Sanat ve EğlenceFilmler

Aktörler ve rolleri: Dram "Spies Köprüsü"

Büyük markalı yönetmeni günün haberleri artı büyük döküm üzerinde önemsiz arsa: filmi "Spies Köprüsü" Tüm önkoşullar megapopular olmak zorunda. Tom Hanks hayranları yine alkışladı ekranda kendi idol olasılığını düşünmek ve hatta böyle bir topikal rolde.

Sadece iki merkezi rakamları ve "Spies Köprüsü" başlıklı Soğuk Savaşın gerçek olaylara dayanan bir tarihsel drama çekimleri katıldı yaklaşık yirmi minör. aktörler ve çok dikkatle seçilmiş yönetmeni Spielberg rolü. Örneğin, görüntüdeki Ivana Shishkina 300 kişiyi seçmelere, henüz Görev bulamadık. Ve şaşılacak: parlak oyunculuk ek olarak o tipik bir Slav görünüme sahip zorunda kaldı, ama aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilmektedir.

"Spies Köprüsü" filmi (aktörler ve roller): Dzheyms Donovan

Tom Hanks koruma emanet sigorta konularında müreffeh Brooklyn avukat, oynadığı Rudolfa Abelya, Sovyetler Birliği için casusluk şüphesiyle. yasal ve ahlaki konuları ilgilendirdiği her şeyde doğru olanı yapmak isteyen tipik bir Amerikan (hafifçe idealize görüntü) - Donovan. Mahkeme soruşturma sırasında, sempati ve saygı müvekkiline ve bir kez Nürnberg çalışmalarda katıldığı aynı azmi ile kendi haklarını korumak için ile aşılanmış. Önemli ölçüde bir avukat atanması casus, ABD hükümeti sadece insanlıklarını ve demokrasiyi göstermek istedim, Amerika'da, sonuç tüm açık olmasına rağmen, bir yargısız öldürmez derler. Avukatın rolü resmen gerçeğine rağmen, gösteri için Donovan önyargı damla olmadan Abel tedavi. Buna ek olarak, o kişinin o dürüstçe ülkeye görevlerini yerine getirmiş ne karar olabilir sorusuna kaldırdı. Hükümet James ikna yeteneğinden yararlanmak karar verdi ve tutukluların değişimini görüşmeye gayri misyonu ile Berlin'e onu gönderdi.

karakterin gerçek prototipi vardı tüm nitelikleri ve Hanks zekice filmi "Spies Köprü" bunu aşmayı başaran - anapara bile en stresli durumlarda kararlı olmak mümkün mizah köpüklü duygusu ile uzlaşmaya gitmiyor. Aktörler ve onlar gerçekleştirmek rolleri, en tutarlı olması gerekirdi. Bu Spielberg, Hanks nedenle herhangi bir şüphe olmadan onaylandı ulaşır. Buna ek olarak, zaten şaheserleri haline gelmiştir ortak proje, bir sürü vardı.

Rudolf Abel olarak işaretle Raylens

Onun karakteri çok layık oynadı. "Sadık adam" - yani izci tutumunu açıkladı. O askeri sırları ihanet etmedi, FBI ile işbirliği yapmadı. Yüzünde, hatta en gergin anda inanılmaz sakindi. direnç köprüsü üzerinde aracın arka koltuğunda oturur olmadan bile puanları izlerler onunla birlikte eve bilmeden, öyle değil.

"Spies Köprüsü": aktörler ve ikinci plana rolü

Spielberg'in önceliği için her zaman sanatçının görüntüye alışmak yeteneği olmuştur. dram "Spies Köprüsü", aktörler ve oynadıkları roller müdürü göre, biri olması gerekiyordu. Bunu yapmak için, James, güçlü ruhu ve kendi kendine yeterli bir kadının eşi oynanan Emi Rayan, özellikle bu büyükannesi hakkında daha fazla anlatmaya Mary Donovan'ı torunu araya geldi.

Scott Shepherd Hoffmann rolüne davet edildi - düz CIA ve Sebastian Koch Doğu Almanya'dan gelen eksitatör ve ikiyüzlü avukat Volfganga Fogelya oynadı. Ayrıca Alan Alda, Mark Raylens Billy Magnussen, Domenick Lombardozzi, Iv Hyuson, tamamlanmaktadır döküm Austin Stowell.

Sovyet hükümeti değişimi görüşmelerinde oldu Alman Demokratik Cumhuriyeti Sovyet Büyükelçiliği ikinci sekreteri - sanatçı Ivan Shishkin rolü arayan Çok uzun zamandır. Döküm Michael Gorevoy idi ve bu Hollywood'daki ilk deneyim oldu.

Tom Hanks hayranları ve soru filmi "Spies Köprüsü" izlemek için olsun veya olmasın ortaya çıkar. arsa, aktörler ve roller, kesinlikle görmek için bir akşam adamaya hak. Bu resim çatışma, Amerika Birleşik Devletleri ve SSCB her iki tarafı da yakalanan görünen çok değerli olduğunu ve ulusal sınırlar daha önemli şeyler olduğunu bize öğretir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.