Sanat ve EğlenceFilmler

"Jodhaa Akbar": büyük ve saf sevginin tarihinin aktörleri ve karakterler

2008 yılında Hint filmi "Jodhaa Akbar", büyük bir aşk hikayesini çekildi. kurşun rolleri karışan Aktörler - Ayshvariya Ray Bachchan ve Hrithik Roshan. Her iki aktörler ilk büyüklükte yıldız çünkü aynı zamanda yapımcı olan filmin yönetmeni, Ashutosh Gouvariker, taktik nedenlerle onları davet ve filmin başında imajını güçlendirmek için gerekliydi. Hiç kimse Hint halk siyasi üslupla tarihi bir filmi nasıl algılayacağı biliyorlardı. Popüler bir aktörler genellikle sadece çerçeve içinde kendi varlığı ile başarısız film projelerini "çekme".

Politika ve duygular

Ancak filmi "Jodhaa Akbar" - büyük bir aşka hikayesi. Oyuncuları Hint sineması en iyi oyun o Bollywood bir gelenektir, aşk sahneleri olan yapabilirsiniz. ve bu günü sinemacıları ve ilk müdürünü Gouvariker umuyordu. komut ana karakterlerin görüntülere kaymıştır olarak Aishwarya ve Hrithik sanatçılar kişilik özellikleri insan nitelikleri dayalı yazılır ve onlar 16. yüzyılda sanki aktörler, kendilerini oynadığı ortaya çıktı.

iddialı bir imparator Ekber tarafından tasarlandı tarihi evlilik ittifak - arsa merkezinde. daha o yeni topraklar, bunları yönetmek için oldu daha zor fethetti. Onun eşyalarını, atalarının toprakları Moğolların, kanlı savaşlar sonucunda çarpılır ama fethetti halklar acımasız ve hesaplama zorbanın isteklerine itaat isteksizdir. Rajputs Akbar binlerce onun hakimiyeti nüfusunu dayatmaya çalışıyor sonra bu kez onlarla başa olmadığını fark etti.

Akbar kararı

Ardından Vali nazlı ulus ile evlendiler karar verdi. Kral bunun planlarını uygulamak için Akbar seçti bir kızı Bharmala Rajput prensesi Jodha vardı. O ona bir siyasi evlilik zevk için dönecek hiçbir fikrim yoktu. Babür İmparatorluğu'nun rakipsiz cetvel prenses parçası herhangi karşılıklı duygular oldular gözlenmemektedir, kızı Bharmala ile siyasi bir evlilik yapmak için gidiyordu.

Prenses farklı düşünüyor

Üstelik Jodha tiranlık olan nefretini saklamıyor. Hindular ve Müslümanlar, birbirlerine baskın anlamda özel bir düzenleme farklılık asla ve bu ve diğerleri düşmanlık oldu. Jodhaa Akbar ayrıca o da insanların zalimler olan o sevmediğini bir adam, karısı olmak zorunda kalacağını üzgün olduğunu karşılıklı ilgi, özellikle prensesi hissetmedim (aktörlerin karakterleri mükemmel oynadı).

Nasıl Jodha geldi?

Ancak, prenses duygularını geri tutmaya çalışırken, yapıcı düşünür ve sonunda Rajputs iyiliği için kendini feda etmeye karar verir. Bu Akbar yakın geliyor, toplum o kadar kaçınılmaz kabul eder ve onun için sürpriz, o Jodha daha önce temsil nasıl adam bu kadar acımasız ve vicdansız olmadığını fark ettim. Aniden dinlemek ve anlamak mümkün sempatik ve özenli bir kadını, uyanır. gelin ile iletişim için Ekber de hoş bir sürpriz olur.

Prenses ile birkaç toplantıdan sonra geldi değişikliklere tavrı, oldukça şaşıracaksınız Jalaluddin Akbar komuta alışık. O kızla iletişim onun eksikliği hissetti. acımasız olarak, yakın zamana kadar, sevgi kalbi doğar. anlamak ve zaten mümkün olduğunca birbirine çok vakit geçirmek için çalışıyoruz gelir.

değişiklikler

film "Jodhaa Akbar" in başrol katılan aktörler yanı sıra basit ekstralar ve filme geri kalanı içtenlikle herkes büyük bir aşk hikayesi mutlu sonla bitti olmasını istedik, kahramanlar empathized. Jodha, kocası kibarlığı ve dişi dikkat fethetti, yavaş yavaş Ekber insanlık yabancı değildir merhametli cetvel, dönüşüyor tiran bütünlüğüne düşer.

Proje TV'de

tam uzunlukta filme ek olarak, aynı zamanda televizyon dizisi "Jodhaa Akbar", zaten diğer katılımıyla aktörleri oluşturuldu. Popüler bir Rajat Tokas - aktris Parigi Sharma ve vali Jalal Akbar oynadığı Prenses. Daha sonra gösterinin döküm genişletildi, senaryo mümkün diğer serilerin onlarca kaldırmak yapılan birkaç karakter eklendi.

"Jodhaa Akbar" - Bollywood olarak nadiren aslında, bu film projesi sadece kendi türünün tek ve o iddiasız denilen rağmen eşsizdi, bu filmleri çekildi. aktörler ve serinin rolü tam uyumluluk ve karakter özet ile herhangi bir tutarsızlık sanatçı yüz hatları organik filmi yok edebilecek, uyumu talep etti.

ortamda zorluklar

Başlangıçta, iş projesi "Jodhaa Akbar", aktörler ve gösterinin rolü, yönetmen ve üretim takımında başladığı - tüm iyi sonuç üzerinde çalışmaya başladı tek sanatsal bir varlık, entegre. Ama çekim bölüm en tarihi malzemenin özgünlüğünü etkileyen çoğaltmak zorunda kaldı uzun süre devam etti. kaliteyi çok arzulanan yaprakları ayarlayarak, serinin birçok bölüm bir dizi tekrarlandı.

Halkın hayal kırıklığı

Bununla birlikte, şov "Jodhaa Akbar", tam güçte değil oynadığı aktörler, sayıca az da olsa, seyirci onun aldık. Her yeni serisi büyüdü ile Ancak, sinirli izleyiciler mantık eksik az kronoloji, kimse takip senaryoyu haline düzenledi. aktörler ve TV dizisi "Jodhaa Akbar" rolü uyum içinde hiç zaman değil değildir. Sonunda, çekim durdu ve proje iptal edildi. Ancak, serinin "Jodhaa Akbar" nin aktörleri başka proje üzerinde onları bekliyordu, işsiz kalır vermedi. Onun daha başarılı olacağı umulmaktadır.

Aynı zamanda uzun metrajlı filmi "Jodhaa Akbar" anda, yönetmene sorumlu olduğu aktörler ve rolleri, ful toplamak için gitti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.