OtomobilArabalar

Hyundai ix35. Tuning "ix35 Hyundai"

2010 yılından bu yana eski BDT ülkelerinde satılan Koreli Hyundai ix35 geçit. Bu süre zarfında, hatırı sayılır popülerlik kazanmıştı ve iyi bir teknik potansiyeli, modern tasarımı ve nispeten uygun fiyata sayesinde. Bugün zayıf güçlendirmek ve makinenin gücünü vurgulamak için bize sağlar Hyundai ix35, ayar bahsediyor.

makine Özellikleri

Hyundai ix35 şehir sürüş için mükemmeldir. Buna ek olarak, güvenle saldırı kolay yol olabilir. iki dizel motor 184 ve 136 beygir gücü ve 150 "at" ile, bir benzin: Makine motorlar üç tip ile kullanılabilir. bir 5- ya da 6-ileri manuel ya da otomatik şanzıman işleyebilir güç ünitesi ile paralel olarak. Makinenin modeli Çek Cumhuriyeti ve Slovakya'da toplanır.

ayar tarifi

Hyundai ix35 sahibinin tercihlerine bağlı olarak, çeşitli şekillerde olabilir yükseltin. Makine taşıma akışından öne isteyenler, onun dış biçimlendirir. En rahat yolculuk Hayranlar, otomatik salon geliştirir. Ama her şeyden önce dinamik sürüş sevenler, motorun çip-tuning işleminden. Bu arada, akort profesyonellerinin çevrelerinde otomobilin mekanik kısmının sadece tamamlama denir. Ve çekiciliği ve konfor arttırmaya yönelik tüm işlemler, stil denir.

Doğruyu söylemek gerekirse bunu değiştirmeye başlamadan önce, önlemlerin uygunluğunu değerlendirmek gerekir böylece Hyundai ix35 başlangıçta (en azından, fiyat için) iyi ve sürmek görünüyor unutulmamalıdır. Arayan gerçekten seçkin ve almak için arabaya gerektiği dikkatlice ayar Hyundai ix35 yürütün. Yalnızca doğru yaklaşım, sen değerli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hatta en pahalı yapılandırma zayıflıkları bulunabilir çünkü iç gelişmeler, aracın kesinlikle tüm sürümleri tabidir. Bağımsız akort Hyundai ix35 iç genellikle kol dayama ve koltuk, yeni üstleri seçici vites kutusu montajı ve krom kenar her türlü orijinal kapakları seçimi ile başlar. oldukça zor Bütün bu işlemler profesyonellerin katılımı olmadan yapmak. Yeni bir ses sisteminin kurulması ve zorluklara neden olmaz. yüksek kaliteli akustik ekipmanları tam etki için iyi bir yükseltici ve subwoofer tamamlanmaktadır. halk arasında "çağrı cihazı" basitçe denir araç tweeter'ler iç kısmında belirlenen Birçok taraftar kusursuz araba sesi. durumunda modeline Hyundai "tweeterlar" yalnızca A-direklerindeki ayarlanabilir: Bugün düşünen ix35, ayarlama, bir uyarı var. Bu yordamı gerçekleştirmek için, dikkatli, düzenli plastik astar kesmek gerekir. Bu işlem bütün iç bozabilir, bu nedenle son derece dikkatli gerçekleştirmelisiniz. Onların yeteneklerine güvenen olamayanlar, profesyonellere işi emanet etmek önerilir. Genel olarak, olarak Fotoğraf, akort salonu "Hyundai ix35» derin ve yüzeysel ikisi de olabilir uygun bilgi kaynaklarına bir temsilin görülebilir.

elektronik

araba ek yenilikçi elektronik donatılabilir, konforlu ve güvenli. Lastik basınç sensörleri, DVR hız tuzağı uyarı, navigasyon, park sensörleri - tüm bunları ve daha anlamlı yolda sürücünün güven düzeyini artıracaktır. Buna ek olarak, onların arabası daha konforlu hale isteyenler, ısıtmalı direksiyon düşünmek tavsiye edilir. 4.2 inçlik sanal gösterge paneli, bitki teçhizatın bir parçasının bir seçenek - 2014 sonra serbest Hyundai ix35, sahipleri bu gerekli değildir yaşamaya.

