Bilgisayarlar

Için "arkadaşları" bir mesajda bir fotoğraf göndermek için nasıl ilgili ayrıntılar

Bugün sosyal ağı hakkında ayrıntılı konuşmak karar verdi. Bu konu şu anda çok alakalı olduğu için "arkadaşları", bir mesajda bir fotoğraf göndermek için öğrenebilirsiniz.

maddi yönü

Yeni başlayanlar hatta bazı fonksiyonlar dahil olmadığını fark yoktur. Sosyal ağ para kazanmak için ihtiyacı arasında Elbette, kendi varlığı için ve ayrıca tüm kullanıcılar için hizmetleri sağlamaktadır. Yeni başlayanlar sürekli çeşitli sorular ortaya ve bunlardan en popüler "Sınıf arkadaşları" aracılığıyla başka bir kullanıcıya bir fotoğraf göndermek için nasıl. Bugün detaylı olarak bu sorunu analiz edecek ve doğru şekilde nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.

kanun

Hiç sadece özel bir mesajda resmini ayarlamak olduğunu uyarmak istedim, sen biraz farklı yapılır olamaz. Biz dikkatle sonuna kadar bu makaleyi okumanızı öneririz. Birçok kullanıcı, özellikle yeni başlayanlar, hemen bir soru, sadece bir fotoğraf çekmek ve diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, kişisel bir mesaj göndermez neden böyle yapılmasına izin verilmeden doğar. Aslında bir şey olduğunu o kadar uzun zaman önce, bu nedenle, internetten fotoğraf çekmek ve yasaktır projenin diğer üyelerine göndermek için, telif hakkı koruması yürürlüğe yeni bir yasa çıktı. Bir sosyal ağ "Odnoklassniki" kullanırsanız, ancak, nasıl hala öğreneceksin arkadaşına bir fotoğraf göndermek için. Sadece bu kutunun dışında biraz yapılır.

gülümseyerek Görüntü

en düzgün sosyal ağ "Sınıf arkadaşları" fotoğraf gönderirken nasıl bakalım. Yolları birkaç vardır anda göndermeye, ama biz bunlardan sadece en popüler anlatmak karar verdi. en gülümsüyor ile başlayalım. Ödediğiniz zaman sınırsız miktarda satışa sunulacak sadece elli fotoğraflarını olsun. daha sipariş üzerine Ücretsiz gülümsüyor. Biz küçük şeyler üzerinde para harcıyorsun tavsiye ve hala ticari daha kötüdür Nitekim olarak, bir kamu seçeneği yapmıyorum. Satın alınan ifadeler o zaman kendi hesaplarını doldurmak zorunda gidiyoruz, ödeme tarihinden itibaren sadece kırk beş gün çalışacak. Şimdi "arkadaşları" bir mesajda bir fotoğraf göndermek için hakkında konuşmak yoktur. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu anda en popüler biridir. resim göndermek Yolları, çeşitli vardır. Önce, bir fotoğrafı bulmak ve onun albüme eklemek gerekir. Sonuç olarak, "arkadaşları" bir mesajda bir fotoğraf göndermek için nasıl sorusu yakında çözülecektir. Bu görüntü PM transfer olasılığını açılacaktır.

talimat

Neşeli haber son güncelleme hizmetinde bize sosyal ağının geliştirilmesi getirdi. Bir mesajda bir fotoğraf göndermek için "Sınıf arkadaşları" gibi Şimdi, sorunu çözmek, bir kaç tıklama mümkündür. Bu durumda, albümünüze bir resmi yüklemek için gerekli değildir.

Netlik sağlamak için, fonksiyonun detaylı bir algoritmadır.

  1. Hesabınıza gidin.
  2. Biz alıcının gelecekteki görüntüye mesajlar yazmaya devam edin.
  3. Giriş alanı tex sağındaki dikkat edin.
  4. Biz bir kamera şeklinde özel bir simge aramak ve üzerine tıklayın.
  5. Windows Gezgini, bulmak gerekli fotoğraflar.
  6. Biz indirmek için bekliyor tamamlandı.
  7. Biz bir mesaj göndermek.

Hepsi bu. işlevi yalnızca sitenin tam sürümünde kullanılabilir durumdadır. Telefonda, ancak, mesajlarla alınan görüntüleri görüntüleyebilirsiniz. geliştiriciler yakın gelecekte uygun uygulamaya fotoğraf göndermek için araçlar eklemek için söz çünkü mobil cihazların kullanıcıları, üzgün olamaz. Ben proje kullanıcıların uzun bu işlevin görünümünü aranan ve yönetim hala kendi görüşünü dinledi olduğunu söylemeliyim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.