Gıda ve içecekMakarna Idel

Nautically Kıymalı Makarna - en hızlı ve doyurucu bir yemek!

kıymasının makarna nautically 40 dakika yaptı. Bu yemek özellikle kesinlikle bütün aile için lezzetli yemek pişirmeye vakit varken zaman kazandırır. Ayrıca kızarmış et ve haşlanmış makarna unutulmamalıdır soğan hep onları herhangi yetişkin ya da çocuk reddeder asla izin doyurucu ve güzel kokulu dışarı çıkarmak.

Lezzetli makarna nautically: pişirme tarifi

Gerekli malzemeler:

  • hamur yağsız dana - 150 g;
  • soğan (tercihen büyük) - 1 kafası;
  • baharatlı salça - 2 büyük kaşık;
  • Tuz - 1.5 tatlı kaşığı;
  • Makarna durum buğdayı (tüyler) - 240 g;
  • biber tozu - isteğe bağlı;
  • Katı peynir - 220 g;
  • maydanoz - kiriş;
  • bitkisel yağ - 20-30 mi;
  • tereyağı - '40

temel muhteviyat ısıl işleme tabi

Kıymalı Makarna nautically buğday ürünlerini kaynar ile pişirmeye başlamalıdır. Durum buğdayından elde edilen kalemler, alınması tavsiye edilir. Bu durumda, güçlü bir yangın düz su ile dolu dolu büyük bir pot ¾ koymak için gereklidir. Önce makarna pişirmeyi nautically sıvının kaynamaya beklemeli ve bir tuz dökmek için, 1 ya da 2 dökün tatlı kaşığı bitkisel yağı ve buğday ürünlerin arzu edilen miktarı koyun. makarna yaklaşık 10-13 dakika olmalıdır kaynatın. Biraz daha onları basılı tutarsanız, o zaman parçalanır ve çanak bizim istediğimiz gibi çok lezzetli ve iştah açıcı dışarı açılmıyor.

Bir süre sonra, ürün bir süzgeçten atmak gerekir ve soğuk su ile iyice yıkayın. Bundan sonra aynı kap içinde bırakarak, tamamen makarna sıvıyı şerit istiyorum.

Zaman kazanmak için, o haşlanmış ana madde olarak süreçte doldurma işlemini tavsiye edilir. Bu önemli ölçüde azaltmak ve lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlama sürecini basitleştirecek.

et ve sebze işlenmesi

Kıyılmış et makarna nautically et ürününün herhangi birinden hazırlanabilir. Biz dana eti az yağlı eti almaya karar verdi. Bu da iyi bir kıyma makinesi veya blender parçaları ve öğütülmüş halinde kesilmiş yıkanmış gerektirir. Bundan sonra soğan büyük baş temizleyip keskin bıçakla doğramak gerekir.

kıyılmış ısıl işlemi

Biz bir tencere almalı kavurma et için, orada petrol ve tereyağı biraz dökmek gerekirse tuz ve karabiber ekleyin, sonra kıyma ve soğan koyun. ürünün rengi değişir sonra, kısık ateşte yaklaşık 15-18 dakika pişirin gerekiyor.

hazırlanmasındaki son aşama

et ve soğan iyi usanmış zaman, o salça koymak gereklidir ve onun arkasında ve makarna haşlanmış. Tüm malzemeyi birlikte karıştırın, onlar biraz yüksek ateşte ısıtılır ve sonra rendelenmiş peynir ve kıyılmış taze maydanoz yeterli miktarda doldurmak gerekir. Erimiş süt ürünü kez nautically Kıymalı makarna güvenle hizmet edebilir.

Bu yemek taze sebze salata ile sıcak kullanmak arzu edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.