Bilgisayarlar

"Instagrame" in yorumu silmek için nasıl Detayları. yorumları yönet

"Instagrame" in en popüler nesneler, tabii ki, fotoğraflardır. Tabii, yorum resimler onlarsız çok daha iyi bakacağız. Nitekim, ikinci durumda, bazı boş gibi görünür. Bugün "Instagrame" bir yorum çıkarmak değil, aynı zamanda bir yazı olarak, cevap, ya da bu tür unsurları nasıl düzenleneceği sadece öğrenecektir. Eğer sosyal ağdaki bir acemi iseniz ayrıntılı olarak kullanışlı bir dizi tavsiyede ele alınacağı gibi, o zaman kesinlikle bu yazıya yararlı olacaktır.

fırsatlar

"Instagram" gibi Tipik olarak, sosyal ağdaki yorumlar kullanıcılar arasındaki iletişim için tek yoldur. tüm kullanıcıların rahatça yazabilir, böylece idare, onlara çeşitli fonksiyonları verdi. kolay "Instagrame" in Yorumlara yanıt, ama şimdi biz nasıl yapılacağını anlatacağım. Ayrıca belli kişileri işaretlemek için veya sadece mesaj iletme kime kişiyi ayırmaya imkanı vardır. Bir yorum bırakın sonra bildirilecektir ve o hızla size bıraktığı bir mesaj bulur ve size cevap mümkün olacak.

derleme kuralları

Aslında, "Instagrame" ipuçları kullanıcı her zaman onun yorum, hem de kim onlardan sorumlu yaprakları kim bilecek çünkü iyi bir araçtır. en bir ileti oluştururken merak etmeyin, insanları kutlamak için nasıl bahsedelim, karmaşık kesinlikle hiçbir şey yoktur. Eğer yeni bir yorum yazmaya başlamadan önce, özel bir karakter @ yüklemeniz gerekir ve daha sonra iletiye ele alınacaktır kullanıcının adını yazmaya başlayın. Sadece ilk birkaç harfini girmeniz gerekecektir. Sistem otomatik olarak isteyecektir açılır listeyi hemen hedef seçebilirsiniz. Daha sonra, mesaj yazmak ve göndermek gerekir. Ben "Instagrame" bir yorumu silmek nasıl, yakında göreceksiniz. Bu aynı zamanda en önemlisi tüm eylemler, belirli bir sipariş üzerine yapılmaktadır çok büyük bir anlaşma değil, ve sonra zorluklar herhangi ortaya çıkmayacak.

düzenlemeler yapma

Şimdi "Instagram" açıklamalarda nasıl düzenleneceği sorusuna açın. Bunu yapmak için öncelikle kendi kayıtlarını bulmalıyız. Hemen başkalarının yorumlar düzenlemek mümkün olmadığı unutulmamalıdır, sadece onun içinde değişiklik yapabilir. Bu hesaplardan birini bulduktan sonra, bir kalem şeklinde tasvir edilmiştir özel bir simge, bulmalıdır. Bir düzenleme formu tıkladıktan sonra daha önce hazırlanan rapora gerekli değişiklikler ve eklemeler yapabilir sizi sorunsuz önünüzde, görünür ve sonra kaydeder.

temizlik

"Instagrame" in yorumunu nasıl kaldırılacağı: Şimdi temel soru adres geçelim. Temizleme Burası bir mesaj yazmak kadar basittir sürer. Yalnızca daha önce yayınlanmış kendi yorumlarını, kaldırabileceğini unutmayın. Başlamak için, hariç tutmak istediğiniz bir ileti bulmalıyız. yorumların butonuna tıklamanız gerekmektedir Ardından, bu resminin altında alt kısmında bulunmaktadır. Bundan sonra, uygun seçeneği "Edit" e tıklayın. Sonuç olarak, kaldırma seçenekleri alınan ve ayarlamalar yapmak olacaktır. Eğer bir yorum bulduğunuzda, haç biçiminde özel bir simge tıklamanız gerekir. mesaj kaybolacaktır. Kesinlikle "Instagrame" in yorumu silmek için nasıl soru tam olarak çözülmesi ve bu herhangi bir ek zorluklar ortaya olmayacaktır hakkında sahip olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.