SeyahatUçuşlar

Ukrayna Uluslararası Havayolları: temel özellikler

"UIA" ve "Ukrayna Uluslararası Havayolları" - kapalı tipte bir anonim şirket olarak 1992 yılında kurulmuş en ünlü ve en Ukraynalı havayolu vardır. Bugün bu pazarda hava taşımacılığında lider biridir. havayolu "Ukrayna Uluslararası Havayolları" tarafından işgal oranı% 30'dan fazla olması uzmanlar tarafından tahmin. Özellikle kayda taşıyıcı kayıt uluslararası sertifika Iosa aldı ve IATA dahil BDT ilk olduğu gerçeğidir.

rota ağı

Tabanlı şirketi "Ukrayna Uluslararası Havayolları" Kiev havaalanı "Borispol" artık. Buradan, "UIA" Ukrayna Avrupa ve Orta Doğu'ya uçuş en çok sayıda alarak işler. Ayrıca Asya ve BDT düzenli yolları vardır. havayolu ile yakın çalışıyor 126 interline anlaşmaları temelinde Buna ek olarak çok sayıda uluslararası havayolu.

verimli "MAU" yerleştirme sistemi sayesinde yolcuları üç binden fazla yöne çeşitli için sunabilmektedir. Haftalık "Ukrayna Uluslararası Havayolları" Donetsk, Odessa, Kiev, Dnipropetrovsk, Ivano-Frankivsk, Simferopol, Lviv ve Kharkiv, başkentleri ve Ortadoğu'da, BDT, Avrupa, Afrika ve Asya'da büyük şehirlerde olarak, Ukrayna kentleri bağlayan, yedi yüzden fazla uçuş gerçekleştirmek .

Filo ve personel

taşıyıcı Hava filosu (çeşitli konfigürasyonlarda) tipi Boeing otuz dört uçaklarının yanı sıra beş tek koridorlu çift motorlu uçağı Embraer modelleri içermektedir. Bunlardan her yıl tüm kalite ve güvenilirlik için sansürlenmiş hali. Benzer şekilde, devamlı olarak tüm uçakların tazeleme kursları mürettebatı gönderildi.

Her şeyden önce, havayolu "UIA" özel JAR-145 sertifikasına sahiptir. Bu belge Boeing hizmet panoları yönelik teknik çalışmaların her türlü gerçekleştirmek için havayolu şirketi sağlar. Bu personeli, "UIA" uçak ve diğer şirketlerin uçak filosunu olarak tamir yürütmek hakkına sahiptir.

Özel bir indirim programı

Ayrı Ukrayna Uluslararası Havayolları, temelde sadece olumlu yorum, yolcuların verdiği önemi de söylenebilir. Örneğin, havayolu onun sadık müşterilerine indirimler ve ayrıcalıklar özel bir program sunuyor. Konferansa katılım tamamen iki yaşın üzerindeki her bir yolcu için kullanılabilir. havayolu "Ukrayna Uluslararası Havayolları" tarafından sunulan programın, özü yolcular yavaş yavaş mil birikir ve sonra özgür "UIA" işlenen uçuş yolları ve ortak şirketler dahil ayrıcalıkları her türlü, bunları kullanacak olmasıdır. Ayrıca Bonus gümrüksüz dükkanlarında uçak yükseltmeleri, otellerde indirimler yanı sıra indirimler harcanabilir. Ayrıca, şirketin yönetim mümkün arkadaşlar ve aile için kilometrelerce aktarımını sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.