Sanat ve EğlenceFilmler

Dzhozef Dempsi (Joseph Dempsie) - Filmografi ve özel hayat (fotoğraf)

Genç ve vaat dolu bir İngiliz aktör - Dzhozef Dempsi. Kamu televizyon dizisi "Skins" rolüyle tanınıyor. Joseph - iştahlı ve eksantrik kişiliği, onun yaratıcı kumbara çok iş değildir, ancak bunların en ilginç ve başarılı. Dempsey TV dizisi "Merlin rol aldı. Dragon", filmin makarasının Çağrı izleyici arasında çok popüler oldu. Aktörün adı filmden sonra tüm dünyada geliyordu "Game of Thrones". Yusuf katılımıyla her yıl orada durdurmak için projeler gitmiyor.

aktör çocukluk

Dzhozef Dempsi İngiliz Haziran 22, 1987 tarihinde doğdu Liverpool kentinde. çocuk, bitmiş Nottingham Merkez genç televizyon okula girdi, Nottinghamshire okula gitti, bir çok sıradan İngiliz ailede büyüdü. oyunculuk Joseph İyileştirilmesi uzun 7 yıl sürer. Dempsey seçmek için hangi meslekte üzerinde uzun kasıtlı değildi. çocukluk, o farklı karakterler ve kader ile karakterlere dönüşmek severdi beri Man sinema çekti.

yaratıcı bir şekilde başlangıcı

Hala okulda o çeşitli televizyon bantlar Dzhozef Dempsi hareket başlarken. Genç yetenek yavaşça popüler yayınların sayfalarını doldurmaya başladı Fotoğraflar, adam önce fanlar ortaya çıktı. Dempsey'in ilk o dizilerde epizodik rollerde göründü 2000 yılında gerçekleşti "uygulama Lots." Adam paralel telekartinah vuruldu çünkü Joseph oyunculuk öğrenme harcanan tüm 7 yıl, boşuna olmamıştır. O sadece filmin birkaç parçaları görünen küçük karakterleri oynamak için verildi.

ilk önemli projeler

O bir asker Klein rolünde rol aldı TV dizisi "Doktor" nin mevsim birindeydi sonra Eleştirmenler ve izleyiciler Dempsey ettim. Joseph karakteri epizodik, henüz acemi aktör fark etti ve "Skins" sansasyonel televizyon projesinde ana rollerden biri tarafından onaylanan rağmen. Kahraman Dempsey negatif var ama tahriş veya kitlenin kin, tam tersine, bütün empati ve uygun olmayan eylemler görmezden neden olmaz. Chris (Dzhozef Dempsi) ve kız arkadaşı Angie - bu en sıradışı ve ilginç çift. Olağanüstü bir adama Dönüşüm onun karakteri öldükten sonra beş sezondur, sürdü. Hatta sokaklar insanlar üzerinde görüntünün çok alışık Aktör Chris, Yusuf onu aradı.

İyi rol Dempsey

2008 yılında, Joseph dizi oynamaya davet edildi "Merlin". Onun karakteri sadece birkaç bölüm ortaya çıktı ve daha sonra kısa bir süre, ancak birçok izleyiciler tarafından hatırlanan hala erkek, eleştirmenler onun güzel ve kendinden emin bir oyun, becerikli dönüşüm gözlemlemekteyiz. İki yıl sonra, Dempsey filmde Dzhendri Kral Robert piç atıldığı "Game of Thrones". İlk sezon yeteneklerini ortaya çıkarmak için aktör olasılığını vermemiştir, ama sonra bandın ana karakterlerinden biriydi. O bu rol verilmiş inandığı ve ne için yönetmen ve yapımcı minnettar Yusuf. Genç adam rahattı bu karakteri oynamak çok, Dzhenri dönüşmek başardı. aktör ve birçok eleştirmenler bu Dempsey en başarılı eser olduğuna inanıyoruz.

Filmografi

Genç yaşına rağmen Dzhozef Dempsi sağlam yaratıcı kumbara sahiptir. Bırakın gelsin erken kariyerinde küçük, epizodik roller oldu ama zamanla aktörün ismi daha yüksek ve kredilerin daha yüksek yükselir bitti. Eleştirmenler film endüstrisinin dünyadaki Yusuf büyük başarı tahmin. Birçok genç, hiç kimse ünlü aktörler gibi, Dempsey televizyon dizisinde yaptığı ilk yaptı. 2000'lerin başında, o "(2005, 2002 den yayınlanan) "Doktorlar"(şimdiye kadar çevrilmiş) televizyon filmi "pratikte bir sürü"," Yerli rol aldı.

2002 yılında, Dzhozef Dempsi 2003 yılında, drama "Offside" küçük bir rol oynamıştır - ve TV dizisi «Sweet Tıp» "yol için" komedi. 2005 yılında, tomurcuklanan aktör, bu iş adam tam bir sesle kendini ilan etmek, öne yardımcı olan telekartinu "Doktor" küçük bir role davet edildi. 2007 yılında, Joseph diziler gençlik komedisi "Skins" ve kısa film «: Gizli Parti Skins» hareket. 2008 yılında, aktör serisinde davet "Merlin". 2009 yılında, o sert Dzhozef Dempsi çalışır. Filmografi draması "The Damned United" mini serisi "Bundan sonra" kısa film "Spirited" dizisini doldurulan "Doktor:. Iyi anlar"

İngiltere - 2010 yılında, Dempsey diziler dram "Sanık" mini dizi "Bu rol aldı. Yıl 1986 "film" Kenar". 2011 Yusuf'a olaylı kanıtladı o TV dizisi "Game of Thrones" ve "Hayaletler", kısa film "Mutlu Klaket" ve "Kardinal" gerilim "Uzlaşma Yok" davet edildi. 2013 yılında, - mini dizisi "Sautkliff" in: 2012 yılında, Dempsey televizyon filminde "Ortak eylem Murder" rol aldı. ": Kara Kıta Canavarlar 2" Dzhozefom Dempsi ile başrol 2014 yılında "Yeni Dünyalar" da bilimkurgu gerilim galası planlanmaktadır mini dizi geldi. aktör gelecek için planlar umut verici, bu nedenle değil bir düzine heyecan verici projelerin hayranlarını memnun edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.