Sanat ve EğlenceFilmler

Maria Ivashchenko: biyografi, kariyer, kişisel yaşam

Maria Ivashchenko - ünlü genç oyuncu. Yeni nesil idol ve büyüleyici bir kız. O kız ve erkek çocuklar milyonlarca gözlemlemek için memnun oyunculuk oyun için, taklit etmek istiyorum. Ünlü Alekseya Ivaschenko kızı - His eşsiz yetenek Maria çünkü o, onun sanatsal ailesini borçludur.

Meryem Biyografisi

O tanınmış sanatsal ailede 30 Ağustos 1991 tarihinde Moskova'da doğdu. Mary çok yönlü çocuktum ve hep bilgisine gergin. O müzik okula mutlu ve yüzme yapan bir sanatçı olarak kendini çalıştı. Maria Ivashchenko oyuncu olmak için düşünmüyordu ve, kariyerinde şarkıcı çekti.

Ama işi davranmakla çağrı hala hakim ve okul sonrası kız başarıyla tamamlayan Film Enstitüsü gider. Tamamen oyunculuk çalışmaları dalmış olan Mary artık durdurmak edildi. kız Becerilerinizi geliştirmek ve ışığa çıkmak yardım, denemek için farklı roller ve görüntüler.

döküm yolu

Dokuz yıl içinde, Maria müzikal "Nord-Ost" oynamaya başladı. Tüm hayatını döndü oyunculuk çalışmalarında onun ilk filmi oldu. Daha sonra, o arada, o babasına yazdığı "Bir sıradan Mucize", için müzik, evrelemesinde davet edildi.

Bir genç olarak, Maria sürekli çeşitli şehir etkinliklerine katılmış ve hatta yılbaşı tatillerinde Kar Beyaz oynadı. "Karmakarışık" ara sıra çekim için Mary davet memnuniyet duyar. Bir süre sonra, kız bir filmde oynamayı teklif etti. "Düşünce yasa" "Maid içine Mistress" ve - ilk eserler arasında gibi resimler vardı.

şöhret

acemi yetenek Şeref mutlu olaydan sonra geldi. Maria Ivashchenko, popüler filmler doldurulan henüz filmografi, "ast" seri filmde görünmesini davet edilmiştir. Mary Alina Morozova rolü var. basitçe bu güne kadar olan popüler TV dizisi, açarak aktris oynayabilirler. dizi hokey takımının hikayesini ve dizi boyunca çocukların başına bütün hikayeler anlatır.

Mary tarafından Alina Morozova

Alina gerçek spor yıldızı. ömrünün büyük bir bölümünü kadınlar için paten Şekil. Alina açıkça kız için vahşi duygular hisseder Eric ile sürmek. Alina anlamıyla tam anlamıyla her adımı kontrol eden annenin sıkı kontrol altında her zaman. Hayat göründüğünde patenci genç adamın annesi onları ayırmak için çalışır.

Ama bu aktris tüm gelişmeler değil. çekim Ivashchenko paralel olarak yabancı filmlerin çoğaltılması olmuştur. Sert inanıyoruz, ama bu onun sesiydi için, ünlü Mayli Sayrus ve zamanımızın "grinin elli tonu" en tartışmalı filmin bile Anasteysha Stil diyor.

aktris kariyeri gelişiminde durdurmak için acele değildi ve aktif kendinizi ifade ve yetenek gösterebilir bütün projelerde yer almak mutluluk duyar.

Kişisel yaşam

o açıkça o bir favori adamı olduğunu kabul ediyor diğer ünlüler de olduğu gibi Maria Ivashchenko, kişisel yaşam, gizli değil. Bu gizemli aşığı "ast" dizisinde eşi olduğu söyleniyordu ama öyle değil. O bu söylentiyi yalanladı ve onun erkek arkadaşı da bir aktör olduğunu söyledi, ama ikisi birlikte çalışmaz. Ivan - O sevgili Meryem adına bilinmektedir.

Maria ve birlikte son üç yıldır John ve pes etmeyeceğiz. Nedeniyle hem sıkıca onların coşkusu çiftinde, aktörün işine bağlı olmasından değil ve olamaz. Bunlar, bir müzikal "Bir sıradan Mucizesi" nde buluştu iyi arkadaş olduk ve ilk başta duygu değildi, ama onlar bu fark kadar gençler yavaş yavaş birbirlerine bakarak daha hale - bu samimi duygular.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.