SağlıkMüstahzarlar

Ilaç "Polydex" (burun spreyi). kullanma talimatları

ilaç "Polydex" (burun spreyi) kullanım el kitabı kulak burun boğaz topik olarak kullanılan bir kombine preparasyon olarak tarif etmektedir.

Bunu mililitrelik bir neomisin sülfat on miligram, polimiksin B'nin 10.000 adet, deksametazon sodyum metasulphobenzoate iki iki yüz elli mikrogram buçuk miligram içerir olarak fenilefrin hidroklorür.

metilparaben ek bileşenler, lityum klorid, sitrik asit, lityum hidroksit, makrogol 4000, polisorbat 80 ve saf su.

Satılık plastik şişeler onbeş mililitre geliyor. Bunların her biri özel bir sprey ile donatılmış ve bir karton kutu içine yerleştirilir.

Terapötik etki, deksametazon tarafından uygulanan kabul ilaç, anti-enflamatuar etki (aktif akım bileşeni) ile elde edilir. Ayrıca antibiyotikler polimiksin B ve neomisin ilaç oluşturan ve aktif bakterileri yok.

farmasötik madde "Polydex" (burun spreyi), talimat Bu bilgi sistemik maruz kalmaktadır içerir.

Deksametazon burun mukozası iltihabı ortadan kaldırır, fenilefrin vazokonstrik-siyonu hızlandırır. Yukarıdaki antibiyotik varlığında sayesinde önemli ölçüde Burun ve paranasal sinüslerdeki lokalize enfeksiyon ve iltihaplı diğer hastalıkları neden olan gram-negatif ve gram-pozitif patojenlerin en ilacın antibakteriyel etkilerinin aralığını genişletir.

İncelenen ilacın farmakokinetiği ilişkin veriler mevcut değildir. İlgili çalışmaların düşük olması nedeniyle, sistemik absorpsiyon "Polydex" ilaç (burun spreyi) yürütülen edilmemiştir.

Kullanım için talimatlar için aktif ilacın kullanımını öngörür rinit tedavisi , akut ya da kronik formda, sinüzit, rhinopharyngitis ve diğer iltihabik ve enfeksiyonlu hastalıklarda burun boşluğunun, paranazal sinüsler.

İlaç kulak damlaları ve burun spreyi formunda mevcuttur.

kullanım "Polydex" ilaç için talimatlar

bir enjeksiyon Burunda gün boyunca (her bir burun deliğine) ile üç ila beş kez gösterilmiştir. Tedavi süresi beş ile on gün arasında değişebilir. Çocuklar iki yaş ve onbeş yıla kadar yarım günde üç enjeksiyon maksimum üretmek gerektiğini belirtilmektedir. tedavinin süresi benzerdir.

Farmasötik formülasyon "Polydex" (burun spreyi), hasta geribildirim lokal alerjik reaksiyonların meydana getirebilir teyit etmektedir.

hastanın aşırı duyarlılık şüpheli kapama glokom kontrendikedir izlendi ilaç, aynı anda kullanımı, MAO inhibitörleri, (albüminüri takip eder), böbrek hastalıkları ve hasta iki buçuk yaşın altındaki ise.

gebelik ve emzirme dönemlerinde ilaç tatbik olmadığını söyledi. Bu kişilerin bu kategori için kullanım güvenliliği ile ilgili gerekli klinik çalışmalar yürütülmüştür gerçeği ile açıklanabilir.

ilaç "Polydex" (burun spreyi), kullanım kılavuzu, diğer farmasötik maddeler ile etkileşime girmeyen istenmeyen bir şekilde bilgi verir.

ana aktif bileşen bir yapısal analoğudur bir ilaç "maksitrol" dir.

Görülen ilaç paranazal sinüslerin yıkama amacıyla kullanılmamaktadır. son derece dikkatli sayesinde hipertiroidizm, koroner kalp hastalığı ve hipertansiyon şikayeti olan hastalarda uygulanır.

Böyle ilaçların edinimi için bir reçete gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.