BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Detaylı pasaj: "Prison Break"

Oyunda "Firar" her katılımcının kendi karakter yaratacaktır öncesi. Daha önce böyle yapmak zorunda yoksa sürecin başladığını bölümü "Race" ile daha yakından tanımak önce, o zaman tavsiye edilir. Eğer zar ve pranga bir oyun oynarken Bu macera, eğlenceli ve komik olayların bir çok şey var, örneğin sen barlara gitmek gerekir. Onun komşusunun tüm alay dinleyebilirsiniz. Oyunun kendisi kullanıcının başının çok sayıda çiğnemesini üzerinde sırlarını çok sayıda içerdiğinden oyun "Jailbreak" geçişi oldukça kolay değildir.

aktarım muska

Şimdi en zor anları özelliğini tanımasına ve geçit keşfedebilirsiniz. "Prison Break" - bir çok seviyeli bir oyun. Biz en karmaşık adımı düşünün. Her seviye ve pasaj gelecekte her hangi bir zorlukla karşılaşmadım, böylece ayrıntılı olarak açıklamak için çalışacağız. İlk aşamada "muska Geçme" denir. Sen özgür olsun ve önünüzde unutulmaz bir manzara içinde, şimdi istediğiniz hemen her şeyi yapabilir. Bu arada, bu geliştiriciler tarafından sağlanan oyun belirlenmesinde sırasıyla tamamen göze batmayan, ve geçen sorunlara neden olmaz. "Prison Break" de konumu ve oyun dünyasını çalışma sağlar. Ana arsa üstesinden daha az ilginç bir süreçtir.

şövalye

Daha sonra, geçit devam etmek nasıl düşünün. "Prison Break" size yeni bir meydan okuma sunuyor. ilk şey Abbey Veyon gitmeli ve orada Geoff ile karşılamak mümkün olacak. Bu karakter, bir binanın ikinci katında yer almaktadır. Göreviniz o zaman bazı malzemeleri ve bir at alabilirsiniz bir kişiye özel bir muska geçmektir.

kurucularının yolunu takiben

Hemen size geçit çözmeye yardımcı olacak oyun sırasında bazı güçlüklerle beklemek belirtmeyi değer. "Prison Break" - kimin geliştiriciler, biraz her katılımcıyı kafa karıştırıcı, ama senaryo üzerinde tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi yoksa, bu durumda uzun bir süre için engelleri aşmak zorunda kalacak bir proje.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.