InternetE-mail

Nasıl posta Mail.ru kurtarmak için? Mail.ru E-posta: geri, özelleştirmek

Bugün Posta hizmetinde kutunuzdaki veri kurtarabilir nasıl hakkında konuşmak karar verdi. Birçok kullanıcı posta servisi posta ülkedeki en popüler sitelerinden biri olduğunun farkında değildir. Servis bile bir Internet bağlantısı eski çevirmeli modemler ile yapılır ve bundan biz internet, nüfusun yalnızca küçük bir bölümünü kullandığını ortaya çıkarabilir, hala o dönemde nispeten uzun süre ortaya çıktı. aslında oldukça basit üzerinde oluşturmak Fakat bugüne kadar, kullanıcıların çoğunun bir artı kayıt işleminden sonra kullanıcı kendi e-posta, aynı zamanda sunulan diğer hizmetler sadece zevk mümkün olmasıdır yanı sıra, bu e-posta hizmetini tercih Bu büyük proje. Ayrıca önemli bir avantaj Mail.ru Posta kullanıcılarına yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır gerçeğinde yatmaktadır. Orada posta kutusundan veri kaybetmek yardımcı olabilecek birçok farklı nedeni vardır ve çoğu durumda, şifreler ve kendi veri hatırlama onun kaybı için, bu nedenle, bilgisayarınızda depolanan tüm önemli bilgilerin basitçe mümkün değildir. Yani gereken ilk şey posta Mail.ru. kurtarmak için nasıl bilmek

ana "üç"

Yani, şimdi orada bunlardan biriyle sadece üç seçenek vardır ve siz postalarına erişim kazanmak mümkün olacak. Eğer posta kutunuza restorasyonu sorununda doğrudan gitmek için e-postalar Mail.ru, teknik desteği vardır. İkinci seçenekte cep telefonunu zayıflaması anlamına geliyordu, ama siz yazdıktan ve kayıt onaylamak durumunda geçerli olacak. kimse herhangi bir arzusu ya da sadece oda orada ışığına korktukları için Tabii ki, şimdi bu eylem çok az insan, yok. Eğer erişime sahip yoksa Oysa, size, telefon numaranızı doğrulamak onun güvenliği ve gizlilik, yüklü sistem güçlü koruma için endişelenmeyin, ve buna göre, herhangi bir şekilde veri üçüncü elinde olmayacak öneririz. Mail.ru posta ayarlanması aslında çok basittir, ancak son yıllarda ek noktaları bir dizi var eklendi, ama zamanını harcamak istemiyorsanız, o zaman sadece temel parametreleri doldurabilirsiniz. Bir posta kutusu geri yüklemek için üçüncü yol kayıt sırasında belirtilen bir güvenlik sorusuna bir cevap olmakla birlikte, tüm verileri kaybetmiş, o zaman muhtemelen bir güvenlik sorunun yanıtını hatırlamıyorum.

Harekete geçmek çalışacağız

Şimdi posta kutusu geri başlayalım oldukça pratik çalışma geçmek veya edelim. ilk şey posta servisi doğrudan gitmek ve sonra "Şifremi Unuttum" üzerine tıklamanız gerekir. tıkladıktan sonra size posta kutusu adresini girmek istenecektir şifre kurtarma sayfasına taşınacak. Hatırlarsanız ve posta kutunuzun adresi yoksa, o zaman o zaman o kişiyle iletişim ve verilerini açıklamak için, daha önce mektup ilettik kim hatırlamak gerekiyor. Eğer mantık gelişimini varsa, ancak o zaman bu konuda bir çözüm bulmak mümkün olacak. posta Mail.ru nasıl kurtarılır, ayrıca hizmete karşılık olarak öğrenebilir. Ama prensip olarak, sıradan kullanıcıların karşılamak, bu yüzden sadece daha da karıştı yardımcı olacaktır farklılıkların çeşitli tarafından tespit edilebilir yoktur.

