartışma "Eğer gerektiği" ve çelişki "böyle olmalı" temel bir soru sormak "olamaz": "kimin hayatında yaşıyorsun" Ve bir cevap vermek: "Bunu istiyorsan al."

Birçok gözyaşları "Notebook." Toplandı aktörler ve bunların uzun süre hatırlamak, ekranda çoğaltılır rolleri ve karakterler kayıtsız her izleyiciye inanılmaz yakın ve net hale gelmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.