FormasyonÖykü

Rusya Burnaev Sergey Aleksandrovich Kahramanı - SWAT gururu (sıyrılma "Vityaz")

gençlerin oranı hizmet etmeyen her fırsatta kullanmaya çalışırken Burnaev Sergey Aleksandrovich ordusunun hayal. VdV girmeye çalıştı, ancak Özel Kuvvetler, "Vityaz" elit gruba hazırlandı. Sonra bu konuda pişman olmadım. bordo bere kazanmak için - O golü çıktı. dekolmanı, Konsey oybirliğiyle Sergei, 28 Mart 2002 onun feat shagnuvshemu ölümsüzlük yirmi yıl onun makbuz verdi.

Gelecekteki kahraman hayat yolu

Alexander ve Valentina Burnaeva ailesi iki oğlu büyüdü. Sergei Jr, Mordovia'dan doğumlu 1982/01/15 yıl, aile daimi ikamet taşınmıştı köye zaten Zaoksky (Tula bölge), okula gittim. O küçük bir çocuk hareketli büyüdü, örnek davranış farklılık, ancak eski saygı ve zayıf ayakta dağ vermedi. o çocuğun şirkette gerçek bir lider haline yaşamak için acele sanki, ukala, Komik yüksek sesle. adalet duygusuyla birlikte, o mezuniyet sonrası girilen kolej, seansı geri almak reddetti, ağabeyi için ayağa kalktı. Sadece bir öğretmen para "şükran" güveniyordum çünkü.

Kimlerin fotoğraf çocuklukta makalesinde, asla füme ve alkol düşkün değildir görülebilir Burnaev Sergey Aleksandrovich. 2000 yılında kolaylıkla lastik ayakkabı fabrikasında bir süre çalıştıktan sonra Rusya'ya, Reutov (Moskova Bölgesi) yerleştirilen "Vityaz", bir grup ODON MVD kez, askere gitti. Ebeveynler yemin yakalandı oğul tiner, ama mutlu geldi. muazzam bir fiziksel aktivite ve hizmet şiddetine rağmen, adam iyi okçu birimleri ve erken izciler aktarıldı.

cephe

kimin biyografisi yakından özel birimi "Vityaz" ile iç içedir Çeçenistan Burnaev Sergey Aleksandrovich, ben iki kez ziyaret etti. Bir müteahhit olarak - Aralık 2000'de, erbaş ve erler gibi ve 2001 yılı Kasım ayında Mayıs 2001, için. 250 gün savaş bölgesinde harcamaları, bir çavuş oldu ve komutan Sergei birimleri onsekiz operasyonlarında yer almış. Şali Mesker-Yurt, Bachi-Yurt, Hermyanchuk, Çeçen-Aul ve yeni ve eski Atagi köylerde - Aralarında en ciddi. bu savaşlarda, kendisinin ona adının verilmesine neden tanıma yoldaşlar, kazanılan yetenekli bir savaşçı olduğunu kanıtladı "Brown."

Aralık 2001 yılında geri savaşta oldu diye affını istedi annesi, bir mektup yazdı. O nedenle, Çeçenistan'da hiçbir mücadele yoktur ve bir müfreze sadece pasaport rejiminin uyulması kontrolünü ele geçirirse bildirdi, o ilk defa nasıl hissettiğini biliyordu ve. zorlukları ve savaş misyonları privations o kadar kolay, bir ev inşa tolere - Sergei bir aile hediye yapmak istedim. Meryem adını verdiği bekleyen gelinin memleketi köyünde, o sadece sözleşmenin tamamlanmasından önce ertelenmişti uygulaması olan yaşam ve yapılan planlar, ekledi.

Argun: özel operasyon "Vityaz"

27 Mart İç Birlikler profesyonel bir tatil. Bu günde, "Knight" ödülünü aldı ve 28 zaten muharebe görevleri gerçekleştirmek için gitti. FSB toplum polisi yedi zırhlı araçlar ve 70 personeli gönderdi Argun okul numarası 4 şehir, bodrum katında bir mühimmat deposunu bildirdi. Okulda uzun zaman kimse gitti. Bir boş arazide duran, bunların Federallerle savaşan bir silahla seçildi mekan militanlarına için idealdir. Ve sonra tekrar bir süre gizlenen, sivillere dönüştü.

ve SWAT ekibinin bir parçası olarak onun ünitesi ile birlikte Burnaev Sergey Aleksandrovich oldu. aşılmaz taç mahzenleri onlar operasyon sırasında tahrip, cephane ve iki savaşçı bulundu. Ama izci Burnaev bu direnişçilerin bir yuva ile sınırlı olduğuna inanıyoruz ve yer altı geçitleri ağı bulmak için bodruma geri çocuklarla koştu değil.

Kurtuluş yoldaşlar

dar tünellerden sıyrılan Burnaev Sergey Aleksandrovich tekrar öne geçti haydut intihar taşlandı üzerinde tökezledi. kavgada başlayan görevi karanlıkta atış yüzdesi ile yanıp odaklanarak, yoldaşlarının gelen kesildi. Çekim sırasında, Sergei yaralandı, ancak komando onun kafasına ve militan grupların yıkımını devam başardı. O kavgada da müfrezenin ve iki genç askerden yaşadı. Şaşırtıcı bir şekilde, boru delikten suçluların garnet devirdi. çekimin sonraki flaş sırasında Çavuş Burnaev ölümlü bir tehlikeyi gördü. O bir karar vermek tam dört saniyesi vardı.

Vücüdundan bir el bombası kapsayan onlar için sadece hakkını aldı ve onların savaşçıları korurlar. iki komutanlarından içeren haydutlar 8, tahrip ederken savaş, iki saat daha sürdü. Daha sonra bile onlara yardımcı kordonu geçmesine koyamadık militanların bir grup kırdı etmek tanındı. kahraman Yirmi yıl sıkıca çarpık makinenin ellerini tutarak, mağlup haydutlar yüze yatıyordu. Ve o hayatını kurtardı onlardan biri, bütün yıl savaşın korkunç olayları sarsıldı sesini kaybetti.

Bir kahraman onurlandıran

Özel Kuvvetler bugün Heroes Alley kahramanca çavuş bir büst var Reutov, onun arkadaşı uğurladı. Görevliler aldı çinko tabut mezarlık ciddi bir cenaze barındırılan nerede Zaoksky içinde. Askerlerden biri tabutu koymak , bordo bere şu anda veliler komando aittir üzerinde. Kahramanın Yıldızı - Kasım 2002 yılında Başkanı Kremle Aleksandr ve Valentina Burnaeva içinde haklı bir ödül oğlu var. Ve yine bir zamanlar Burnaev Sergey Aleksandrovich kendini gerçekleştirmek istediği hayalini gerçekleştirmek için, bir daire verildi.

Dubenko doğum yeri çavuş olarak, bir anıt ve Zaoksk içinde - plak. Onun adı Her yıl en iyi sınıf başlığı "burnaevtsev" verildi okuluna verildi ve o hiç askeri birimde BB alındı. Burnaev Sergey Aleksandrovich - kimin kahramanlık her zaman genç nesil için örnek olacak Rus kahraman. mücadele yoldaşları uğruna canlarını vermek - ruhun gücü ve insan kaderine anlamı en yüksek tezahürüdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.