Sanat ve EğlenceFilmler

"Yıldız Gemisi Askerleri". Aktörler ve film yapımcıları

Fantastik aksiyon filmi "Yıldız Gemisi Askerleri" (aktörler: KV Dean D. Richards, D. Meyer, H. P. Harris, D. Busey) - Filmin makarası, sinsice muhalifleri ve Verhoeven sırıtan bir sır çift dip, bir valiz andırır Heinlein demokrasi şüpheli fikirlerin bir kalesi haline demir perdenin getirmeyi başardılar.

destekçileri

Robert A. Heinlein sanayi sonrası toplumda, yarım asır önce globalizm ve totalitarizmin gelişimini tahmin başardı, ve Paul Verhoeven cesurca ve sinizm adil bir miktar ile alaka kaybetmez romanını çekmeyi başardı. romanından oluşan filmin - Ancak, resim görülecek doğru edebi kaynak uyduğunu söyleyemeyiz.

gösteriş ile superpostanovku için

"Yıldız Gemisi Askerleri" - aktörler kült bilim kurgu gerilim yazarı "Gerçeğe Çağrı", "Robocop" ve zaman en sansasyonel "Temel İçgüdü filminin çekimleri katılma teklifini direnemedi film". Onun superpostanovku hareket çekti çünkü yönetmen titizlikle adaylar aktörleri olarak kabul olması şaşırtıcı değildir. Gerçek bir profesyonel olarak, bir kazan-kazan fikrin gerçekleştirilmesi, Verhoeven bilim kurgu her zamanki alt-tür döndü. Komut Paul kişisel deneyim daha fazla kullanılması fütüristik gerilim komut dosyaları makaleler bulunmaktadır yapmak, kitabın yalnızca ana motifi yer Edward Neumeier, emanet etti. Phil Tippett yönettiği "Robocop" özellikle kanlı savaşlarından çerçevelerinde, onun şiddet fantezilerini hayata olan görsel efektler lider uzmanı davet etti.

bir oyunculuk grubundan "Gerçeğe Çağrı" Verhoeven tüm döküm döküm resimle deneyimleri paylaşması idi Michael Ironside, davet "Yıldız Gemisi Askerleri". Seyirci her zamanki soylu kılığında değil önce yönetmenin favori bu kez göründü neden Aktörler merak etti.

Plot. Pullar ve şablonlar

Hikaye Anlatımı kombine devlet dev böcek saldırıları itici direnmeye çalışıyor olduğu insanlığın Uzak gelecekte, izleyicinin bir giriş ile başlar. Bina yapısı resim yönetmeni olaylar dizisinin kasten birçok askeri tema damgaları arasındaki filmin varolan makarasını kullanır. "Starship Troopers" filminin çekimleri esnasında aktörler dünyevi (Normandy, Malakhov Kurgan tank savaşta iniş) önceki yılların savaş ve uzay savaşları arasındaki yazışmalar ayarlayın. Numune durumların transferine ek olarak, yönetmen kasten oldukça ironik karakteri, doğasını manipüle eder. sertleştirilmiş savaşçı dönüşüyor tecrübeli çavuş vesayeti altında, kaset ve hırslı çaylak kahramanları arasında yer vardır. Ve, keskin sert ama adil teğmen düşmanla eşit olmayan savaşta öldürüldü. Frontline romantizm, aşk ve savaş arkadaşının ölümüne öngördü. Genel olarak, seyirci Verhoeven projesi "Yıldız Gemisi Askerleri" (aktörler de aynı fikirde) diğer kısmı için, gerçek çizgi romanına benziyor yarısı - Çeşitli vatansever savaş filmlerinin ironik parodi.

alçı. Ana rolleri oynamak

Casper Van Dien - enkarnasyon Dzhonni Riko postimaj dünya çapında ünlenen Amerikalı aktör. bu rolü sayesinde Van Din yapımcı ve yönetmenlerle teklifleri bir sürü başlarken. - 1998 yılından bu yana, onun filmografi etkileyici, aktör iddia: "Tarzan Ve Kayıp Şehir", "Sleepy Hollow Sleepy Hollow" ve "Efsane". ": Marauder Yıldız Troopers 3" 2008 yılında tekrar Dzhonni Riko olacaktı. 1997 yılında projede çalışmasının değerlendirme karışık olsa da, birçok oyunculuk Van Dina eleştirdi. Genelde, Casper kiralama gerilim sonrası şanslı kim sadece değil "Yıldız Gemisi Askerleri". Aktörler, fotoğrafları kariyerinde proje Verhoeven önemli kilometre taşı katılımları göre, tüm afişler süslüyor.

Dina Meyer kariyerinin "Yıldız Gemisi Askerleri" en iyi rolde Dizzy Flores imajını inanmaktadır. o, kabul etmek zor olduğu için daha az sulu ve renkli değil ( "Dragon Kalp" Dedektif Kerry "Testere" in Jane "Johnny Mnemonic," Kara) onu diğer kahramanı çünkü. Onun haklı ödül aktris sadece 2003 yılında olduğu gibi en iyi film yardımcı kadın oyuncu "ruh hali."

İkincil, ama daha az parlak

"Yıldız Gemisi Askerleri" - film sadece olumlu karakterlerin rolünü canlandırdı aktörler. Ne yazık ki, hatta küçük sanatçılar ve epizodik rolleri karakterin hiçbir karakteristik ve belirgin negatif görüntü arasında yaratıcıları rolü örümcekler antagonistleri verdi.

Dzheyk Byuzi, Mykal erken çocukluk sıradan Levy oynanan kinoekspeditsii. destekleyici roller filmlerde vardı sonra "Mart Kediler", "Kimlik" (2003). Bugün, aktör meslek değiştirdi ve bir davulcu ve basçı olarak kendini satıyor.

Maykl Ayronsayd olumlu yorumlar ve eleştiriler ve olumlu bir kahraman sıradışı olduğu gibi onu görmek sıradan izleyiciler kazanç, parlak profesyonellik gösterdi. Geleneksel olarak, herhangi hainlere veya zalim savaşı alma aktör rolü anda her iki oldu. Bu arada, ironik veya yazarların istek, neredeyse her filmde aktör tüm karakterlerin uzuvlarını kaybetmek. kahraman "Yıldız iniş" in Michael protez kol vardı ve bacak üstü çatık tankerin yedi.

Denise Richards - Eski model ve oyuncu. çekim Meslektaşlar kızın göz kamaştırıcı güzelliği, aynı zamanda ayrı bir karizma, çalışmak için yaratıcı bir yaklaşım sadece işaretlenmiş. Denise yazarların çabaları sayesinde, birbirleri ile mükemmel uyum, filmi "Starship Troopers" en önemli rolleri, aktör ve rolü birini seslendirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.