Bilgisayarlar

"Rehber" semboller: gülümsemeler koymak öğrenmek

Bu sosyal ağın birçok kullanıcı favori teması - "Contact" semboller. Aslında onlar, bir kişinin her nasılsa sayfayı veya durumunu çeşitlendirmek için yardımcı iletilerinizdeki özel bir şey not edin olmasıdır. Diyelim ki farklı karakterleri kullanabilirsiniz görelim.

sembollerini kullanarak "Office"

Klavyede olmayan "kişiler" karakterleri kullanmak istiyorsanız Yani, çözmek için çeşitli yollar vardır. en basit başlayalım. bilgisayar için en yaygın "ofis" kurtarılması gel. Daha doğrusu, "Word".

Eğer bir ya da klavyenizdeki olmayan başka bir karakter, sadece açık Kelime yerleştirin ve sonra belirli bir karakterin boş bir levha yapıştırmak isterseniz (sembol tablosundan alınmıştır). İşte bu seçip kopyalamak izlemektedir. Bundan sonra, sadece size gereken yere bir kopyasını yerleştirin. Sen sadece aldı ve kopyalanan ne sahip olacaktır. Ancak, her zaman birçok sembolleri "Koğuş" arasında görüntü istenen uzun bir süre bakmak istemiyorum.

Bu durumda, "Kişiler" listesine karakterler birkaç başka yol daha koyabilirsiniz. Şimdi birçok kişi sık sık yöntemleri kullanmak tam olarak ne anlayacaktır.

İnternet Yardımı

Tabii ki, oldukça sık, insanlar bir karakterin arayışında uzun süre oturmak istemezler. Prensip olarak, bu oldukça normaldir. Sen internette istediğinizi bulabilirsiniz.

World Wide Web size özel karakterler ve ifadeler bir bütün set sunuyoruz uzmanlaşmış sitelerin büyük vardır, sosyal ağın standart setinde veya klavyede değildir. İnsanların bulmak için çok daha kolaydır. semboller "temas" halinde doğru yere yapıştırılan, kopyalanamaz, izole: Belirli bir durumda Word kullanıyorsanız tam olarak aynı şekilde yerleştirilir. Ancak, hala bazı yolları vardır.

Barış "gülümsüyor"

Tabii ki, "Rehber" karakterler ifadeleri yazabilir. Uzun süre internetin expanses yaşayan edenler, yazarak, kolayca tweet veya durum eğlenceli kupa veya resmi dekore edebilirsiniz hızlı kombinasyonları çok şey biliyorum. Bu İstediğiniz surata için uzun aramasından kullanıcıyı serbest bırakır.

Dünyada insanların ifadeleri yapmanıza yardımcı çok farklı kombinasyonlar vardır. Böylece, olası tüm kombinasyonları hatırlamak mümkün değildir. Bununla birlikte, bu tür, örneğin, bir gülümseme olarak - ":-)" - ya da üzgün - ":-(." -, sen işaretleri birleştirerek seçeneklerini bilmek gerekir "Rehber" in karakterleri kullanarak bir gülen yüz koymak amacıyla birçok kullanıcı tarafından bilinen klavye. Eğer arama Emoji VK'daki sürerek kolayca sosyal ağ bulabileceğiniz özel bir klasör kullanabilirsiniz. Burada "duyguların" ve nasıl mesajınıza içine eklemek için her türlü bulabilirsiniz.

Eğer pek doğru belirli bir kombinasyonunu kullanarak değilse Ancak, bir grafik ekran olmayacak bir gülümseme (örneğin, topuz) yapmak risk. Bunun yerine, bir şey, bir veya başka bir duygu hatırlatacaktır karakterler yazmış edilecektir. O halde bulunabilir "Contact" için ne renk kombinasyonları ve semboller nasıl kullanılacağını görelim.

Gökkuşağının tüm renkleri

Bu yüzden sık sık insanların ifade için çeşitli eğlenceli ve sıradışı görüntüler statüsünde konulur. Örneğin, bir işaret ya da resim işareti makinesi. simge klavyesinde oluşturulamaz mevcut olağan seti yardımıyla, Katılıyorum.

Kullanıcıların yönetmek Ama onları koymak? şey aynı dizin Emoji VK size kayıt sıradışı ve güzel görüntüleri süslemek için izin karakterler ve anlamsız bir özel kombinasyon sunuyor olmasıdır.

Örneğin, belirli bir teknolojinin imajını orada burçları bulmak veya söyleyebiliriz. en Bazı özel ifadeler tanıtıldı nasıl örneğini analiz edelim. "Gıda" bölümünü alın. Böylece, sizin niyetiniz mesajınıza veya yulaf ezmesi kurabiye statüsünde çizmek olduğunu varsayalım. Bunun için sadece etiket eklemek ve aynı zamanda alt çizgi işaretini kaldırmak için doğru yere ihtiyacım var. noktalı virgül dahil olmak üzere tüm diğer karakterler,, gitmelisiniz. Mesajı gönderdikten sonra, onun yerine bu yazı, resim görünecektir.

aşk mesajları

Ayrıca "Contact" için karakterler yüreklilerin boyayabilirsiniz. Ayrıca, geniş bir yelpazede. Birkaç küçük olanlar ile çevrili bir kırık kalp, ya da bir büyük olabilir. renkli ve siyah beyaz kalpler vardır. Hadi onlar poz görelim.

Sen "Bize Ulaşın" karakterleri kullanabilirsiniz. Bu durumda, siyah bir kalbe sahip olacaktır. numara "3" - girmek için Alt tuşunu aynı anda basın. Eğer daha özgün ve renkli kalbi olmasını istiyorsanız, biraz ter olacaktır.

ilk şey tam olarak güldürecek istediğinize karar gerekir. Biz iddia edilen bir kalp modeli ve rengi bahsediyoruz. Bundan sonra, en iyi bahis istenilen görüntüyü ve kodunu bulmak için Emoji VK, geri dönmek demektir. "Love" Ara ayakta. Sonra mesaja sembollerin gerekli kombinasyonunu kopyalayıp basitçe gerekli yere yerleştirin. Bitti!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.