Sanat ve EğlenceFilmler

Oyuncuları sınır. Tayga roman ": karakterler ve sanatçılar

2000 yılının sonunda, filmi "barış" fanlar her gece seri filmi "Sınır büyüleyici hikayesini izlemek için televizyon ekranlarına sarıldı. Tayga roman. " gösteri ve neden zevk böyle bir başarı ne çekildi?

dizi "Sınır. Tayga roman "a kısa öykü

Film klasik bir aşk üçgeninin etrafında döner.

Kaptan Nikita Goloshchekin (Alexei Guskov) Uzakdoğu'nun garnizon kentinde eşi (Olgoy Budinoy) ile birlikte yaşıyor. onun için değil bir seçenek - O iradeli ve hırslı bir adam, böylece sadece maaş varlığıdır. Nikita kaçakçılar ile ilişkili ve ödül onları sınırdan uyuşturucu kaçakçılığı yardımcı olur.

dahası, o başarılı bir genç teğmen memuru Ivan (Marat Bashar) seçti Goloshchekin kazanan için kullanılan, ancak o başarısız özel yaşamında, eşi Marina kesinlikle ona herhangi bir duygum beslemek değildir. Öfkelenen Goloshchekin çeşitli girişimler kendini öldürdü bırakarak rakibi öldürmek için.

filmi "Sınır. Tayga garnizonda birçok insanın kaderi gelince roman" değil, merkez çizgi melodramatik ilişkiler Marina ve Ivan vardır.

Film yapımcıları

dizi "Sınır. Tayga roman "sahnelenen ve heyecan verici senaryo büyük ölçüde yetenekli çalışmalarına izleyiciler sayesinde arasında çok popüler oldu.

Filmin Yönetmeni - Alexander Mitta - ve "Kapı açma Zil", eserinde "! Arkadaşım, Kolka" ile tanınan "Shine, parlaklık, benim yıldızı." Mitt filmiyle "Sınır Devlet Ödülü verildi. Tayga roman. " Kaç bölüm bir garnizon şehir hayatı hakkında ilginç bir hikaye anlatmak için yönetmen aldı? Toplam sekiz ve düzenlenmiş malzemenin toplam süresi 450 dakika idi.

Senarist daha sonra "Amiral" ve "tasfiye" gibi ünlü filmlerin senaryolarını yazdı Zoya Kudrya yaptı. Operatör resimler oldu Sergey Astakhov (projelerde yer, A. Balabanov tarafından "Kardeş 1 & 2"), ve müzik üzerine Maksim Dunaevsky ve Igor Matvienko çalıştı.

Son olarak, üretici Anatoly Maximov ve benzeri gibi tanınmış kişilikleri vardır Konstantin Ernst, birlikte "Gece Devriyesi", "Land" ve diğer birçok film podyusirovavshie.

Nikita Goloshekin olarak Alexei Guskov

projedir Aleksandra Mitty ağırlıklı az bilinen genç aktör geldi. "Sınır. Alekseya Guskova zaten onbeşinci oldu için Tayga roman" - aktör 1985'den beri filmlerde göründü

Karanlık küçük gözleri, keskin yüz hatları, derin ses: Guskov yeterli "karakteristik" bir görünüme sahip. Yönetim büyük çoğunluğu aktöre kötü adamlar ve suçluların rol önermektedir Belki de bu yüzden. "Sınır. Tayga romanı "istisna değildir: Guskov keskin negatif karakter var.

Nikity Goloschekina tayini, özveri ve direnen irade dışında kaydedilmiştir avantajları arasında. Ama bu özellikler Goloshekin memur hipertrofik gibidir: o gerçekten acımasız, sadece zor değil. Eşi sevgisi tamamen boyun eğdirmek ve bir şey olarak kadınları kullanmak için, kendi arzusuna sadece azalır zaman o sadece ediniz. rakipleri Nikita çok uzun Romping ile: onlara bile alçaklık ortadan kaldırır - Onun için öldürmek şeylerin sırayla. Bu kibir ve Goloshchekin ile zalim bir şaka oynadı - Bir cinayet girişimi kendi ölümü ile sona erer.

Marat Bashar ve onun karakteri Ivan Stolbov

Her rol için, proje müdürü dikkatlice en uygun aktörleri seçmişti. "Sınır. Tayga roman "diye katıldığı Marat Basharova yedinci filme oldu. kumbara Basharova zaten "Voroşilov ok" in bir parçası "Sibirya Berberi" in Polievsky, Zvorygin, ama dizi Tayga romanı "bu romantizm ve Lovelace'ın aktör şan emniyete: film izleyiciler onun genç ve tutkulu olarak izledi boyunca karakter tehlikeli düşman ve tüm görevli karmaşıklığına rağmen, çok sevdiği kadından sapma olmaz.

Ivan Stolbov ilk oldu ona kaza, sonra tıbbi ünitesinde Marina karşılamaktadır. türün klasik - O onu sevenlere bir hemşire aşık. Sadece burada romantik Ivan yaşam için ödeme yapabilirsiniz hayal etmedi.

Marina gibi Olga Budina

filmi "Sınır. Tayga roman "- Ölge Budinoy önemli rol getirenler ilk kişilerden biri. Bu genç ve çekici aktris en iyi film yapımları 2000 katılma teklifleri almak başladı sonra oldu. "imparatorluk saldırı altında" benzeri, "Bajazet", "ahmak" ve D..

Narin ve inanılmaz kadınsı, o sevecen hemşire Marina olarak çerçeve içinde de görünüyordu. Goloshekin - kocası tam tersi - onu inanılmaz saldırı yenik düşen, onunla evlenmek gelen bir bölümde söylüyor. Yumuşak kadın sert ve kararlı Nikita dayanacak edemedi. Ama Marina Ivan, o onların mutluluğu için mücadele etmeye karar verir ilk kez karşılaştığında.

Diğer aktörler ( "Sınır. Tayga roman")

Biz ana karakterleri listeledik. Proje ayrıca sonradan çok popüler bir aktör haline yer almıştır. "Sınır. Tayga roman "kariyerinde Eleny Panovoy bir dönüm noktası oldu (" gölge boksu "" Karanlık Dünya "), Mikhail Efremov (" Antikiller "" Site "), Renata Litvinova (" Tanrıça: Ben Fell in Love nasıl "" Kara Room " ), Andrei Panin ( "Vera için Sürücü", "serseriler"), Vladimir Simonov ( "Arbat çocukları", "Dostoyevski"), Alekseya Panina ( "aşk için Ödeme", "Moskova tarih"), vb. d.

Son olarak, filmin "Sınır müziği. Tayga roman "- şarkısı" Sen beni taşıyacak, nehir "- defalarca eski BDT birçok radyo istasyonları oynanan ve albüm girildi" Lube "" için yapalım ...".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.