ÇirkinlikMobilya

Erişimi - Engelli bağımsız hareket imkanı

bağımsız hareket edebilme yeteneğindeki kayıplar ciddi hastalık, yaralanma ya da alt ekstremite amputasyon bir sonucudur. Bu durumda hareket etmek hastayı döndürmek için tekerlekli sandalye ya da diğer benzer cihaz yardımcı olabilir. Bu sorunla başa çıkmak zorunda olanların çoğu, bu açığın bir sonucu olarak böyle bir ürünü satın almak için ne kadar zor olduğunu hatırlıyorum. Bugün, zaman değişti ve tekerlekli sandalyeler birçok mağazalarında satılmaktadır. Bundan başka, kişinin tek tek anatomik ve fizyolojik özelliklerine göre seçmek mümkündür.

Erişimi çalışma koşulları, hastanın fizyolojisi ve hastalık belirli bir amaç özelliklerine bağlı olarak seçilir. Geniş aralık onları koltuk, koltuk sırtının yüksekliğine dayalı istediğiniz cihazı seçmek ve gerekli tüm özelliklere sahip sağlar. Teknik özellikler belirli bir hastanın özelliklerine uyum sağlamak zorundadır. Tekerlekli istenen kol dayama kolayca katlanmaktadır bu ise, kullanım kolaylığı, kararlılık ve sağlamlık farklıdır ve nakil hastaya müdahale etmemelidir. Bazı modeller tekerlekli sandalyeler rahat nakli hasta için daha fazla alan boşaltır çıkarılabilir kol dayama ile donatılmıştır.

seçtiğinizde bir cihaz aynı zamanda operasyonun koşullarına dikkat edilmelidir. tekerlekli sandalye odasında uzun süre ameliyat olacak, o zaman düz ve pürüzsüz yüzeylerde de kendilerini kanıtlamış dolu lastikler ile tekerlekleri uygun. hepsi kaldırım düzensizliklerini yumuşatmak beri sokaklarda kullanılmaya da müsait Havalı lastikler. katlanması olasılığı sağlayan inşaat olan Erişimi, hastanın kolay taşınması için izin verir ve depolama fazla yer işgal etmez.

tekerlekli sandalye aktif tip - motor fonksiyon kısmi kaybı olan hastalar, engelliler için özel bir tekerlekli sandalye lazım. Manevra ve nispeten hafif, bu tür cihazlar hızla ve etkin bir yaşam tarzı kadar yakın hastaya yardımcı yönetim becerileri mastering sonra dağıtılır. elektrikli sürücü ile donatılmış vagonlar, onlar operasyonda, kullanımı ve bakımı kolay, güvenilir, çünkü engelli bir kişinin zor bir hayat basitleştirmeye yardımcı olacaktır.

Modern tıbbi kurum yardımıyla, tekerlekli sandalye kullanımı olmadan hayal edilemeyen bir klinik veya hastane toprakları üzerinden hastaların hareketi. sağlık olarak, tekerlekli sandalye tekerlekli sandalyeler prosedürleri veya sınav yeri hastayı teslim değil, aynı zamanda onu temiz havada yürüyüşe izin vermek için sadece kullanılır. tekerlekli sandalye kullanımı tıbbi personele çalışmak çok daha kolaydır ve hastaların yaşam kalitesini artırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.