Bilgisayarlar

Görünüm sayfalar "VKontakte" kapattı. Nasıl kapalı bir sayfa açmak için?

Sosyal ağlar uzun olması özel bir şey değildir ve hatta tam tersine, onlar gündelik yaşama alışmış. Hemen hemen her gencin artık "VC" veya "Twitter" bir sayfa yoktur. Orada, fotoğraf paylaşmak iletişim müzik ve çok daha dinleyebilirsiniz. Ilginç bir gerçeği herhangi bir kullanıcı onaylanmamış kullanıcılardan sayfaya erişimi kısıtlamak olabilir. Bu seçenek izin tanıtıldı bir kişi bağımsız o ile ve kimin yok sohbet etmek istiyor kiminle karar verir.

Yani gizlilik ayarlarını değiştirerek, kimsenin onun kanıtlanmış düşünüyor bu insanlar için fotoğraflarınıza erişim verebilir. Yine de, orada gizli kalmasını isteyen insanlar her zaman vardır, ama yine de kişisel bilgilerini görüntülemek istiyoruz. Bu sosyal ağ Runet en popüler olduğundan Kural olarak, bu "VC" nin sayfaları ile bağlantılıdır. görüntüleme "VKontakte" olası sayfaları kapalı Bu makale söyleyecektir.

gizlilik nedir?

Onun sayfaya gizlilik ayarları veya erişim - Hesabınız diğer kullanıcıların kabiliyetini sınırlayan çok sayıda seçenek. Yukarıda belirtildiği gibi, bu ona iftiralarını ve anonim önlemek amacıyla yapıldı. "VC" yaygın bazı seçenekler gibi Anayasa'nın doğrudan sonuçları, çünkü geliştirilen gizlilik konudur haberleşmenin gizliliği.

Ayarlar videoya dış kullanıcılar ve ses kayıtları, fotoğraflar, kişisel mesajlar için erişimi engellemek için izin verir. Böylece, herkes için sayfaya tamamen kapatmak erişim mümkündür. Birçok kişi soruyor: "Nasıl kapalı sayfasına bakın ki?" Bu durum, aşağıda ele alınacaktır.

Nasıl yasağı erişebilirim?

sosyal ağ "VKontakte" olarak kullanıcıların sözde kategoridir. Onlar "Aşağıdaki" "Arkadaşlar" ve diğer üçüncü taraf ayrılır. onları ve kuruldu kısıtlamalar arasındaki farklılaşmayı erişebilir olmak. Başlangıçta, kullanıcı kayıt sayfası herkes tarafından kullanılabilir, ancak önce sekme "Gizlilik" bölümünde "Ayarlar" giderek değiştirebilirsiniz. Kategori değiştiriliyor veya bireyleri seçerek, bir kişisel sayfaya erişimi yapılandırabilirsiniz.

Sonraki tüm işleri yürütecek filtresi "VC" dir. Genellikle insanlar herhangi bir sır varsa bulmaya, "VKontakte", görüntüleme, örneğin sayfaları kapalı, ama bu soruya net bir cevap mümkün değildir bulmak için.

Kapalı sayfalarını görüntülemek yeteneği

Yani gerçekten kapalıdır sayfada ne görürse? Ne yazık ki, görüntüleme "VKontakte" mümkün değildir sayfalarını kapattı. Sosyal ağ sadece geliştirilmiştir zaman önce, delik bir sürü şifrenizi almak için fırsat verilmiş olanlar da dahil olmak üzere, vardı. Şimdi durum tamamen farklıdır. Şimdi, görüntüleme çevrimiçi sayfalar "VKontakte" kapalı yürütmek için kesinlikle hiçbir yolu yoktur.

Neden imkansız?

Gizlilik hakkında tüm bilgiler şirketin sunucularında en çünkü erişim kısıtlama mümkün değildir "kırın". Sadece herkese erişim sağlayan: sistem prensibi kilidi belirli gruplar üzerinde çalışır, ancak şimdi tam tersi önce edin. Bu oldu bir engel "hacker" çoğunluğu için. Daha önce, yazılımın büyük miktarda vardı, ama onlar manuel yöntemler aynı prensip üzerinde çalıştı çünkü şimdi, kapalı sayfalar "VKontakte" programları olamaz inceleyen, ama şimdi bu imkansız.

