FormasyonOkullar ve üniversiteler

Kim ve nasıl Potanın burs atanacak

Şu anda, aktif ve yetenekli öğrencilerin öğrendikleri üniversite, aynı zamanda sadece teşvik edilmektedir hükümet programları, yanı sıra çeşitli hayır kurumları. Bunun çarpıcı bir örneği bugüne kadar yüksek öğretimde bin öğrenciye ödenen Potanın burs vardır.

Bunu elde etmek için, sadece "mükemmel" son iki seans geçmesi ve ardından yarışmalara katılmak zorundadır. Uygulamalar üniversiteler avans bulunmaktadır. burs Potanın layık olanlar, eğitim kurumlarının politikasına bağlı olarak artan veya sosyal almak ve normal olabilir.

Bu ödeme için rekabet amacı alışılmadık bir şekilde düşünmek, aynı zamanda liderlik ve yüksek örgütsel niteliklere sahip olabilir aktif ve yetenekli gençlere, aramak içindir. Öğrenciler iki turda test edilir.

Bunlardan ilkinde istihbarat ve erudition üzerinde egzersizleri içeren bir yazı atama, yapmak gerekir. Bu adım için izin verilen süre 40 dakikadır. gösteri mevcut liderlik ve organizasyon becerileri - İkinci tur Eğer kendini beğenmiş, yani geri kalanını ikna etmek gereken bir iş oyununda şeklinde yapılacaktır. Testler genellikle birkaç gün sürer ve kendilerini göstermek için yetenekli gençlere büyük bir şans vardır.

Potanın Vakfı 10 yıl önce kurulmuş kar amacı gütmeyen bir organizasyondur amacı da kültür ve eğitim alanında sosyal önemli projelerin hayata geçirilmesidir. hibe başvuru sahipleri olan testler, yeterli katılımcı birçok işaretlemek ilginçtir. Kazananlar sonra yıl boyunca aylık bazda kendilerine ödenecek ek fonlar, aynı zamanda gelecekteki çalışmaları için büyük bir deneyim elde değil.

Bu oyunların çok atmosfer parlak ve doymuş olduğunu. İlk tur sadece, daha aktif hale getirir, istihbarat kontrol genellikle günlük yaşamda geçmek birçok olay ve olgular hatırlamıyorum değildir. diğer şeyler arasında, bir iş oyun şeklinde gerçekleşir testi, ikinci bölümü büyük bir deneyim sağlar. Sınırlı bir süre içinde gençlerin tanıdık olmayan insanlarla temasa geçmek gerekir. Bu durum takımda yeni uzmanın varış anımsatır. rekabeti kazanmak için zor, ama mümkündür. Bugüne kadar 6.000'den fazla arkadaşlarının kimin yaptığını.

Potanın Yardımlaşma Fonu sonradan kendi alanında iyi uzmanlarını olabilir parlak ve enerjik gençleri destekler. Uzman kurulu üyeleri büyük kuruluşlarda personel eğitim kuralları pratik psikologlar vardır. Onlar sadece adil katılımcıları değerlendirmek değil, aynı zamanda stres dışarı, özgeçmiş yazma tavsiyelerde ve farklı deneyimlerini paylaşmak.

Potanın burs sadece zekice tüm testleri geçmek ve en iyi yönümü göstermek olanlara verilir. Büyüklüğü yıldan yıla değişmektedir. Bugün biraz üzerinde 4000 ruble olduğunu. Buna ek olarak, kazananlar yaz ve kış okullarına katılma fırsatı elde edeceksiniz, hangi bir atölye, ana sınıfları, tartışmaların çeşitliliği ve aynı zamanda gelişmiş ve hibe tahsis edildiği en uygulanması için, sosyal projelere sunulmaktadır böyle devam eder. D. vardır.

Potanın burs öğrencilerin geliştirmek için büyük bir fırsat mali durumunu, hem de gösteriyi kendisi. Bunu elde etmek için yapılır testi sıklıkla tanıtır ve birçok gençleri bir araya getiriyor. Daha sonra, çoğu bakılmaksızın ikamet ettiği yerdeki güçlü dostluğu bağlamaya başlıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.