Haber ve ToplumÜnlüler

Aktris Natalia Egorova: biyografi, filmografi, fotoğraflar

Natalia Egorova - harika bir oyuncu, Sovyet zamanında popüler oldu. kişi sansasyonel tarihsel televizyon programında ısırmış İmparatoriçe Catherine I, yıldızı rolünü yardımcı seyirci ilgisini Return "Saray Devrimlerin Sırlar". 65 yıl içinde, bu şaşırtıcı kadının katılımıyla yeni ilginç filmler ve TV dizisi ile hayranlarını mutlu mesut, aktif olarak uzaklaştırıldı devam ediyor. Yani, biz onun hakkında ne biliyoruz?

Natalia Egorova: Biyografi yıldız

Gelecek "Catherine" 1950 yılında dünyada kendi görünümünü mutlu anne yapılmış, kızlar için memleketi Stavropol oldu. Ancak, erken çocukluk Natalia Egorova sonsuz yolculukların bir dizi olarak tanımlamaktadır. Şehirden şehre, aile, mesleki faaliyetlerinden, asker babası ile bağlantılı olarak seyahat etmek zorunda kaldı. Natalia ailesiyle seyahat Orta Asya'nın bütün.

Sibirya taşındı ailesi zorunlu ölçüsü oldu. Gelecekteki aktris doktorlar "tüberküloz" teşhisi ne zaman bu gerçekleşti. Natasha ailesi ilaç ve doğru beslenme ile birleştiğinde kuzey iklimi, kırılgan vücut üzerinde iyileştirici bir etkiye sahip olacağını hissetti. Öyle de oldu, Natalia Egorova iyileşti.

Genç yaş, aktris hayatlarında iyi çağırdı. Aktif kızlar hobilerinden bir sürü vardı. arkadaş ve tanıdıklar arasında, o mutlu okul oyunlarında ve konserlerde yer almayı kabul, sanatçının itibar gördü. Natalia Egorova ayrıca spora zaman çok ama çocuklukta onların acılarını unutma çünkü sağlık için ilk etapta bunu yapıyor.

öğrencilik

Irkutsk Theatre School kabulde kararı Natasha yaratıcı rekabet monolog kahraman Catherine hazırlanmak bile ailelerinden, belgeler gizli dosyalanmış, dürtüsel oldu "Fırtına". Tabii ki, yetenekli bir kız hemen kabul Ancak kurumun bir öğrenci sadece bir sene kalmıştır. Amaç o iki yıl sonra alınan Egorova Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu, oldu.

Bir öğrenci olarak, "Ekaterina" sürekli elbette dayanılarak oluşturulduğunu Yeni Drama Tiyatrosu ait oyunda rol aldı. o görüntünün Elizy Dulittl onu sıradışı yorumu, o "My Fair Lady" oynadığı görünce Hatta daha sonra, seyirci etkilendim. Bir başarı olarak oynadığı oyuncu hevesli Diğer performansları.

Natalia Egorova - aktris, bir öğrenci sinema dünyasında kendisi için bir isim yapmaya çalışan olarak zaten. Öğrencilerin MAT mezun olana kadar çıkarılmamalıdır kuralı rahatsız etmedi. Onun katılımın ilk resim dramı oldu "Kent ilk aşk." en unutulmaz yükselen yıldızı Nina rolü var olan filmi "büyük oğlu" idi.

ilk başarıları

80'lerin ortasında Şöhret "Catherine". kimin görüntü filmi "Bekleme" in Natasha oluşturulan bir genç öğretmen - Onu Masha Pavlova sevme İzleyiciler. Unutulmaz genç oyuncu tarafından canlandırılan diğer rolleri vardı. "Fırtına uyarıları" diye "Başkanı Night" Vera Vasilyeva imajına yargılanan kütüphaneci Lida oldu.

Yeni Drama Tiyatrosu aktrise Sadakat 1984'e kadar devam etti. ona "aşk" ardından oldu Çehov Moskova Sanat Tiyatrosu, bu güne kadar kalır yıldızı. Film isteksizce vurulduğu tiyatro, 90 yıl içinde Yegorova için gerçek kanalı oldu, aktör yeterli teklifler değildi.

Ben retrodrame "Barack" diye Devlet Ödülü verildi olduğu bir rolde oynadığı Natalia Egorova olabilir kendime hatırlatmak. Bu nedenle Rus-Alman projeye, o geri spot yönetim oldu.

canlı rol

dizi, kadın oyuncu zafer ikinci saat oldu - "Saray Devrimler Sırları". Karakteri izleyiciye kararlı ve zamanında eylem boş Tahta yardımcı olmak için, akıllı, pratik ve seksi bayan olarak yıldızı tanıtıldı Catherine, oldu. kahraman suretinde Fotoğraflar Natali Egorovoy aşağıda sunulmuştur.

Başarılı ve aktris ile "Rus isyan" oldu, resim arsa Puşkin'in ödünç oldu "Yüzbaşının Kızı". Natalia oynadığı Komendantsha, bandın en renkli karakterlerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca, fanlar o Nina Ivanovna, kahramanların birinin eşi rol oynar ünlü TV dizisi "Kamyoncular", bir yıldız görebilirsiniz.

Kişisel yaşam

Ne yazık ki, bir seslendirme aktris hayatı pek sakin. İlk aşk Öğrencilik yıllarından bir yıldız oldu. Nikolai Popkov - bir koca Natalia Egorova seçtiği bir adamın adıydı. Kişisel yaşam - "Catherine" röportajda değinmek etmediğini bir konu. Ne bilinen medeni birlik karı koca çok meşgul kariyer ve ayrı yetiştirilen olarak birlikte yaşayan 16 yaşından sonra dağıldı olmasıdır.

aktris ve gerçek bir trajedi yaşamış, onun tek oğlu Alexander Hindistan'da bir tatil sırasında trajik bir biçimde öldü. Şu anda, ulusal sinemanın yıldızı yeni bir evlilik yalnız yaşayan, o asla girilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.