Ücretsiz posta Mail.ru ve denetim onay

Eğer posta kutusunun adresini girdiğinizde, size cevap gerek soru sorulacaktır. Cevap Daha önce yazdığı gibi, kayıt sırasında ayarlanır ve daha sonra hatırlamak eğer, "Parola sıfırlama" resimli rakam veya harf ve basın daha sonra yerine konulmalıdır, sonra girin.

Unutkanlık bir mengene değildir

Güvenlik sorunuzu cevap veremez, sadece hayal kırıklığına ve bu posta kutunuza başarılı olmaz geri inanmıyorum. Biz butonuna geçmesi "cevabı hatırlamıyorum." Sistemin kendisi bunları doğru girmenizi sunmuyor iken Şimdi, form verilerinizi girmeniz gerekir ki önünüzde, olacaktır. Sen kendin kayıt bunları girdiğinizde ne verileri hatırlamak, onu girmeniz gerekir. Eğer gerçek veri girmek, bu formu kesinlikle hiçbir zorluk yapmaz içinde Elbette, o zaman bunları belirtin.

Posta çok olmalıdır

Eğer restorasyon gerçekleştirmeden önce, size, elbette, o tasfiye olmasaydı, yeni bir posta kutusu kayıt önerilir. Size sizinle iletişim ve kurtarma hesabının daha devamı için talimatlar gönderebilir servis destek ekibi posta, ya da sadece yeni bir şifre alacaksınız yeni bir kutu gerekir. Adınızı, soyadınızı ve doğum tarihinizi girmeniz gerekir formunda, eski parolayı (eğer hatırlamıyorsanız, o zaman yanlış parola girebilirsiniz) ve sunulacak bu birkaç sefer seçenekleri için, hesap kaydedildi yaklaşık süreyi girmek . Ben de geri olduğunu hatırlatmak isteriz Mail.ru uzak posta size gerektirecektir zaten başka bir veridir ve posta kutusu uzun süre silindi, o zaman veri neredeyse imkansız olacaktır hatırlamak çünkü biraz daha karmaşıktır. Tabii ki, orada bu durumda bir çıkış yolu, ancak daha sorunlu konuya işaret eder. tüm formu doldurduktan sonra size bir istek göndermelidir.

Biraz bekleyin

Şimdi posta Mail.ru nasıl geri yükleneceğini biliyorum, sadece destek ekibimizden bir yanıt bekleyebilir. Eğer bir kaç gün sonra yeni bir e-posta hesabı beklemek istemiyorsanız Temelde, doğrudan teknik destek "Posta" posta hizmetlerine başvurun. Tabii ki, genel sonuç artık kendi istediğiniz verilere bağlı olacaktır ve yeterli olacak, o zaman, büyük olasılıkla, bir teknik destek ekibi yeni bir şifre yüklemek için bir bağlantı sağlar.

Posta kutunuzun için yeni bir şifre yükledikten sonra, ana sayfaya «Mail.ru/почта gidebilirsiniz - girişi". Sonra, yeni bir şifre ile yetkilendirme yapmak.

Nasıl bir cep telefonu kullanarak Mail.ru posta geri?

Aslında, hepsi çok basit hale gelir, ve en önemlisi - hızlı. Tabii ki, biz sizi hataları yapmamaya, veri girişi zaman ayırmanızı tavsiye ediyoruz. Daha önce de değinildiği gibi Yani, kayıt eğer sadece, bunu girebilirsiniz telefon posta hesabına yardımıyla kurtarmak için, aksi takdirde bu kurtarma seçeneği hemen kaybolur ve biz sadece söz ettiğimiz diğer seçenekleri göz önünde bulundurmalıdır .

mobil kurtarma

İlk kayıt sırasında sağlandı telefon numarasını girmek için oraya şifre kurtarma sayfasına gidin ve olmalıdır. Girdiğiniz numarası doğruysa, o zaman bir kaç dakika sonra kısa bir referans kodu içeren bir SMS mesajı alacaksınız. Bu doğrulama kodu, sayfada şeklinde girin ve ardından buraya "devam edin." Bu kurtarma seçeneği başarılı bir onay kodu sonra mümkün olan, hemen yeni bir şifre girebilir ve daha sonra posta kutunuza giriş, son derece hızlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.