ModaHediyeler

Yeni Yıl için Serin hediye (sıradışı fikirler)

keyifli ve yeni yıl için hazırlık zor aşama hem - arkadaş ve akrabaları hediyeler seçimi. en çok beklenen kış tatili - sadece raflarda yer alacak yararsız hatıra için zaman yok. Yeni Yıl için Serin hediye günlerce ve haftalarca alıcıya büyük bir ruh hali sağlayacaktır. Ne seçilir?

Serin yeni yıl için hediye: ılık

İyi bir seçim - sıcak ve aynı zamanda gülmek şeyler. kollu battaniye - her yaşta ve cinsiyette bir kişi için uygundur yeni yıl için Serin bir hediye. Bu ürün tablet ve örme kazak bitirme oyunlarından bir şey yapmanız için izin verir. Alternatif bir çözüm - bornoz elbise Jedi ( "Star Wars" hayranları için en iyi seçenek).

Amaçlanan sürpriz bir hediye seçmek için, mizah ve bizim kardeşlerden sevgi anlayışı vardır kimin için kişi onun için çok kolaydır edin. komik kulaklı kürk şapka, stilize kedinin kafası - Serin yeni yıl için bir hediye. Bu tür şeyler o kadın seveceksiniz, oyunbaz bir ruh halinin bir görünüm verir. Ürün ayrıca örme edilebilir. çocuklar için alternatif bir seçenek - ayrılabilir alt kısmı ile "sakal" shapka-. Sahibi şey talebi üzerine sıradan bir kap dönüşebilir. Aşırı soğuk "sakal" olarak yüz için etkili bir koruma olarak hizmet vermektedir.

hediye alıcı çok sıcak ayakkabimin tasarruf soğuk zeminler pozisyonuyla bir apartmanda yaşıyorsa aşağı dolgu olarak tüylerini içeren ve.

tatlı prezenty

tatlı diş için mutlu bir sürpriz düzenlemek için daha kolay bir şey yoktur. Elbette, tatlılar ve sıradan kutuları bahsetmiyoruz kek. Serin yeni yıl için hediye - Çikolata araç kümesi. Muhtemelen pense veya yeme fikir gibi olacak, tatlı seven Arkadaş veya aile üyesi Ayarlanabilir bir anahtar, hiçbir mevcut olandan farklı, fakat çikolata oluşturulan görünüyor. Ayrıca tatlı kollarına kalabilirler.

hediye alıcı çikolata ve şekerleme ister ve vermezse memnun etmek kolaydır. Bu çocuklar örneğin bir arkadaşının fotoğrafları ile dekore bu tatlı, başarmak yardımcı olacaktır. Tabii ki, yenilebilir mürekkep kullanılarak, bu yüzden narin güvenle yiyebilirsiniz.

Spor hediyeler

Sürpriz sürpriz kolayca ve sevilen bir spor ilgileniyor. Serin yeni yıl için hediye erkek bile soğuk mevsimlerde onunla ayrılık değil, bisiklete binmeyi seviyor - tekerlekler yönelik LED kafalı. Bu ürünler 10 ışıklı görüntülere gösterebilir. Onlar yerleşik bir hız göstergesi, neme karşı güvenilir koruma ile donatılmıştır. Buna ek olarak, bir gece sürme sırasında kendisini gösterir hangi tehlikeyi azaltacaktır.

tatil arifesinde her yaştan insanı hatırlıyorum eğlenceli eğlence, - kar oynamak. kusursuz formu sahip Kartopları, kar blaster yaratır. Sıradan sapan benzerliğiyle "kabuklar" lansmanı. Bize üç veya dört kişiden oluşan bir silah uzattı, unutulmaz bir maç ayarlayabilir.

yolcuları vermek ne

Hayatının yarısını yolda değil, mizah duygusu olmadan geçiren bir arkadaş veya akraba memnun etmek zor değildir. Böyle bir kişi onu istasyonu veya havaalanı ofisler, bekleme odasında eğlenceli bir süre almak için esinti sağlayacak bavul-scooter, takdir edeceklerdir.

Dostum büyüleyici kitapta olmadan seyahat düşünemiyorum, yol geçmesine yardımcı olur? Onun için Mizahi sürpriz bir kitap durum veya bir kitap kapağı benzemeye, kapsayacaktır. Böyle bir şey sadece güvenlik içinde defterleri tutmak yardımcı olmaz, aynı zamanda orijinal yazıtlar çevreleyen şaşırtacaktır. Örneğin: "Nasıl düzgün sürüş içmeye? Uzman Önerileri. "

o araba sürüş bağımlıları için geldiğinde ne yılbaşı üzerinde arkadaşlar için eğlenceli hediyeler seçilir? Bu koltuk için tasarlanmış masaj püskürtme alma takdir edecektir. Ayrıca, bir zor yol koşullarında kendini kontrol kaybetmek asla bundan sonra aşırı sürüş kursları için ödeme seçeneği düşünebilirsiniz.

Diğer eğlence hediyeler

Birçok kız çanta toplamak ister. toplama torbaları ve arka için büyük bir katkı, bir köfte dan görünüşte farklı muhteşem debriyaj olacak. Modern ve iş gibi onun sahibi Çanta, stilize klavyeyi verir. Son olarak, bir eğlence hayvani ağızlık gösterir onu ürününü sundu ettikten onun arkadaşı teselli edebilir.

Yeni Yıl için komik ucuz hediyeler - parıltı gözlük viski için mukadder. Ve elemanların bu seti farklı renklerde aydınlatılmış olacaktır. Onlar sadece bir festival atmosferi sağlamak değil, aynı zamanda cam kimin nerede ile karışıklığı ortadan kaldırmak için. Özellikle eğlence başarıyla mum yerine, karanlıkta bu ürünleri kullanmak.

Yeni evliler önlük gibi formülasyonu bir yeni yıl tarzında yapılmış, komik bir sürpriz takdir edecektir. Bu onlara Kar Maiden ve Noel Baba hissetmek ve günlük pişirme işlemine çeşitlilik getirmek için izin verecektir.

arkadaşlar için "Oscar"

Hala sevdikleriniz için hediye karar vermedim olanlar için, çıkış prim figürler olabilir. En iyi seçenek - kesinlikle değer muhteşem konuşma eşlik edecek bir sunum olan bir heykelcik "Oscar". O hediye alıcının gurur duyabilir ki, aktarmak ve liyakat için gerekli olduğu anlamına gelir. onlar daha iyi, daha komik olurdu Daha yüzden fantezi uçuşunu sınırlamaz.

Kendi elleri

Arkadaşlarınızın hediye dükkanlar çeşitli güvenmek için bir hediye seçerken gerekli değildir. Eğlenceli yeni yıl için hediyeler, kendi elleriyle sevilen biri için yapılmış, onu sevmiyor olamaz. Örneğin, geçen yılki tatil taraflardan korunmuş en iyi işbirlikçi çekimleri dayanan bir fotoğraf kolaj oluşturabilirsiniz.

Eğer bir sevilen birine para vermek istiyorsanız, bir zarf içinde para koymak için gerekli değildir. Sen kendi para buket veya çelenk oluşturabilirsiniz. Böyle bir hediye aynı anda eğlenceli ve pratik olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.