HobiDikiş

Kendi elleriyle albümleri oluşturabilir Deşarj

orduda görev Tüm çocuklar, bunu sözde dembelsky albüm kalmalıdır hizmet yılı herkesin hafızasında gerekli olduğunu biliyoruz. Ne olduğunu ve nasıl ellerini adımlarla dembelsky albüm yapabilir - tüm bunları ve konuşmak istiyorum.

bazı kurallar

İlk adım aslında ne olduğunu anlamaktır. Yani dembelsky albüm askere asker varlığına olmayan bir kağıt türüdür. Ve yapıştırılan resimlerle sadece kalın bir not defteri değil. Kendi başına dembelsky albüm bile ikinci aynı sadece bulmuyorum, bir sanat eseri, kitabın bir tür, yani benzersiz çağrılabilir. O bir kişi için yarattı. senin dembelsky albüm, yaklaşık 100 gün önce düzene alır Üç ay emekli olmadan yani. E. yapmaya başlayın. Bu yararlı olabilir mı? Çok önemli örtü. Onun için, eski bir kırmızı kadife bez almak. Ancak, subay greatcoat gider kapak kumaş oluşturmak üzere şık kabul edildi. Bugün, sıradan haki benekli dokusu dışına iyi yapabilir. Sayfalar kendilerini karton, kalın olmalıdır. Bunlar geçmişte olduğu gibi, onları fotoğrafları ayırmak için aydınger vardiya ve çizimler şımarık değil, genellikle. boya kalemleri, keçeli kalem, boya veya hatta basit bir kalem işleyebilir - Hiçbir şey çizebilirsiniz. Ayrıca gerekli etiket yapıştırma için bir folyodur.

Kim yapar?

Onların elleri değil tüm askerlere do ile albüm dembelskogo söylenir. Genellikle yazmak ya güzelce dökülenleri yapmak istenir. Sonuçta, albüm unutulmaz, ama aynı zamanda güzel değil sadece olması gerekiyordu. birkaç kişi olabilir bu eyleme getirin, bunda yanlış bir şey yok. Fakat insanlara askerler değil, siviller olduğunu daha iyidir. iyi bir fikir değil - kızın favori kendi elleriyle hazır dembelsky albüm verin. Aynı zamanda en değerli hizmet görevlisinin resmi olmayan kurallar o bile terhis dokunmadı hangi albüm olarak kabul edilir olduğunu söylemek gerekir. hizmetlerinin son hediye olarak verilir de O'dur. Ve bir teşvik olarak, erkekler, oluşturun bazen giysi gitmeyen ya da biraz daha uzun uyuyabilir.

en önemli şey

Yani, eğer kendi elleriyle Dembelskaya albümler oluşturmak için nasıl kurallar bunu yapmak gerektiğini vardır? Durumda hiçbir kural olmadığını söylemek önemlidir. Bu sadece bir fantezi ihtiyacı var. Ayrıca, başlangıçta size albümde görmek istediğiniz karar vermeniz gerekir ve bunu oynamak için hepsi bu. Yani, tarafından kendi elleriyle Dembelskaya albüm, orduda yaşam hakkında "konuşabilirsiniz", sadece en unutulmaz günleri tarif edebilir, günlüğün hatta bir tür sivil hayata erken dönüş asker hayalleri olabilir (hepsi ve sonuç ne başladı). her çalışanın o sonunda görmek istediği seçer zaten vardır.

kayıt

Bugün mümkündür, tabii ki, bir hazır albüm terhis satın almak ve bazı fotoğraflarda yapıştırın ve ilginç hikayeleri bir çift yazın. Ama sadece ilgilenmiyor. Yani, başından sonuna kendim yapmak daha iyidir. genellikle karton sayfalardan oluşturulan kendi eliyle yapılmış Deşarj albümü, bunlar güçlü olması ve normalde onlar yapıştırılır neyi tutmalı. Onlar da-vernikli öncesi ve yaprakların arasına aydınger kağıdı koydu. Ayrıca çizmek lake standart şekilde oldukça zordur, bu nedenle püskürtmeye diş fırçası ve iğneler kullanılabileceği söylenebilir gerekir (oldukça nadir bugün sayfa lake kapağı, t. Belirleyin. Böyle bir durumda Albüm resmi çok şiddetli emek yoğun bir iştir). Ayrıca sayfalar cilt sıkı ipek kurdele olabilir. albüm kapağı bir bezle tarafından takılmıştır, daha kovalayan taşır. tüm eski, büyük cıvataları Mühürlü.

Albümdeki ne olabilir?

Yani, albümde ne olabilir? Bu öncelikle fotoğrafçılığın. Bu askerlik zorluklara hakkında konuşmak en iyisidir onlardır. Eğer "ruh" dan bir savaşçı "dede" tüm yolu görüntüleyebilmek için Onlar mutlaka kronolojik sırayla yerleştirilmelidir. Ancak, kadar kolay değildir hizmetin fotoğrafları toplamak için söyledi edilmelidir. Sonuçta, onlar, savaşçıların yanında, aynı zamanda yasak olan, bunların gizli askeri tesisler veya parça görünebilir. Bu yüzden sık sık sık kişisel eşyalarını bir arama ile arama yapılır komutu, bu nedenle bu fotoğraflar mümkün olduğu kadar küçük görünür. terhis etmek - Ayrıca ön sayfadaki son on, itiraz üzerine sırayla yerleştirilebilir. Askerliğini anlatmak da iyi çizimler, çeşitli karikatürler. Ayrıca albümde hizmet ailesi için bir asker haline gelmiştir çeşitli şarkılar, şiirler, deyimler, yerleştirilir. Eh, must see hedef özel bir sembolizm olduğunu. Örneğin, dembelsky oluşturmak kendi elleriyle albüm paraşütleri ile dekore edilebilir (VDV). Ayrıca ne kadar sürdüğünü meydana geldiği bir asker, görevinde güçlerin türlerini belirtmek emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.