SağlıkHastalıklar ve Koşullar

SARS: semptomlar ve verimli tedavi

"SARS" kavramı doğada benzer bir hastalık grubudur, lezyon ve hastanın sırasında doğası içerir. Bu damlacık enfeksiyonu yoluyla yayılır ve hızlı tedavi gerektirir. Önce Ama her şey.

Yani SARS yenmek, belirtileri önemsiz soğuk algınlığı benzer, yeterince popüler düşünülen parainfluenza dahil 200'den fazla patojenleri vardır, rinovirüs ve adenovirüs enfeksiyonu. Ancak, öyle ya da böyle, hastalığın ana kaynağıdır tüm başkalarına hastalık kısa sürede yetenekli hasta bir adam, kalır. Bu nasıl oluyor? Konuşma, hapşırma veya tükürük, balgam ve mukus küçük partikülleri ile anlık enfeksiyonu öksürük By.

Ancak tüm insanlar bu tür enfeksiyonlara maruz kalabilir, fakat nedeniyle stres, kötü beslenme, hipotermi ve kronik hastalıkların varlığını acı, bağışıklık kaynakları önemli ölçüde bir kişi hasta SARS olur, bunun sonucunda zayıflar.

hastalık ve klasik birleştirme "obscheinfektsionny" sendromu semptomları, migren atakları, ateş, vücut ağrıları, sıcaklık atlar, zayıflık ve lenf düğümleri ifade; ve solunum yetmezliği. Bununla birlikte, aynı zamanda kendilerini burun tıkanıklığı, rinit, lakrimasyon, boğaz sergileyen ve akıntılı semptomları ağırlaştırılmış ve yoğunluğu balgam değişen öksürük.

hızlı yetinelim hastalık SARS, kuluçka süresi, haftanın, genel olarak, ancak klinik resimlerin çoğunda iki ila dört gün sürer. Şu anda, hastalık vücutta "olgunlaşır" ve sonra kendini hissettirmektedir.

Yani soğuk ya da SARS, oldukça açık olan belirtileri, hızlı bir tedavi gerektirir. Biz geleneksel grip ile paralel ise, soğuk algınlığı yavaş yavaş ivme kazanıyor unutulmamalıdır, bu nedenle patolojik süreci durdurmak için erken bir aşamada gerçekten. Hasta SARS kendi vücudunda hakimiyetini kuşkulanırsa Örneğin, yalnızca belirtiler aşırı yorgunluk ve kırık, bir dakika kaybedemezsin vardır. Açık patojenlerin olumsuz ilaç etkileyen insan interferon, burun içine kazmak için birkaç saatlik aralıklarla sistematik olması gerekir. Ayrıca güçlü bağışıklık uyarıcılar etkili bir vücut tarafından üretilen, kendi interferon sayısını arttırma yeteneğine sahip olacak şekilde hazırlanması Derinat gibi uygun bir uygulama, her zaman dışarıdan teslim edilmeleri tercih edilir.

Ancak erken bir aşamada karakteristik hastalığı önlemede başarısız olursa, gelecekte onun hoş olmayan semptomlar azaltmak amacıyla, tedaviye devam etmek gerekir. ekspektoran itibaren uyuşturucu bronholitin ve asetilsistein üzerinde tercih durdurabilirsiniz, ama aynı zamanda göz ardı edilemez ve üretken seyreltme ve balgam çıkarılması teşvik şifalı otlar temelinde beş dakikalık teneffüs ev.

Sırasında hatırlamak önemlidir bebeklerde akut solunum viral enfeksiyonların tedavisinde önemli rol bebek sıcak ve optimal sıcaklık ve nemde uygun dengeli beslenme dahil terapötik ve profilaktik modları gözetilmesi, oynar. Sadece bebek ağırlığı ve rahatsızlık yakın ciddi komplikasyonlar getiren hastalıktan bir çocuğun vücut kurtulmak için bu kurallara ve uzman yardımı önerilerine sıkı sıkıya bağlı kalmanın uyarak.

Özetle, biz SARS tedavi gecikme gerekli değildir sonucuna varabiliriz. erken bir aşamada Belirtileri ve zamanında baskın iç enfeksiyonu belirlememizi sağlar. En önemlisi, zaman vücudunuzun dinlemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.