ısıtmaya

uygunsuz birçok sürücüler için yukarıdaki ix35 ayar ölçer ses yalıtımı hakkında söylenemez. Dış gürültüden bitki koruma Kore geçit, en hafif deyimiyle olması, arzu edilen düzeyde bırakır. Gürültü azaltma ayarı uzmanları yada kendini 2-3 gün tahsis ve her şeyi emanet edilebilir. Bu prosedür otomobillerini geliştirerek uğruna sabırlı olmak isteyen ortalama bir sürücü için gayet mümkündür.

Sen tavan ile başlamalıdır. İlk adım, dikkatli bir şekilde boru astarı kaldırılır. Sonra acımasızca bir fabrika ses yalıtımı bir rol oynamaktadır altına monte keçe şeritleri, kaldırmak gerekir, ama özel efektler üretemezler. keçeli şeritler tüketen prosedür süresini söküm ve birkaç saat sürebilir. koruyucu malzeme çatıdan kapalı alarak, bir çözücü ile temizlenmelidir. Bu özel bir malzemeden çatı sopa sadece kalır. Bir kural olarak, bu 3 mm dikkatli bir şekilde özel silindir haddelenmelidir titreşim yalıtım, artı 4 mm splenitis veya keçe olup. yarım gün geçirmek isteyen olmayanlar onun çizgili arasındaki çatı temizliği, tutkal titreşim yalıtımı tamamlayın. Sonra bir tabaka ile kaplı tüm yeni hissetti.

Sessiz bir kabin yolunda bir sonraki adım kapıların yalıtım olduğunu. İlk ancak kılıfı çıkarmanız gerekir ve metalik tabanına ulaşarak, iyice temizleyiniz. Sonra her yukarıda tarif edilen şemaya göre yapılır: ilk titreşim yalıtım yapıştırılmış olan, daha sonra splenitis. Yapışkan nem tarafından dekompoze olduğundan bir yapışkan tabaka ile ikinci istenmeyen kapılarda kullanımı olduğu not edilmelidir. Splenitis mastik Bu sorunun yoksun. küçük montaj delikleri malzemenin büyük parçaların kullanılmasına izin vermez gibi çatı daha sert kapıyı yapıştırın. Daha sonra iç çerçeve kapılar yapıştırılır. Aynı zamanda içindeki tüm ekstra delikler kapatılmalıdır. Sadece Orada vibroplasta kart kapağını yapıştırılan ve yerde ayarlanır.

tüm kapılar hazır olduğunuzda, bagaj bölmesi zemin ve çamurluklar işleme başlayabilirsiniz. Bu, yukarıda tarif edilmiş aynı şekilde yapılır. Kat ses yalıtım katmanının kalınlığı 4 mm 'ye ulaşmak için ve gövde 2 mm'yi geçmemelidir unutulmamalıdır. Bagaj bölmesi ix35 tüm parçaları oldukça sıkı monte kalması. Eğer ses yalıtımlı aşırıya ise gövde sadece karşılamak değil. katta splenitis katman gövde 4 mm'den daha fazla olmamalıdır kuyuda, 8 mm ulaşabilir. O yerde tüm unsurlarını oluşturmaya sadece kalır. Gürültü izolasyonu ev akort Hyundai ix35 çoğu emek yoğun aşamalarının biridir. yükseltilmiş fotoğraf ses yalıtımı araba görünür değil, ama yolcular ilk yolculuktan sonra bunu takdir edecektir.

dış

Hyundai ix35 »" ayar sonraki aşama dış gelişmelerdir. Arabanın dış değerinde ve iyi dengeli olduğunu ayarlayın. Dış ayarlama sürücülere genellikle onlarla zalim bir şaka oynar kendi fantezilerini gerçekleştirmek için yeterli fırsat verir. Eğer aşırıya varsa, arabaya uyumlu ve orantılı tatsız ve itici bir şeye dönüşebilir. internet sitesinde ayar çok fotoğraf bulabilirsiniz "şaşkınlık ama Hyundai ix35», hiçbir duygu neden olur.

