SeyahatYol tarifi

Ekim ayında Nha Trang: hava, turistik, eğlence

Ekim ayında Nha Trang - yeni ülkeyi omzuna herhangi bir koşul öğrenmek sever mevcut turist gelince, değişen havaya rağmen, egzotik ülkede vakit geçirmek ve dinlenmek için bir fırsattır. turist ağırlamaya her zaman mutlu Vietnam'da merkezinde güzel bir şehir. Ama ne hazırlıklı olmak gerek? Ekim ayında Nha Trang hava nedir? Orada ziyaret seyahat incelemeleri, bu sorulara cevap vermek. Onlar da bu süre zarfında görebilirsiniz gerçeği bahsediyor.

Ekim ayında Hava

Nha Trang Vietnamca Ekim ayında sonbahar hissediyorum. burada sararmış yapraklar görmezsiniz çünkü Tabii ki, bizim enlem için yılın zamanı sıradışı tanımı vardır. Vietnam'da, sonbahar daha sık yağmur ve bulutlu havalarda anlamına gelir. ayın sonuna sadece birkaç güneşli gün verecektir.

Ancak, Trang Ekim başında, ayın son günlerinde olduğu gibi - akşam veya gündüz yağmur yağar. Korkma: çoğunlukla hafif yağmurlu. Ayrıca, ortalama günlük sıcaklık okumaları otuz dereceye ulaşması gibi, burada soğuk olduğunu düşünmüyorum. Demek ki hava Ekim ayında Nha Trang yeterince iyi olduğunu söyleyebiliriz. Yorumlar şu anda bu ısı burada iddia ediyor. İklim dinlenme için uygundur.

Nha Trang plajlar

Vietnam bu bölümünde sahil Güney Çin Denizi ile yıkanır. Aslında, su çok şeffaf, güzeldir. Kum dokunmak güzel ve genellikle sarıdır. Gezgin Yorumları Nha Trang plajları nadiren bu kadar tehlikeli deniz hayvanları, denizanası ve görülür üzerinde. N. aynı zamanda büyük taşlar ve deniz kabukları diye bir şey yok olduğunu göstermektedir.

Sahil bütçe seyahat yeteneğini takdir ediyorum. Eğer şezlonglar ücretli gerektirir yoksa, sadece kum ve yüzmek dinlenebilir. Kolayca nedeniyle elverişli konumu otele herhangi birinden ulaşılabilir öncesinden bu yana turistlerin çoğu, merkezi Nha Trang şehir plajı ziyaret edin. Böyle rekreasyon alanları kirli olduğunu popüler basmakalıp rağmen Nha Trang bir istisnadır. Temizlemek için yeterlidir.

Ekim ayında Nha Trang istirahat

Hava koşulları bu ay turistlere eğlence koşullarını belirlemek için fırsat verir. nedeniyle sık yağmurlar ve güçlü rüzgarların sahilde dinlenmek için karar yoksa, kendi tercihlerine göre diğer ortağı yerini alabilir. Eğer sörf için becerilere sahip Ancak, nedeniyle uygun havalarda bunu göze alamaz.

Ekim ayında Nha Trang - o da Vietnam "Vinpearl" ünlü parkı ziyaret etmek için harika bir fırsattır. Bunu yapmak için, bir hedef var ada, almak için. Bu teknelerin yardımıyla yapılabilir, ancak bir kural olarak, turist teleferik kullanmayı tercih ediyorum. Seyahatin Bu şekilde tehlikeli veya çok olağandışı bir şey ifade etmiyor. Tabii ki, yol (Yüksekten korkuyor durumunda) yaklaşık yetmiş metre yükseklikte olduğunu belirtmek gerekir.

Üç kilometre "Vinpearl" adı verilen bir park. çocukları hem de yetişkinleri memnun edecek turistik bir sürü var. Genellikle burada bir gezi sabahtan akşama kadar devam eder. Bu nedenle, bir yerde adada yemek gerekir. Neyse ki, açlığını gidermek için değil, aynı zamanda Vietnam mutfağı denemek için yani kendiniz için yeni bir şeyler öğrenmek için değil, sadece mümkün olacak hangi gıda şirketlerin çok sayıda.

Nha Trang konumlar

Nha Trang Ekim ayında (Vietnam), yerel kültür hakkında daha iyi bilgi olarak yerine sen çare yakın konumlar ziyaret ve eşsiz Asya lezzet yaşayabileceğiniz bir plaj tatili teşvik etmektedir. Ünlü anıt farklı mimarisi ile karakterize edilen bir Katolik katedrali olarak kabul edilir.

Ancak, çoğu yolcuları hala yerel türbelerin çekmek. Örneğin, taraftarlar kendi hizmet Hindu tanrıları sonrası Po Nagar Kulesi. Ayrıca Uzun Shon sonuna kadar aksi halde Pagoda ve yerel atmosfer hissetmedim mutlaka ziyaret edin. Gezginler genellikle bir tepenin üzerindedir en unutulmaz büyük Buda heykeli vardır.

Bao Daya - Eğer Vietnam imparatorun hayatında ilgileniyorsanız, o zaman bu tür bilgiler, villa bu ülkenin son hükümdarı de bulabilirsiniz. Ekim ayında Nha Trang - istihdam ve çocuğu bulmak için büyük bir fırsat. Örneğin, o hayvanların sualtı dünyasında yaşayan bakmak mümkün olacak yerel akvaryum Oşinografi Enstitüsü, götürürler.

Nha Trang Turlar

Kural olarak, turist Nha Trang çeşitli geziler ziyaret etmek tercih ederim. en yaygın ve popüler gezileri biri yakında bulunmaktadır adaların tur olarak kabul edilir. Sen (çeviride isminin "adanın Silk" tekabül) pitoresk Hon Tam'ı keyfine varacaksınız. Eğer yerel gelenekler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz etnik nüfuslar vardır. Bu hayvanların fazla on beş yüz vardır Monkey Island, gibi aynı zamanda turistler.

Ekim ayında fiyatları

Bu fiyat oldukça uygun dönemdir. Nha Trang seyahat etmek isterseniz, Ekim ayında, tatil maliyeti nedeniyle hava değişikliklerine oldukça kabul edilebilir olacaktır. Eğer üç yıldızlı bir otelde yaşıyorsanız Hakkında bu ayın haftada (arka uçak dahil) iki bin dolara mal olacak. Tabii ki, gerek ve alışveriş, gezi ve diğer eğlence etkinlikleri için ekstra para.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.