ÇirkinlikInşaat

Ne kendi nivelman kat daha iyi genel bakış, özellikler ve yorumlar

senden önce daha iyi Doyurucu tabanları, kendi çeşitlerini anlamak için gerekli olduğu hakkında bir soru olsaydı. Bu tür sistemler için her şey daha fazla çalışma için kaba bir temel kaplama temelini oluşturan ya da ince bir karışım kullanılmaktadır.

yapı

bu tür ürünler olarak başka bir adı vardır - sıvı muşamba, ancak elde edilen yüzey, doğal bir yekpare sağlayan hiç ek yeri yoktur. Piyasada bunlara tekabül eden karışımların bir yelpazede, her biri spesifik bir kompozisyon ile karakterize edilmektedir. ana dolgu maddeleri olarak: alçı, çimento, hem de polimerlerdir. Diğer şeylerin yanında, bileşenler kilo alma belirli özellikleri etkileyen özel katkı maddeleri arasında bulunabilir. renk pigmentleri bileşimi ilave edilir hale getirmek için.

Genel bakış toz giderme kendiliğinden yayılan zemin

Oldukça sık, Doyurucu tabanları seçmek daha iyi ne düşünerek tadilat ulağı önce. Bunu yapmak için, bazı durumlarda, kullanılan bir tozsuzlaĢtırma kompozisyon, diğer malzemelerin daha fazla arıtma için zemin hazırlamak. Artı tarafta kütle yüzeyinin yapının güçlendirilmesi, bir primer olarak görev yaptığı gerçeği vurgulanmalıdır. Yığın bu bileşimler oldukça basittir ve doldurma tavan yüksekliğinin azaltılmasını önleyen ince bir tabaka ile yapılır. Bununla birlikte, yüzey yaklaşık 3 yıl olduğu bunlardan biri toz giderme bileşimlerinde, bazı dezavantajları da vardır.

Özellikle, polimer zeminler

Doyurucu tabanları satın almak daha ne olduğu hakkında önünüzde görevi ile karşı karşıya, o zaman polimerik kompozisyonlara dikkat edebilirsiniz, esaslı poliüretan olabilir ve metil metakrilat olabilir. Bunların avantajı, yüksek mukavemetli, yüksek dayanıklılık, suya karşı dayanıklılık, kritik sıcaklık değerleri ve farklılıklar, yüksek elastikiyet, uzun ömür dayanıklı ve güvenilir bir ses yalıtımı sağlama kabiliyeti vardır.

Onlar hizmet şok, titreşim ve yüksek yükleri geçirecek nerede Polimer tabanlar bu alanlarda kullanılmaktadır. Diğer şeylerin yanı sıra, yüzeyin tamamlanmasından sonra çekici bir görünüme bulacaksınız. Ancak, bu tür yüzeylerin alıcılara göre bazı dezavantajları da vardır. Örneğin, karışımlar, diğer türler, hem de temelleri nem talep kıyasla daha yüksek bir maliyete sahiptir. Çalışmaya başlamadan önce, vakıf dikkatle hazırlanmalıdır.

metil metakrilat derzsiz zemin hakkında daha fazla bilgi için,

Senden önce daha iyidir Dökme döşemeler hakkında ne tür bir soru, tavsiye edilen okuma karşılaştırmalı bakış olsaydı. Bu makalede sunulmuştur. özellikle kendi kendine seviyelendirme zeminler genellikle poliüretanlarından karşılaştırılmıştır metil metakrilat bileşikleri arasında çok çeşitli arasında. Son türler daha az dirençli giymek, ancak daha epoksi ile karşılaştırmalar yaparsanız, metakrilat daha kimyasal olarak kararlıdır.

Ağır ekipman kullanılarak dahi yüzeyde çalışma esnasında, çatlak olmaz dikkat çekicidir. Uzmanlar Ne dendiğinde Doyurucu tabanları genellikle Eğer üretim sürecini durdurmaz sağlayan çabuk kurur metilmetakrilat karışımı satın almak için tavsiye, (en popüler gözden geçirilmesini makalede sunulan) daha iyidir. Tedaviler, bir saat içinde, yüzey ve son dayanıklılık 2 saat süreyle alınacaktır. Ama hesaba sıvı formülasyonun donma çok güzel değil oldukça keskin koku, eşlik zamana almalıdır ancak kalite havalandırma çözüldü.

Özellikle epoksi zemin kaplama

Hala onarım için satın almak en iyi olanı Doyurucu tabanları bilmiyorsanız, çoğu kimyasallara nötr mükemmel yükleme sırasında akar epoksi, yanı sıra sergiler dikkat edebilirsiniz. Sonuncular içinde izole edilmiş ve agresif edilebilir.

