ÇirkinlikInşaat

Tavandan montaj gerginlik tavan nasıl?

Biz haklı olarak evimize düşünerek alışıktır - bu sadece bir kale değil, aynı zamanda rahatlamak ve çok sert bir günün ardından dinlenmek için bir yer değil.

Bugüne kadar binlerce tür vardır tavan için tamir bitirme malzemelerin işleminde kullanılan güzellik ve konfor üyesinin konut-ev şekillenmesinde büyük rolü.

Onlar fiyatı bahsetmiyorum, fonksiyonel özelliklerine göre de sadece üretim için kullandıkları ham maddelerin özelliklerine göre değil farklı, ama. Ve Tamir için malzeme seçimi bazen sofistike işkence dönüşür olması şaşırtıcı değildir. Halkın çoğunluğu sadece bilmiyorum hangi tavan seviyelerinden gerginlik tavan montaj sadece bir tane var ki!

Ne istiyorsun?

Eğer kendi başlarına bu işlemi gerçekleştirmek için yola varsa, kesinlikle standart araçlar yapmak mümkün olmayacaktır gerçeğini kabul etmek zorunda kalacak. Yani, tavandan montaj gerginlik tavan imkansız olduğu olmadan özel bir spatula ve ısı tabancası, satın almanız gerekir.

Ancak, tüm bu kadar korkunç değil: merdiven, matkaplar, dübel, yüksek kaliteli bir dizi matkap yapı katında, hem de bir bıçak - neredeyse her evde mevcut. Buna ek olarak, elektrikli süpürge, hazırlamak emin olun maskeleme bandı, yanı sıra mobilya kaplama için gereken plastik film, yeterli miktarda.

hazırlama

Oda gerginlik tavan tavana sabitlenmiş bir yerleşim, olduğunda, hazırlık yapmadan başlamak daha iyi değil. Bunu yapmak için, sadece duvarları dışında alanlara özel dikkat zemin sarma kağıdı veya aynı filmin tüm korumak için, (hatırlamak bunun hakkında konuştuk) tüm mobilya filmi gizlemek gerekir.

Biz baget kurulumunu gerçekleştirmek

tavana Herhangi montaj gerginlik tavan odanın çevre duvarlarının üzerine monte edilmiştir dayanıklı ve hafif çerçeve kurulumu ile başlar. Başka şekilde bu Baget denir.

Sen "yerli" tavan bazı düzensizlikler olup olmadığını bilmek gerekir. Odaya duvar kağıdı yapıştırılan varsa, odanın yükseklik farkından haberdar olabilir. Nihayet tavanın en düşük noktasını onaylayan, bir Baget monte edildiği seviyesi için bu değeri kabul edin.

dübel vasıtasıyla gerçekleştirilir montajı. Tabii ki bu, mümkün olduğunca düz olmalıdır sürekli performans düzeyine atıfta.

Biz germek!

Ve şimdi eğlence başlar. Önce yavaşça geçici baskılar kenarlarını yattıktan kumaş düzeltmek gerekir. Bunu yapmak için, spatula kullanın. Web geçici önceden satın alınmalıdır klipler ile sabittir.

Bundan sonra, Tavan Montaj streç tavan en önemli fazına girer. Bu kırışıklıkların oluşumunu önleyerek, köşelerde tuval düzeltmek için mümkün olduğunca zarar vermeden olmalıdır. Başarıyla yapılırsa, herhangi fazla kumaşın kesilip aynı zamanda, kırpma düzeltmek için başlayabilir.

Bu zor ve kasvetli mesele ile bittiğinde, bir ısı tabancası ile tüm tavan ısınıyor başlayabilirsiniz. Artık kırışıklıklar kapak tamamen düz olacak germek.

Tabii ki, orada (bir ısı tabancası kullanılarak olmamak üzere) monte gergi tavan diğer türü vardır, ama hepsi derin mesleki bilgi ve önemli deneyime gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.