Ilk şey sürücüleri genellikle fabrika tekerlekleri değiştirmek. Bu 18- veya 19-inç titanyum disklerde ayakkabılı harika Koreli geçitler, görünüyor. 20 inç jantlar ile bu modelin araçlar da vardır. Bu durumda, makinenin gövdesi, boyutları geniş bir kullanım sağlar. Eh, çeşitli renk ve yapılandırmaları disklerin zengin ürün çeşitliliği her sürücünün en uygun modeli seçmek için izin verir. disklerin yeni bir dizi daha muhteşem için ilginç bir lastik sırtına sahip satın alınabilir.

Aerodinamik gövde kiti ile ilgili olarak, uzmanlar araba için kullanmak tavsiye etmiyoruz. Eğer yüklemeden başvurmak karar verirseniz, seçtiğiniz öğe arabanın zaten hoş şeklini bozan olmayacağından emin olun. Gerçekten değiştirmeniz önerilir, bu nedenle fabrika ızgarası mesafesindedir. Bunun yerine, araba tercihen logosu "Hyundai" ile, büyük krom ızgara bakacağız. Yeni bir araba, ilk şey renkli cam ve bu modeli satın Birçok sürücüler, - istisna değildir. tonlama eksik etmeyin: Eklemek edebilecek tek yerde. Kötü bir film hızla yakmak ve camdan hareketli.

Otomobilin dış olduğunu daha agresif ve güçlü bir hale isteyenler, krom kengurin yüklemek için önerilir. Yukarıdaki fotoğraf ayarlama ix35 kengurin kesinlikle makinenin görünümünü bozan değil kanıtlıyor. Ayrıca küçük şeyler eşikleri, pervazları firma amblemleri, kapı kolları ve kaput havalandırma böyle vetrovikov, aynalar, plakalar her türlü denemeler yapabilirsiniz. araba dönüştürmek için ücretsiz finans küçük bir tedarik varsa zor değildir.

riskli bir iş - alışılmadık renkte bunu repainting tarafından akışından araba ayırt etmeye çalışıyorum. Eğer sert önlemler olmadan araç yükseltmek için isterseniz, mat kaplamalı bunu yeniden boyamak için deneyebilirsiniz.

optik

optikli Deneyler resimle daha az risklidir. İşte ana varyasyonları iyileştirmeler Koreli geçit farlar şunlardır:

 1. çamaşır makineleri monte edilir, üst kenarı kontur tekrarlayıcı sinyalleri açın.
 2. LED ışıklar yüklü İşaret ışıklarının alt kenarı boyunca.
 3. Lens beyaz LED'ler kullanılarak içeriden aydınlatılmaktadır.
 4. Maskenin üzerinde farlar parlak deşarj lambaları ile "Angel Eyes" olarak ayarlayın.

tarif edilen düzeneklerin tüm, bir kural olarak, kompleks gerçekleştirmek. mümkün olduğunca ışıklar daha canlı ve çekici olun ve uygun beceriler olmadan. sökülmesi ve konuyla ilgili videoları birkaç görecek kadar akıllı ışıklar, monte öğrenmek için. farların toplam revizyon 6 saatten fazla neizoschrennogo sürücünün sürebilir.

Chip Tuning Hyundai ix35

arabanın orijinal teknik potansiyeli memnun olmayan kişiler, bu santralin çip modernizasyonu ile beygir gücü birkaç on ekleyebilir. Çip ayar "ix35 Hyundai" bugün çok popüler. Birkaç yöntemler kullanabilirler. En yaygın seçenek V teknoloji Güç Kutusu adı verilen elektronik modül kullanmaktır. Polonyalı şirket V teknoloji Ayarlama SC modülü motor performansını optimize etmek ve kapasitesini artırmak için kullanılabilir sekiz kontrol programlarının oluşur üretilir. V-tech Güç Kutusu Hyundai ix35 dizel versiyonları için sadece kullanılabileceğini belirtmek gerekir. Değerlendirme gibi bu birimle çip ayar ix35 (benzin) etkisizdir. Bu amaçlar elektronik kontrol ünitesi yeniden programlama ve garantiler dinamik karakteristiklerini istenilen içeren klasik chip tuning uygulamak için.

