Sanat ve EğlenceFilmler

Evgeny Kulik: yetenekli aktör başlat

Pratik aktör başarı anında gelmediğini göstermektedir. Bu film endüstrisine hiçbir aile bağları olanlar için öncelikle. çok daha zor ünlü bir ailede doğmamış olanlar için ön plana girmeye Katılıyorum. Tabii ki, yıldız açıkça aktörün gelecekteki kariyer haline yatkın olduğu zamanlar oldu. Ancak, bunlardan genç sanatçılar çoğu TV şovları küçük, bazen çok karanlık biraz parçalarıyla kinoolimpu için tırmanmaya başlıyoruz.

sadece kendi mesleki kariyerlerini başlıyor aktörden biri, bir Eugene Kulik olduğunu. Bu yirmi dört gencin profesyonel ve popüler sanatçı olma hayali. Ve o ısrarla ona hedeflemiştir. Bugüne kadar, onun filmleri çalışmalarının uzun bir liste ama koydu güçlü ve kitlesel bir gelecek inşa etmek için "temel" iftihar edemez.

Çocukluk. Müzik ve Dans

Evgeniy Aleksandrovich Kulik, 10 Kasım 1989 tarihinde doğdu. Onun doğum yeri Saratov şehridir. Çocukluk oğlan sulanacak. Ebeveynler çocuğun becerilerinin her türlü aşılamak çalıştılar. O yaşta idi müzik eğitimi aldı. İlk araç, kimi de Eugene Kulik buluştu - piyano. Sonra derslerini çeşitlendirmek karar verdi ve gitar eğitimi almaya başladı. müziğin yanısıra çocuk bazı başarılı olmuştur balo dans dersleri, gitti. Koreograflar sanat bu alanda büyük bir gelecek öngördü. Buna ek olarak, iyi, modern caz hakim olduğu.

Yükseköğretim kurumları

Liseden sonra Eugene Kulik Leonid Sobinova adını Saratov Devlet Konservatuarı'na girer. Ama profesyonel bir müzisyen. Gerçek bir aktör olma arzusu oyunculuk müdürlüğü lehine bir seçim yapmak genci istenir. Onun amiri ve master Gregory Anisimovich Aredakov olur. 2009 yılında bu okuldan mezun olduktan sonra, genç bir adam Moskova'ya acele ve ilk andan itibaren girer Boris Shchukin Tiyatro Enstitüsü. Yetenekli öğretmen Natalia Nikolaevna Pavlenkova eğitimlerine devam etme şansı olsun. 2013 yılında, Eugene Kulik Institute mezunu oldu ve profesyonel oyunculuk yolunda çıkar.

yetişkinlikte ilk adımlar

Tiyatronun bir sanatçı olarak O'nun ilk genç adam hala Konservatuarda okuduğu Saratov, gerçekleşti. O zaman o İvan Slonova adını Akademik Dram Tiyatrosu'nda çalıştı. "Hamlet", "Suç ve Ceza" ve genç adam "Illusion" gibi yapımları oynanan bu kurumun Sahnede "Sonnets." Şu Evgeny Kulik - adını Moskova Dram Tiyatrosu'nun bir aktör Ruben Simonov. Onun oyun izleyici örneğin "Valentine ve Valentine", "Arden Tale", "Alaaddin'in Sihirli Lambası", "Çıplak Kral" ve "Rahip Tale ve onun İşçi Balda" olarak oyunlarında görebilirsiniz.

filmlerde, dizilerde Rolleri

tiyatro ek olarak, Eugene çıkarıldı ve filmdir. gençlik drama O'nun ilk "Zaitsev + 1". Bu bant olarak, bir kişilik bölünmesi muzdarip bir öğrencinin hikayesini anlatır, genç oyuncu Misha adlı epizodik karakterin küçük bir rol yürütülmesi gitti. ": On Vazhnyak" cool "çocuklar Av" Bu seri ceza dedektif parçalarının birinde çekim izledi. O ana rolü var - Gosha. O 2012 idi. Aynı zamanda Eugene, bana Maxim adında küçük bir karakterin rol oynar dizi "Che' ekibi, vurulması için davet etti. Şu anda, aktör film Yulii Krasnovoy üçüncü sezonunda rol aldı "Sklifosovsky-3". Ivan Taneyev - Eugene zor ve zorlu kaderi ile bir kahraman rolünü oynar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.