Uzmanlar epoksi karışımı bir garajda döşeme dekorasyon için mükemmel olduğunu söylüyorlar. Ama eğer bir sertleştirilmiş vücudun düşük mekanik mukavemet, hem de artan aşınma yüzeyine sahip istekli olmalıdır. katta masif nesnelerin sonbaharında çatlayabilir, ancak ona bir şey atmak, o zaman operasyonda rahat ve güvenli olmadığı, kaygan hale gelecektir. Bu tür yarı-zamanlı olarak odalar için uygun çoğu, epoksi karışımı.

sıvı zemin özellikleri

Eğer daha iyidir kendiliğinden yayılan zemin tesviye, seçerseniz, kesinlikle işe başlamadan önce bir uzman ile görüşmeniz gerekir. Satış karşılamak ve birçok avantaj vardır alçı, çimento karışımı olabilir. Bileşimler çok hızlı bir şekilde uygulanmasından sonra kuruyan tesviye bazında talep olmayan bir yüzeye, hem de değişik az büzülme oluşturabilirler. nedenle bu tür katlar bu iyi bir ısı iletkenliğine sahip, yerden ısıtma sisteminin esas olarak da kullanılabilir. Eğer daha iyi olan bir kendinden yayılan zemin tesviye, gerekirse Ancak, alışveriş öncesinde karar vermek tavsiye edilir. Böylece jips bazlar tamamen kuru bir yüzey üzerine yerleştirilmelidir. Kaplama deformasyon ve genleşmeye tabi tutulmuş Dahası, bunlar, bağlantı yerleri, montaj barındırır.

dökme çimento Kat Yorumlar

Eğer daha iyidir kendinden yayılan zemin tesviye, inşa etmek istiyorsanız, tüketici yorumları anlamamıza olanak tanır. Çimento kat akrilik katkı oluşan ve yüksek mukavemet ve yüksek yapışma sahiptir. Alıcılar bu bileşikler bağların rolünde mükemmel söylemek ve onların tesisat hemen her yüzeyde yapılabilir. Sihirbazı çekme az olduğu not edin ve doldurma da ıslak bir yüzey üzerinde gerçekleştirilebilir. Kat işleminde çatlaklar, yanı sıra farklı don direnci ile kaplı değildir. kullanıcılarına göre, çimento Dökme döşemeler herhangi sıcaklıkta koydu ve dışarıda ve kurum içinde hem yapmak caizdir edilebilir.

Çimento kendiliğinden yayılan zemin dolgu maddeleri, genel olarak olumlu yorumlar da hızla katılaşır, montajdan sonra bir kaç saat içinde olabilir hareketi için bir zemin kullanmak bu nedenle tüketiciler tarafından seçilir. Ancak göre çimento ve yeteri kadar uzun bir sertleştirme ve yüksek akış hızında meydana dezavantajları vardır.

Uzmanlar öyle ya da hizmet bu tür zeminler katkı bağlı olarak nem absorbe edeceğini söylüyor. Görünüm çoğunlukla gri ve çirkin, sıkıcı, ama bu tür zeminler düzenlemek ve son kat olarak bunları kullanmak istiyorsanız, çok daha pahalı olan pigmentlerin bir kısmını, satın almak zorunda. Uygulamada görüldüğü gibi, nihai kaplama kuvveti 4 hafta sonra alınan. Ama lif yaklaşık 5 milimetreye eşit olmalıdır olmasından kaynaklanmaktadır yüksek tüketimi.

Özellikler tankeri "Prospectors" kalın kat

Eğer yenileme Doyurucu tabanları sürecinde kullanmak istiyorsanız, kesinlikle önerilen en iyi genel bir bakış düşünün. Aralarında geniş bir yelpazede satışa sunulan marka "madenci", ürünleri olmaya mecburdur. Bir dizi 30 ila 80 milimetre arasında bir tabaka çökelme kalın kat. 28 gün sonra, yüzeyi mukavemeti 20 MPa ulaşır.

Geliştirilmesi 40 dakika karışım hazırlanabilir ve 1 metrekare başına kuru karışımın akış hızı, tek katmanlı bir santimetre 16 kilogram eşdeğer olacaktır. Bir 25 kiloluk pakette çözüm satın alırsanız, o zaman suyun yaklaşık 6 litre alacaktır. Yüzeyin Operasyonu uygulanmasından sonra 2 gün sonra satışa sunulacak.

Marka kendiliğinden yayılan zemin "Eunice"

Eğer Doyurucu seçtiğiniz ne laminat altında sorusuna bir cevap arayışında iseniz, Rus pazarında oldukça yaygındır kendiliğinden yayılan zeminler "Eunice," dikkat öneriyoruz. Çeşitli "ufuk" 2, tamirden sonra bir son kaplama olarak hareket eder ve parke, karo veya dekoratif laminat tip yüzey kaplama malzemesi monte edilmeden önce bağımsız bir kaba karışım olarak kullanılır. Dış kat görünümü çekici karışımı dekoratif kaplamanın düz ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesine olanak sağlar yeteri. Bu karışıma, kolayca diken hizalayabilir çimento şap. düşük sıcaklıklara, neme dayanıklılık ve direnç: ek yararlar arasında.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.