Bu çip ayar yukarı çekmeden önce, dikkatli otomobilin bütün birimlerin durumunu analiz etmek için gerekli olduğunu belirtmekte fayda vardır. Araba böyle tıkanmış filtreler veya motor düzgün çalışmıyor gibi bazı sorunlar varsa, firmware yükseltme etkisiz olacaktır. Bu nedenle, öncelikle aracın tüm sistemlerin bir tanı koymak ve daha sonra iyileştirmeler ile uğraşmak gerekir. Değerlendirme olarak, yonga ayar ix35 12-15 oranında motor gücünü artırabilir. Bu, ağır kentsel geçit bahsediyoruz düşünüyor çok iyidir.

Buna ek olarak, firmware yükseltme size sağlar:

 1. Hız sınırlayıcı kurtulun.
 2. yakıt belli türü altında motorunu özelleştirin.
 3. santralin tam potansiyeli.

kendi ellerini Çip ayar

Klasik gerçekleştirilen Çip ayarlama yakıt oranı silindir ve dolum seviyesini ayarlar. Sonuç olarak, düşük hız motoru başlatır beri iyi "yakalamak" dir. Diğerlerini kötüleştirebilir bazı parametrelerin iyileştirilmesi ile olduğunu anlamak önemlidir. Biz motor gerçekten optimum çalışacağı bir orta yol bulmak gerekir.

Araba üreticileri ECU (elektronik kontrol ünitesi), tüm araç sistemlerinin mükemmel çalışmasını sağlamak için programların belirli bir sette atıyoruz. Ancak, sahiplerinin Hyundai ix35 », biz düşünen ayarlama, hep arabanın standart ayarlarla katılmıyorum. Bu nedenle, bazıları chip tuning başvurdu. Onların yeteneklerine güvenen ve araç zarar korkmayan olanlar, yeniden programlama kendinizi yürütmek. Bu adımın algoritma yaklaşık aşağıdadır:

 1. Analiz motoru için tanı programının kazanım.
 2. araba fabrikası firmware deşifre etme.
 3. motor chip tuning yürütmek için izin komutların Tahsisi.
 4. bilgisayar verir ekipleri ile ilişkili kalibrasyon tabloları hazırlanması. Bu görselleştirme için yazılımın kullanımına gereksiz değildir.
 5. çizelge için gerekli olan parametrelerin bağlanması ve kalibrasyon haritaları elde edilmiştir.
 6. kontrol ünitesi kalibrasyonu.

Geçen operasyon daha detaylı olarak dikkate değer. kalibrasyon kontrol birimi, genellikle Hyundai Flaşör adlı bir programı kullanarak gerçekleştirilir. Windows XP işletim sistemine sahip bir bilgisayarda yüklü. K-line-adaptörü üzerinden bilgisayara elektronik kontrol ünitesi bağlandıktan sonra şifre çözme işlemini başlatır. çip ayar bu kısmı üzerinde ateşlemeyi yürütmek için gereklidir. Yeni veri tamamen bilgisayara yüklendiğinde, kontağı kapatın ve adaptör bilgisayar bağlantısı kesilir. Yazılım güncelleme tamamlandı.

Teorik olarak, prosedür oldukça basit, ama pratikte, chip tuning birçok tuzaklar vardır. Yani bir kez daha yeniden programlama öz-değer onların yeterlilik yüzde yüz eminseniz gerçekleştirmek için olduğunu vurgulayan değer. Diğer durumlarda profesyonellere açmak için gereklidir. Kalifiye chip tuning ix35 niteliksiz sonra hata tespit daha ucuz olacaktır.

Sonuç

Yani, bugün bileşenleri "Hyundai ix35» akort edilebilir ne sizinle öğrendik. Gördüğünüz gibi, araba geliştirmek için operasyonların çoğu bağımsız yapılabilir. Ancak, bazı manipülasyon ustaları emanet etmek daha iyidir. kabinde ses yalıtımı yüklerken bir hata yaparsanız Örneğin, sadece yeterince sessiz ama çip ayar içinde hata için kişisel güvenlik ve başkalarının güvenliğini ödeyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.