Ev ve AileÇocuklar

Camp "Genç Muhafız" - Karadeniz kıyısında harika bir tatil

Camp "Genç Muhafız" Karadeniz'deki Odessa yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca bu deniz kenarında aktif bir tatil için çocuklar alır. Dinlenme ve eğlence, eğitim faaliyetleri ve turlar, röle yarışları ve yarışmalar - Bu merkez rebyatnya sundukları kapsamlı bir liste değildir. Eğer kampa ilk çocuğunuzu göndermek istiyorsanız, mümkün olduğunca bu konuda öğrenmeye çalışın.

Tanışma - Camp "Genç Muhafız"

Onun hikayesi Çocuk Merkezi 1924 yılında başladı. Aynı seferinde 200'den fazla çocuk dayanamadı ve sadece yaz aylarında çalışmıştır. konaklama çadırları kırıldı için, gıda kamp mutfakta hazırlanır. "Ukrayna Artek" tam burada 1935 yılında düzenlendi.

1956 yılında merkezi "Genç Muhafız" kamp seçildi. Odessa ve değişmiş beri sahil, kamp dönüştürülmüştür - dikkate çocuk ve ergenlerin mevcut ihtiyaçlarını alınır.

"Güneşli" ve "Star" (yıl boyunca) ve (yaz aylarında) "Kıyı": çocuk merkezi üç kampa bölünmüştür. Her biri kendine has özellikleri vardır, ama bir şey onları birleştiren - çocuklara sıcak ve samimi bir tutum.

boş

her çocuğun hayran oldu ve ilgi olmadan kalmadı böylece Dinlenme düzenlenmiştir.

 • Spor oyunları, röle yarışları ve yarışmalar.
 • Konserler, performanslar, yetenek yarışması.
 • Shaw alimleri, sınavlar.
 • El Sanatları: hediyeler, takılar ve yaratıcılık diğer formların üretilmesi.
 • deniz, gezi ve sergiler üzerinde yürüyorum.
 • Dolphinarium bir ziyaret, bir hayvanat bahçesi, bir tiyatro.

Çocuk kamp "Genç Muhafız" büyüleyici ve unutulmaz dinlence sunmaktadır. Çocuklar uzun arkadaşları ve ailesi aldığımız izlenimleri paylaşmak olacaktır.

kurtarma

Sıhhiye sınıfı eğlence etkinlikleri yürütmek üzere gerekli tüm donanıma sahiptir. vurgu hastalıklarının önlenmesi ve vücudu güçlendirmek üzerindedir. deniz ve güneş banyosu içinde üzerinde olumlu etki yüzme çocuk sağlığı.

Günün doğru sıralama içerir:

 • Taze havaya maruz kalma;
 • Dengeli beslenme;
 • günlük dinlenme;
 • Gün boyunca sabah jimnastiği ve spor.

Bir çocuk, hasta düşerse, o kampta "Genç Muhafız" geldi, o tıbbi yardım sağlanacaktır gerekiyordu. merkez çocuğun yeni duruma uyum ve akranlarıyla iletişim zorlukları çözmek için yardımcı olmak için psikologlar tarafından açıyor.

Nasıl kamp için çocuğunuzu hazırlamak için?

İlk kez kampa "Genç Muhafız" dinlenmek için bir çocuk gönderme, doğru yapılandırılması gerekir.

 • çocuk merkezinde kalış kurallarını öğrenin ve oğulları veya kızı hakkında onlara.
 • Çocuk almalıdır olumlu ruh dinlenmek için. Onunla negatif hikayeleri tanıdıkları deneyimini tartışmayın. kamp onların beceri ve yeteneklerini yeni arkadaşlar bulmak ve geliştirmek mümkün olacağını açık bir şekilde gösterin.
 • Onun yaşa ve bağımsız çocuğu ikna etmek önemlidir.
 • Hamd ve şerefe, bu kendilerine güven kazanmak için yardımcı olacaktır.

Hangi yaşta bir çocuğun kamp gönderebilir?

Genellikle çocuklar kamp kurallarına ışığında alması. çocuk için eşyalarını kendini izlemek ve gözlemlemek mümkün olduğunda Yine ilk ziyaret olması gerektiği hijyen kurallarını. Kampa bir çocuk göndermeden önce, kuralları ve güvenlik kurallarına uymak mümkün olacaktır emin olun.

yönetim içinde sor günün moduna iyi aramalarınızı uyan ve zaman. Çocuğun ilgi alanlarına sahip konuşmaları sırasında, başarıları için boş vakit ve övgü harcıyor nasıl.

Yani oğlunuz veya kızınız kolayca iyi arkadaş bulmak için, yeni ortama uyum sağlığınızı iyileştirmek ve deniz dinlenmek mümkün olacak. Unutulmaz izlenimler kalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.