ÇirkinlikMobilya

Küçük mutfaklar için mutfak mobilyası: yer kazandırır

"küçük mutfak" nedir? Bu kavram bir özel oda yatırım Her sahibinin anlamı. mantıksız düzeni (L-şeklinde, dar ya da çokgen alanı) - Bazı oda diğer küçük alanı şikayet etmektedir. İsterseniz Ancak, bu durumların her biri için çözüm seçebilirsiniz. Mutfak küçük mutfaklar için mobilya hiçbir şey eksik böylece boşluk veya kullanım alanı değil bir santimetre düzenlemenize yardımcı olmak için.

küçük bir oda yapma, iyi birkaç ilkelerine bağlı kalmak gerekir mekan, organizasyon yani:

  • onlar pasajlar yapmayız ve odanın etrafında serbest dolaşımı ile müdahale etmedi ki Bulaşık makinesi veya vb çamaşır makinesi, buzdolabı, ocak, yerleştirilmelidir :. Ev aletleri.
  • küçük mutfaklar için mutfak mobilyası çalışma yüzeyi kırık olmadığını şekilde yerleştirilmelidir. Bu tür bir dolap ya da dar bir kalem halinde yüksek nesneler, özellikle doğrudur, bu kulaklık kenarları üzerine koyun en iyisidir.
  • küçük boyutlu mutfaklarda genellikle sadece engellenmektedir düz keskin köşeleri, ve yuvarlatılmış veya eğimli bir şekle sahip olabilir için de mutfak mobilyaları için yer kazanmak için.
  • Ne zaman seçme duvar dolapları dikkate tavan yüksekliğini ve binanın sahipleri büyümesini almalıdır. Uzmanlar, çalışma yüzeyi Raf yaklaşık 60 cm mesafe önermekteyiz.

Eğer yaptığınızda genel masif mobilya üzerine küçük bir oda, odanın zaten küçük alanını yığılan böyle şeyler unutmak zorunda kalacaktır. Ancak bu durumda, küçük mutfak mobilyası yüksek dolapları ile birlikte harika görünecek. Bu yüzden görsel alanda önemli bir artış elde etmek mümkündür.

Tabii ki, küçük mutfaklar için en iyi mutfak mobilyası - dekoratif unsurlar bir zenginliği ile, cam veya plastikten yapılmış, iç kısmıdır. Böyle mobilya cepheleri parlak parlak bir görünüme sahip. Doğru aydınlatma ile benzer kulaklıklar sadece görsel olarak oda büyütmek değil, aynı zamanda daha hafif ve airier yapmak için yardımcı olmayacaktır.

İç küçük mutfak organizasyonu anda, her şeyden önce, biz ev eşyalarının depolanması ve yerleşimini dikkate almalıdır. Sen esas kutu hücreler gizli kulaklığı kullanabilirsiniz. Onlar fazla yer kaplar ve çok kompakt, ancak bunlar mükemmel baharatlar, mutfak gereçleri ve çok daha fazlası ile kavanozları uymaz. mutfak uzun ve dar ise, duvar boyunca bir çizgide mobilya en avantajlı düzenlemesi olacaktır. Kapalı pencere açık raflar, yemek masası değiştirmek ve tekerlekler üzerinde çevirme veya sunma tabloyu değiştirmek daha iyidir.

Mobilya üreticileri önemli ölçüde mutfak çalışma alanı boşaltmak hangi kullanarak çeşitli cihazlar sunuyoruz. katlanır kapı veya otomatik kepenkler Roller ile Örneğin, özel menteşeli dolaplar. Ayrıca popüler mutfak dolapları her ayrıntısının birkaç sıra halinde yerleşik tepsiler ile. Çalışma alanında yer kazandıracak lavabonun altında tablosunda, deterjan ve diğer ev eşyaları yerleştirebilirsiniz. mıknatıslar Metal konsol veya ızgara sorunsuz gerekli mutfak eşyaları yerleştirmek yardımcı olur: çatal, bıçak, kepçe vb raflar odanın her köşesini kullanmasına izin döngüsü içeren bir köşe kabine .. küçük mutfaklar için mutfak mobilyaları dilerseniz, odanızın çalışma alanını artıracak tam modelini seçebilir, geniş bir alanda bugün mevcuttur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.