Özel sayfalara erişmek girişimleri

Elbette hala vardır, sosyal ağ "VC" ideal değildir ve bazı "delik". Kullanıcı kimliğini içeren bağlantıyı tıklayarak istediğiniz bölüme erişim. Bazı tam Bazı bölümlerde giden bağlantıları almaları tavsiye: Bu tanımlayıcı ile fotoğraf, video ve yerine, ancak açık malzemelerle sayfaya yönlendiriyor çünkü, yardımcı olmuyor. Bu bölümlerde sayfa referansları olan kişi eksik Belki de bunun nedeni, faydalı olacaktır. kimlik yok olup olmadığını nasıl kapalı sayfalar "VKontakte" nin inceleyen yapabilir?

Bunu öğrenmen gerekiyor. çeşitli yolları vardır. Genel olarak, her kullanıcı için, ama bir kısmı bir alt alan ile şifrelenir - referans harfi. Kimliğini bulmak için, sen adam sayfasına gitmek "bir hediye kullanıcının gönderdiği" tıklamanız gerekir, sağ tıklayın ve "Bağlantı Konumunu Kopyala". Adres çubuğuna ve içindeki rakamlar yapıştırın ve kullanıcı kimliği olacak. Yanında Çeşitli işlemler gerekli yapabilirsiniz.

Özel fotoğrafları görüntüle

görüntüleme sayfaları kapalı olmasına rağmen "VKontakte" mümkün değildir fotoğraf hala mümkün erişmek için. yöntem oldukça basit ve etkilidir. O gözlenen bir adamın fotoğrafını bulmak gerekiyor, sonra hızlandırılmış görünümüne gidin ve fotoğraflar arasında geçiş. Onlara sıradan erişim kapanmış olmasına rağmen, görüntülemek mümkün olacak. Bu "delik" teknik servis ortadan kaldırmak mümkün olmasa da, bu kadar çok etkin olarak kullanıyor.

Hizmetler kapalı sayfalarını görüntülemek için

Çevrimiçi kapalı bölümlere insan erişim sağlamak için sayfaya bir bağlantı sunan sitelerin büyük bir çeşitliliği vardır. Genel olarak, sadece yukarıda sözü edildiği şekilde otomatik, yani ikame meydana kullanıcı kimliği bölümüne son yoluna. gizlilik sorunları üzerinde çalışırken Daha önce, bu siteler gerçekten etkili, çok sıkı değil, ama şimdi kullanımları sıfıra eğilimindedir. tek yolu onun sayfasını artırmak bir kişi hakkında bilgi edinmek için - bu onun arkadaşlarına katacak ya da bir şey söylemek için arkadaşları sormak. Diğer yöntemler, etkisiz veya kaçak ya vardır.

Sonuç

Söylendiği gibi, tarama tarafından "VKontakte" mümkün değildir sayfalarını kapattı. Son zamanlarda, gizlilik üzerine çalışmalar çok aktiftir ve güvenlik sistemi sürekli olarak geliştirilmektedir. Bu kolayca insanların sosyal ağ sunucuları üzerinde değerli belgeleri, güvenmek olasılığı daha yüksektir gerçeğiyle açıklanabilir kişisel verileri ve fotoğraflarını ve kılavuzu etkileyebilecek bir sızıntı en olumlu yol değildir. Her durumda, üçüncü şahıslara kişisel bilgilere erişmek için tüm girişimler kesinlikle çeşitli güvenlik sistemleri tarafından yasaklanmıştır. , Kullanıcının haberi olmadan özel bilgilere erişim Özetlersek imkansızdır ve bunu yapmak için yardımcı olacak hiçbir programlar veya hizmetler vardır. Onlar Rusya Federasyonu yasaları ihlal Dahası, bu tür manipülasyonlar yasadışı. Sosyal ağ yönetimi "VKontakte" aktif yanlış sayfa "çatlak" çalışıyoruz korsanlara mücadele ediyor. yaptığı yazışmalar veya fotoğraflar başkasının eline düşecek olursa herkes, gibi olabilir. yaratıcıları için bu kesinlikle projenin popülerlik etkileyecek ün ciddi bir darbe olabilir. Onlar aktif olarak tüm kullanıcıların verilerinin gizliliği için savaşıyoruz bu nedenle içindir. En iyi çalışanlar şirket çalışmış olmak sayede güvenlik - Ana atı "VKontakte".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.